Dnešní Minelab den

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Na to jaké vyšlo šílené počasí všem velice děkujeme za účast. Můžete se podívat na fotky od Shortyho a také vylosování tří vítězů hlavní soutěže od společnosti Minelab.

Den to byl tedy opravdu hodně mokrý a musím říci, že mě docela dostala účast. Všechny detektory Minelab se probraly asi ze všech možných úhlů pohledu. Rozdala se také spousta dárků od Minelabu, voucherů a více jak 190 majitelů detektorů Minelab se zaregistrovalo do Minelab Clubu – Klubu vlastníků detektorů Minelab.

Video losování cen

Ve chvíli, kdy se losovalo, již opravdu pršelo hrůzostrašně. Na videu je to tedy dost poznat, jelikož jsem kameru držel pod vrcholem stanu a voda mi vesele stékala za krk. Za roztřesenou kvalitu se tak omlouvám, ale bylo to maximum co se dalo vydržet.1. Cena Minelab X-Terra 305 - členské číslo 181 - Alexander Szabó
2. Velký bag Minelab na záda naplněný dárky od Minelabu - členské číslo 140 - Vratislav Špaček
3. Velký bag Minelab na záda naplněný dárky od Minelabu - členské číslo 167 - Zdeněk Ptáček


Vítězům gratulujeme a všechny vyhrané ceny budeme posílat v pondělí :-)

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

No myslel sem na tebe... Ale buď rád,ja dneska točim nočku venku :-D

No fuj, doufám že to není o hledačích? :-D

Taky jsem měl v plánu přijet si vysoutěžit kulicha..ale počásko na výlet bylo proti.. :-(

Přišel jsem /viděl jsem /zmoknul jsem !!!!!!
:-D
Škoda toho počasí 8-)

Jo počasí naprd.příště bude třeba líp :-)

Zdravím vespolek ! To počasí fakt nepřálo, ale už jsem hledal víckrát v horším počasí, takže jsem spíš litoval přítomná děvčata, být tam já na jejich místě, tak už tam hořela vatra a na ní se opékala nějaká exotická divočina, mají toho tam beztak plno a ani by si nevšimli, že jim něco chybí. Jak asi chutná takový slon :-D. Jinak chci ještě jednou poděkovat za odborný výklad a za informace od pořadatelů-zase jsem o něco chytřejší. Příští týden budu nedočkavě vyhlížet pošťáka s novou Ultimátkou a hned jí dám za uši !

Dnes jsme tam ještě dělali hledání pro děti. Pršelo ještě daleko více než včera, ale děti se rozhodně nenechali odradit :-D Možná jich tam po obědě bylo více než hledačů včera.

Další akci v Zoo ale již nyní plánujeme. Rozhodně to nebude zase až za rok. Navíc pevně věřím, že počasí příště bude lepší :-D

:-) jo a děkuji za pěkne druhé místo .těšim se jak malej kluk až to doma rozbalím ;-) :-D

Počasí nám všem opravdu nevyšlo, ale byl jsem mezi vámi rád. Děti se velmi bavily, nálezů bylo plno, guláš i káva výborné, prostředí krásné, prodejci a pořadatelé skvělí, jen samá pozitiva. Děvčata u pultíku s dárky měla plno práce, zaslouží si pochvalu, že v tom chladu vydržely až do konce ! Jsou to šikulky ! Všichni kluci radili a vysvětlovali, co jim síly stačily. Myslim si, že se řady hledačů pokladů po teto akci rozrostou. Díky vám všem! Třeba vám počasí příště dopřeje více štěstí v návstěvnosti. Rád jsem vás opět všechny viděl !

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru