Hloubkové sety detektorů Minelab a pozvánka do Pražské Zoo na den s Minelabem

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Pokud patříte mezi vyznavače maximálního výkonu a dosahu detektorů, určitě byste měli tento článek otevřít. Navíc, pokud budete mít zájem, můžete se na všechny Minelab detektory podívat 17. května na celosvětovém Minelab dni.

Pozvánku s mapkou si můžete ve velkém rozlišení stáhnout ve formátu PDF poklepáním na obrázek.

Na akci se budete moci registrovat do Czech Minelab Clubu - Klubu vlastníků detektorů Minelab

 


 

X-Terra 305 Storm

Sonda Storm na vysoké frekvenci 18 kHz je v současnosti možná nejhlubší a přitom nejuniversálnější sonda, kterou na Vaší 305 tku můžete nyní nasadit. I přes svůj rozměr 36x33 cm sonda nic neztrácí na citlivosti a přitom nárůst hloubky je skvělý.

X-Terra 505 Storm

I v porovnání s 2D sondou 26 cm, kterou je X-Terra 505 standardně osazená, přidá Storm velice výrazně. Navíc sonda pracuje na frekvenci 18 kHz a přes značný nárůst dosahu neztrácí nic na své citlivosti.

X-Terra 705 Storm

Stejně jako 505tka je i X-Terra 705 v základu osazená 2D sondou 26 cm na 7 kHz, Storm tak detektoru přinese především větší hloubkový dosah bez ztráty citlivosti a to i na ty nejdrobnější Ag mince.Safari Ultimate

Sondy Ultimate asi není potřeba již žádnému hledači v ČR představovat. Jedná se možná o nejlepší universální sondu, která je v současnosti na trhu. Stejně jako u řady dalších detektorů, také u Safari je její použití spojené především s nárůstem hloubky bez ztráty citlivosti a to při zachování velice nízké váhy.E-trac Ultimate

Stejně jako u Safari i u E-Tracu je nárůst hloubky bez ztráty citlivosti znatelný. Navíc se u sondy v podstatě neprojevuje žádné zhoršení separačních vlastností a tak je hojně využívaná při dohledávkách extrémně malých cílů i v odpady velice zaneřáděných lokalitách.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Že by důvod umýt si trakaře když bude mít ten svátek :-D

No a pořádný :) Ty na vánoce a trakař v květnu :) Tacud

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru