Klenoty středočeského pravěku

Kategorie: Pozvánky

Ústav archeologické památkové péče středních Čech, p. o. Vás srdečně zve na výstavu Klenoty středočeského pravěku. Ta navazuje na stejnojmennou publikaci z loňského roku, která poutavě vypráví 13 archeologických příběhů z 13 různých míst středních Čech.

Návštěvníci nyní dostanou možnost si tyto pravěké „klenoty“ prohlédnout na vlastní oči, a to jak originální nálezy, tak i jejich věrné repliky. A samozřejmě také něco navíc. Výstava bude otevřena od 3. 7. 2020 v Informačním centru keltské kultury na zámku Nižbor a k vidění bude do konce října 2020.  

Výstava Nižbor

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Paráda!

Hezký. Ale kdybych to jsem dal já nebo někdo jiný tak jsem ihned ponižován a kamenován chytrákama co to sem dávám že to nemám očistěný a nemám to na pravitku! Zlato jsem ještě nenalezl a kdybych nalezl tak ho sem určitě nedám aby si někdo nehonil triko za body. Hodně štěstí nenarazit na takové turbochytráky. Ať to pípá

Buryne, Buryne ty nám vědomě ničíš katalog. A pak nám říkáš že každý nějak začínal. Jenže my co jsme tak začínali jsme si nechali poradit od zkušenějších a nenadavali jsme jim. Pokud máš nějaký problém jdi pryč. My za to budeme jedině rádi.(teda alespoň já...) ;-)

Tak už letíte?

Ty za chvíli poletis!

Kdo tady kdy letěl?

Já fakt nevim :-D

Elmaro poletime z pole na pivo. Už se mi nechce chodit.

Ok ;-)

Já se tam už těším, mám to kousek od baráku a k tomu na tomto zámku jsme měli se ženou svatbu. Mužem zavzpomínat.

Přestaneme řešit 2 h. Všechno smazem. Ok? ;-)

Zajímavé

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru