Instruktážní DVD pro detektor kovů Minelab E-trac

Kategorie: Co se jinam nevešlo

Detektor kovů Minelab E-Trac

Na videu najdte kompletní popis všech funkcí v menu, ukázku použití detektoru a také krátky rozhovor na téma technologií používaných společností Minelab.

Ukázka instruktážního DVD v Čj

 

Katalog detektoru kovů Minelab E-Trac volně ke stažení ve formátu PDF

etrac

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Perfektní ;-)

Je moznost se nekde kouknout na cele video?

Tak celovečerní film je hotovej ;-)

Budte ho posílat i těm co už detektor mají odvás koupenej ?

Myslím, že by nebylo špatné uploadovat instruktážní videa na uložto.

DVD bude jako vždy zdarma k detektorům koupeným na LP samozřejmě to platí i pro detektory koupené dříve. :-D

To Jaryn: Proč bych měl krást videa sám sobě?

Myslel jsem tím dát tam zaheslovaný soubor a těm co detektor mají jen poslat třeba heslo nechť si stáhnou video sami. Nicméně tu připomínku (Proč bych měl krást videa sám sobě) jsem trochu nepochopil (nic ve zlém)

Není potřeba něco někam zdílet, každý dostane DVD vlastní. A taky tady není nic k nepochopení, v podstatě všechny naše DVD už někdo "čmajznul". Nejsme žádný ťutíci, na LP si můžeš stáhnout většinu návodu, spousti instruktážních videí mame volně na webu. Pokud se už ale děláme s 30 minutovou instruktáží a po týdnu nám ji někdo okopíruje a šíří dál sám..... prostě to trochu mrzí... :,-(

Zas na druhou stranu je to výborná reklama pro vaše detektory - i když to někdo nasdílí nelegálně - protože je na všech videích vidět, že jsou natočeny zcela profesionálně a objektivně - pro mě osobně by třeba takové video (byť nelegálně okopírované) mělo obrovskou vypovídací hodnotu o tom, od koho si detektor kupuji - prostě je vidět, že detektory pro vás nejsou jen zdrojem jak vydělat na chleba, ale především koníčkem - a proto si vždy raději zakoupím produkt od takových nadšenců jako jste vy ;-)

To Jaryn: ono to tak funguje. Starší videa jsou vždy nakonec přidaná na youtube. ;-)

přemýšlím o tomto klacíku mam doposud 305 ale uz mi nestačí.neporadíte,nedoporučíte.....dekuji

To vincenc: zavolej na 731 10 27 13 nebo napiš svůj telefon na info@lovecpokladu.cz . Popsat všechny klady a funkce E-Tracu je na román. :-D

Po přečtení tohoto vlákna se musím přidat k diskuzi.
Taky jsem vlastníkem e-tracu asi tak rok.Moje cesta k němu byla tak trochu strnitá.
Strnitá v tom směru že jeho cena je jaká je (ale všechno má svou cenu).Tak sem váhal a čekal.Mezi tím sem chodil čas od času se zděděnou tyčkou od bratránka a snažil se sám v sobě přijít na to jestli je to ten koníček který by mě chytil (rybaření sem už zkoušel a nebylo to ono) abych do toho investoval to co to stojí.Asi po dvou letech sem přišel na to že to bude opravdu ono,ale ne stou mašinou co mám.Tak sem se rozhodl že si pořídím jinou a o hodně funkčnější (to co sem měl se prodávalo v USA na pláži pro znuděné tatínky asi tak za 100 dolarů).A začal pátrat potom kterou.Po spoustě konzultací z bratrancem který mi doporučil e-trac (chodí už asi 8 let a poslední čtyři roky má Whites DFX) a procházení všech fór které se týkají e-tracu sem se rozhodl.Který stroj v tom sem měl už jasno ale teď ta finanční meta jeden a půl násobek průměrné mzdy v ČR. Jak na to.
Na splátky by to vyšlo asi jak ojeté auto tak sem to zavrhl.A začal šetřit. No co ale zima začala končit a já začal být nervózní že to zas prošvihnu.Tak mi nezbylo nic jiného než začít sledovat bazary. To trvalo asi měsíc a najednou se objevil jeden na AUKRU tak sem čekal,čekal až sem to prošvihl aukce skončila bez prodeje.Byl sem na sebe moc nasr.. .No co řekl sem si asi to tak mělo být.Ale po týdnu se tam objevil znova .Tentokrát sem si ho nechtěl nechat ujít a hned sem kontaktoval prodejce a ptal se proč prodává,jestli je v pořádku atd. no zkrátka mně zajímalo proč někdo prodává takovou mašinu.Po konverzaci přes e-mail jsme se dostaly k telefonu.
Prodávající byl Kanaďan žijící v česku (Scott Ellis alias IRON MASK možná že znáte).
Prodával zřejmě z důvodů tlaku drahé polovičky.
Tak sem se dostal k tomu že detektor koupil v UK,doložil i doklad o koupi.
Vše vypadalo průhledně (pevně doufám že to tak je) a tak sem se rozhodl detektor koupit.
Vše přišlo OK.Doma sem ho hned poskládal a kochal.
No ale teď to přišlo samozřejmě to není žádná dětská hračka a je potřeba se ho naučit ovládat.
Ale jak když manuál je v angličtině.Začal sem pátrat po webu.
No a hned první odkaz byl na Lovce pokladů.No tak sem se rovnou zaregistroval a pátral dál. Web super rovnou sem doobjednal baterky nabíječku sluchátka (k tomu probíhá další obchod s Vámi - cívka ,lopatka,kryt jednotky a nějaké drobnosti dohromady cca 7500,-) ,ale manuál ne a ne.Tak sem pátral dál. Jen u NOXE na slovensku jsem se dopídil ale to zas bylo jen v polštině i když sem ze Sudetenland okolí Jesenicka tak je tam spousty odborných výrazů a to mi moc dobře nešlo.
V tu chvíli sem si říkal no nekoupíš u nich tak neopraví neporadí,nenaučí no je to asi jenom byznys (běž tam odkud si přišel) nebo ne?
A tak sem se učil sám, v blízkosti nebyl nikdo kdo by měl stroj jako já teda aspoň o tom nevím.Stroj je to tak složitý že to moc dobře nešlo.Začal sem pátrat dál a dál,cosi sem našel na fórech ale no nevím taky nějaký videa ale to stejný.A teď když natočíte zřejmě kvalitní video o tom jak na to tak říkáte zas to stejný dostane ho jen ten kdo u nás koupil.

Takže na závěr určitě to instruktážní DVD nebylo nákladné jak hollyvudský film a určitě si
náklady na něj odečtete z nákladů na firmu (samozřejmě si moc dobře uvědomuji že nejdřív je potřeba vydělat a pak můžu investovat) minimálně jako reklamu no tak o co jde. Vždyť reklama dělá další obchod nebo ne?
V uvozovkách mi to připomíná nepodepíšeš tak nedostaneš.

Věrný čtenář a uživatel RUTYNA

Souhlasím s tebou...Já jsem přes jeden web koupil cívku což je půka mého platu ale když jsem chtěl inzerovat prodej tak mi to bylo smazáno...Kšeft je kšeft - nakupovat u něho můžeš ale prodávat ne...Co jsem vlastně jiného čekal..Takže až si budu na jaře pořizovat lepší klacek,určitě ne přes net...
Přeju krásný pípance.... ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru