Hledačský příběh od Zdenalmat

Kategorie: Co se jinam nevešlo

Zdravím všechny tady,i ty co tady nejsou a chtěl bych vám popsat můj hledačský příběh. Když jsem poprvé začínal hledat,bylo to už dávno, ještě jsem byl v učňáku. Tam jsem si také vyrobil první detektor,a s tím jsme s kamarádem chodily hledat.Jenže jsem ho udělal,ale v popisu jaksi nebylo (nebo možná bylo,jen jsem to nějak neregistroval),a nevěděli jsme na co je tam ten potenciometr (takový to kolečko se kterým  se zesiluje a zeslabuje hlasitost ) označený jako Groud balanc,takže je vám jasné,aspoň teda těm co chodí analogy,co to asi dělalo.

Co pohyb to štěbetání.Neříkám tím že jsme nic nenašly,dneska už teda nevím co,protože už je to přece jen delší doba (to jsem měl ještě vlasy),ale určitě jsme něco asi musely najít.Já si vzpomínám jen na jednu příhodu,na kterou nemůžu zapomenout,a to že jsme byli s kamarádem hledat a v tom signál,barva jako višňa,tak kopem.Asi po půl metru kopání (možná to bylo míň,ale byli jsme přece jen mladší,tak mi tak dnes přijde),se vynořilo něco půlkulatého,tvaru hruškovitého,asi čtyřicet cenťáků dlouhého. Co nás nenapadlo,že.Asi to bude bomba,Tak jsme zavolali policajty,policajt prijel,chvíli na to kouká ze všech stran,a tu kolem jela Tatra.Mávnul na ní ať zastaví,a řidič také zastavil,a policista se ptá řidiče jestli nemá v autě páčidlo.Řidič nato,mám.A tak šel policista i s tím páčidlem k té bombě,a na to se nás ptá ten řidič co se děje.Co nás nenapadlo jiného,než nu říct pravdu že,že je tam bomba.No v tu ranu si nedovedete představit co se dělo,řidič té tatry nohy na ramena a trajdal si sprintem do vesnice,a i auto tam nechal.No a mezi tím policajt zapáčil do té bomby a ona z toho byla taková ta okrasná noha ke starým kamnům.Bohužel nemůžu dodat fotky,protože kde já bych tehdy vzal foťák.Od té doby jsem nehledal,a začal jsem až asi před třemi roky.Bohužel teď už na to není moc času,ale občas opráším,dnes už teda nový detektor,a vyrazím do polí,a nejvíc se těším na dalšího mistra,kde si to i s malým vnoučkem mistrem hledačem užíváme.Tak dávám aspoň pár fotek z letošního mistra.A ať to všem pípá,jako nám za mlada.

A děď ještě jeden.

Příběh kamaráda:

V sobotu jsem vyrazil na své harley babeta s minohledačkou do revíru :D .Po příjezdu na místo jsem zjistil,že tam mám škodnou,a tak jsem rozházel po poli falešné cíle,jako zlaté mince,prsteny a náramky. Když se na to chytili,šel jsem na svého fleka a tam jsem našel kostru.Když jsem si uvědomil co jsem to vlastně našel,zavolal jsem policii a přiletěla dokonce i záchranná helikopotvora. Po odborném ohledání zjistili policajti a esembáci že je to kostra z kola. Značky Ukrajina :D. .Dostalo se mi poděkování za které si nic nekoupím :D a čím jsem prej starší,tím víc roků :D ps. kdo hledá najde kde co .

Ať to pípá:D

Zdenalmat

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Výchova hledačského potěru

Je super, ze pro prcka mas pochopení a nervy. Já mám doma dva extrémně hyperaktivní zloduchy, s téma to nejde. Ne ve zdraví a pohode. Mas můj respekt.

s jedním je to srandamatch,se dvouma už taky nevím nevím,jak bych dopadl.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru