Garrett koupil Whites

Kategorie: Akční nabídky, novinky

V pátek 16.10.2020 oznámila společnost Garrett akvizici určitých částí společnosti White´s. White´s, který v oblasti detektorů podniká od roku 1950 se v uplynulých měsících dostal do značných problémů a koronavirová krize tak celý proces asi jenom urychlila.

Generální ředitel společnosti Garrett Steve Novakovich uvedl: „Rodina Whitů a rodina Garrettových se navzájem celá desetiletí respektuje. Nyní jsme v Garrettu hrdí na to, že můžeme kombinovat naše a White´s technologie.

Transakce zahrnuje ochranné známky společnosti Whites, duševní vlastnictví, nástroje a další aktiva. Nezahrnuje nemovitosti White´s v Oregonu nebo ve Skotsku. Garrett má v úmyslu důsledně hájit všechny ochranné známky a patenty společnosti White´s, pokud by došlo k jejich porušení.

Pro uživatele je pak velice důležité, že Garrett zároveň oznámil, že bude dále pokračovat i podpora servisu detektorů kovů White´s.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Vsechno zle je pro neco dobre. Treba vyrobi neco super multi ultra. Mxt je moc dobra masina.

Na Whites rád vzpomínám v jistou dobu byli špička na trhu, doufám že to spojení přinese nějaké zajímavé detektory v blízké budoucnosti

No hlavně aby bylo co hledat pánové.... Pak můžeš mít sebe víc špičkový detektor,ale když v zemi nic nebude :-/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru