Jarní speciální sety GM4PRO WD a Nexus MP skladem!

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Stejně jako minulý rok i letos dal výrobce Golden Mask ke svým v současnosti nejlepším detektorům GM4PRO WD sondu navíc zdarma. Akce je ale tentokrát omezená počtem kusů. Také dorazily první Nexusy MP a s kluky, Danem Hezkým a Štěpánem, proběhly první testy.

Nové sety detektorů kovů Golden Mask GM4PRO WD

V ceně obou setů najdete nyní kromě dalšího příslušenství také dvě sondy, základní a 17 cm 2D určenou pro co nejlepší separaci a dosah v náročných podmínkách lokalit s velkým množstvím železa. Cena sondy je 3.000 Kč a tak se jedná o opravdu hezký dárek.

Detektor kovů Golden Mask GM4PRO WD

Cena detektoru kovů Golden Mask GM4PRO WD 9 včetně příslušenství a druhé sondy zdarma je 14.990 Kč s DPH a dopravou zdarma.

Detektor kovů Golden Msk GM4PRO WD 12 se sondou zdarma

Cena detektoru kovů Golden Mask GM4PRO WD 12 včetně příslušenství a druhé sondy zdarma je 15.390 Kč s DPH a dopravou zdarma.


Detektor kovů Nexus Standard MP

Detektor kovů Nexus Standart MP

Tak první MPčka jsou tady a tak jsme se pustili do testování. Začali jsme hloubkovým dosahem, který je u Nexusů vždy to hlavní, ten je i u MP zcela mimořádný a tak detektor proběhnul polygon bez nejmenších problémů. To ale zvládal i Standart SE a tak nás zajímalo především jak si poradí s čediči. Dan přivezl dosti brutální kousky co si nasbíral na severu a šlo se testovat.

Musím přiznat, že jsem se s nastavením trochu prali, ale nakonec se jsme přišli "jak na to". Čedič jsme dokázali na “hrubém” filtru odladit a na jemném mineralizačním doladit. Přístroj byl pak schopen brát drobnou Ag minci pod 5 centimetrovou vrstvou čedičového kamene. Testovali jsme to stále dokola, jelikož alespoň mě chvíli připadalo, že to není možné a že určitě někde děláme chybu. Detektor ale stále reagoval tak, že čedič neviděl a minci ano. S takto nastavenou zemí jsme pak ještě zkoušeli projít polygon a bylo znát, že dosah šel dolů, což se ale dalo čekat. Ono by to snad ani jinak nebylo fyzikálně možné.

Kluci MPčko ještě vezmou na sever, pravděpodobně Kletečná a já ho pak otestuji v Železných horách na místech s extrémním množstvím železa. Extrémní znamená, že po přejetí magnetem Vám na něm visí tolik částeček železa, že to vypadá jako fousy dědy Mráze.

Evidentně je tady ale detektor, který je schopen zvládnout neskutečné věci. Na druhou stranu, i když mám co se týče uživatelských vlastností nachozeno opravdu hodně detektorů, zvládnout MP a dostat z něho maximum není určitě pro začátečníky. Ostatně i výrobce u MP uvádí, určeno profesionálům!

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru