Go Findy jsou zde!

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Tak po týdnech čekání jsou detektory konečně tady! Oproti testovacím kusům, které jsme tady měli na přelomu zimy a jara, detektory ještě prošly řadou vylepšení a je to tedy pořádně znát! Testování nových verzí jsme začali hned jak přišli a počítám, že vzhledem k jednoduchosti obsluhy přineseme do konce června rozsáhlý test všech tří detektorů.
Včera jsem proběhnul naše polygony s Go Find 20 a myslím, že je co ukázat!

Go Findy tak budeme mít také Minelab dni v pražské Zoo a s modelem Go Find 20, který již testujeme si budete moci na místě zahledat.

Katalog detektorů kovů Minelab řady Go-Find

Katalog je ve formátu pdf a můžete si jej stáhnout poklepáním na obrázek. Katalog je v Českém jazyce!

Detektor kovů Minealb Go Find

Návod k detektoru kovů řady Go-Find v Čj

Návod je ve formátu pdf a můžete si jej stáhnout poklepáním na obrázek

Návod pro detektory kovů Go Find

Video

Na konec května chystáme natáčení se všemi třemi detektory Minelab Go-Find. Než budou ale naše videa a testy hotové, podívejte se na první "field test" z USA.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Pěkně, pěkně... Jsem zvědav na testy. Cena příznivá, uvidíme :-)

Ahoj všem. Už pokukuji po té šedesátce, jediné co jsem nikde nenašel je - zdali se dá měnit cívka. Ať už při poškození a nebo jiný rozměr. Díky za odpověď. Pěkný den přeji

Sonda vyměnit jde, je ale na pevno tudíž v servisu u Minelab, tady u nás v Jílovém. Všechny Go Findy jsou ale kompakty a tam je mění sond vlastně tak trochu nesmysl :-)

asi pořídím holce

Teď jsme si hráli s 60tkou, jsem překvapený, opravdu jede krásně. Co mě dostalo je ale i kvalita doplňků, které jsem čekal spíše "nízkonákladové". Ta plastová lopatka co je v balení je prostě boží. Lepší než Fiskars co tahá pilot. Uplně jsem se zamiloval a jednu zabavil :-)

Ta skláčka je prostě super sem zvědavý co na to mladé v Sobotu v ZOO

Zítra je doma a koncem měsíce to dostane mladej k narozeninám..Samo mě to nedá a nenápadně ho testnu..Určitě si ho na cesty budu pujčovat (díky skladnosti).Takže je to vlastně dárek i pro mě :-O

Už se na něj mladej těší mooc se mu líbil ;-)

Super a ještě jednou gratulujeme :) Tacud

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru