Dvě opravdové pecky, nová cena Fisheru a snový set u Terry 505

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Představovat někomu Fisher F75 V2 a F75LTD V2 asi ani není potřeba. Pokud by jste si je chtěli připomenout, mohu odkázat na článek od Pavla "Nové detektory Fisher F75 verze V2" . Oba detektory nyní mají novou a opravdu skvěkou cenu. Verze F75 LTD V2 stojí 26 990 Kč s DPH a F75 V2 se dokonce podívala pod dvacet tisíc a prodává se za 19 990 Kč s DPH.

Minelaby řady X-Terra

V Minelabu se nad námi nakonec tak trochu slitovali a konečně připravili akci, kterou jsme vždy chtěli. X-Terra 505 se tak nyní bude prodávat se dvěma cívkami, větší 26 cm 2D na 18,75 kHz a mení 23 cm koncentrickou na 7,5 kHz. Cena přitom zůstane stále stejných 10 990 Kč s DPH!

Opravdu mimořádnou věcí, je pak cena X-Terry 305. Dvoufrekvenční detektor s možností odladění vlivu půdy, nastavením hlasitosti, citlivosti, diskriminace a přesnou technologií VFLEX za 7 990 Kč je  opravdu sen...

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

U F dobrá cena

No cena šla pěkně dolu. A bude se nasladňovat F-80, CZX a Mosca?

F80... asi bych ani nezpočíta kolikrát jsme se na tohle ptali. Ale pokud mi ředitěl Fisheru řekne že nebude, tak asi nebude. Je méžné že na novém detektoru dělají, ale asi je to ještě hodně daleko.

F80 zatím nebude neb vyšel v2 a LTd a to nemá se starým F75 nic společné.To jsou dva naprosto nový detektory jen nesou podobný název.

Po v2 by novej detektor byl hodně špatnej tah.

která cena u F75 LTD V2 platí,tady je 25 a v shopu 27 t.

Ono už toho asi ani není moc co vymýšlet. To podstatné už má většina detektorů od renomovaných značek a na co je mi dosah na sockačku dva metry jako má třeba Velleman. :-O
Ta 2.0 ltd je za skvostnou cenu.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru