Hloubkové sety detektorů kovů na lovci pokladu

Hloubkové sety k detektorům Tesoro

Nové sondy S.E.F pro detektory Tesoro se ukazují v tom nejlepším světle. Nyní je najdete ve zvýhodněných setech od Lovce pokladu. Pro hloubkové sety jsme zvolili rozměr 12x10"2D (30x25cm). Sonda nám připadá jako nejuniversálnější v poměru citlivosti na nejdrobnější předměty a celkového hloubkového dosahu.

Navíc v setu u většiny detektorů najdete klasickou koncentrickou sondu Tesoro o průměru 9x8" (23x20cm). Sondy jsou nárazuvzdorné a mají kevralová jádra. Kombinací obou sond získáte přístroj do všech prostředí. Od minimálně znečištěných lokalit až po místa, kde na každé máchnutí detektoru dostanete tři nebo čtyři cíle pod sondu.

Detektor kovů Tesoro Silver uMAX v hloubkovém setu Detektor kovů Tesoro Vaquero v hloubkovém setu 
Detektor kovů Tesoro DeLeon v hloubkovém setu Hloubkový set detektoru kovů Tesoro Tejon
Hloubkový set detektoru kovů Tesoro Lobo Super Traq Hloubkový set detektoru kovů Tesoro Cortes

Hloubkové sety detektorů kovů Garrett

Sondy S.E.F pro řadu Garrett Ace si již získaly řadu příznivců. Acéčkům přidají nejen na dosahu, ale detektory jsou také klidnější. Měně často se tak stává, že byste měli prozvuky na mokré trávě, nebo že by se detektor zbláznil v místech s vysokou mineralizací. U detektoru najdete sondy S.E.F 12x10" 2D a koncenrickou 9x6,5" Garrett.

Detektor kovů Garrett Ace 150 v hloubkovém setu Detektor kovů Garrett Ace 250 v hloubkovém setu

Hloubkové sety detektorů kovů Fisher

V setech k detektorům Fisher najdete dva druhy sond S.E.F. Sonda 15x12"2D je v setu k detektoru kovů Fisher F75. Sonda Vám přinese zvýšení dosahu na předměty od velikosti mince. K detektoru kovů Fisher F70 je pak přidána sonda 12x10"2D. Fisher F70 je vybaven standartně koncentrickou sondou. Získáte tak přístroj pro použití ve všech lokalitách, ať se již jedná o mírně nebo extrémně odpady zamořená místa.

Hloubkový set detektoru kovů Fisher F70 hloubkový set detektoru kovů Fisher F75 

Hloubkové sety detektorů kovů Minelab

K detektorům kovů Minelab Explorer SE profesional a Safari najdete v extremním hloubkovém setu sondu S.E.F 46x38cm. Pro detektory Minelab jsou sondy S.E.F velmi kladně hodnoceny a uspěly v řadě testů  provedených zejména v UK. Sonda by uživatelům měla přinést větší hloubkový dosah na střední a větší předměty. U větších cílů nad 10 cm je pak nárust dosahu doslova exterémní. Použití sondy, vzhledem k rozměrům, je nejvhodnější v mírně a středně odpady a železem znečištěných lokalitách.

Extremní hloubkový set pro detektory kovů Minelab Safari Extremní hloubkový set pro detektor kovů Minelab Explorer SE 

Komentáře

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru