Kluby na LP

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Jak jste si možná všimli, v sekci Kluby došlo k několika změnám, které bychom Vám rádi představili a také nastínili pár dalších novinek, které chystáme. Především došlo k přesunu stránek Klubu vlastníků detektorů kovů Minelab ze stránek Minelab-tech.cz, které pomalu zastaraly a další úpravy tohoto webu už moc nedávaly smysl. Na LP má Klub podstatně větší možnosti. Navíc, když už jsme dělali funkcionalitu pro vlastníky Minelabů, budeme moci to samé udělat i pro další značky, které zastupujeme.

Horní navigace
Navigace v horní liště


Navigace na stránce klubů

S tím, jak budeme postupně přidávat stránky dalších značek, rádi bychom oslovili další opravdu zkušené hledače, kteří dlouhodobě zaměřují na svojí oblíbenou značku (Fisher, Nokta-Makro, C.Scope, atd.), pro ně bychom chtěli zřídit zvláštní kategorii adminů jednotlivých značek. Důvod je zřejmí, i když se admini na LP vždy snaží ohledně nastavení poradit každému co nejlépe, nikdo nemůže znát všechny typy detektorů a jejich nastavení dokonale. To vyžaduje vždy mnohaměsíční práci s daným přístrojem. Navíc, rada přímo od zkušeného uživatele daného přístroje je vždy nejlepší možná volba.

Také stránky jednotlivých spolků jsou nyní přístupné přímo z rozcestníků, díky tomu budou lépe vidět a doufáme, že to přispěje k větší propagaci jak spolků, tak spolupráce s profíky (archeology).
Rádi také oznamujeme, že usilovně pracujeme na nové mobilní aplikaci. Ta poběží na zcela nové platformě a bude jak pro telefony s Androidem, tak pro iOS. Tato platforma nám umožní s aplikací do budoucna pracovat a přidávat postupně funkce tak, jak bude potřeba. Výrazně se zlepší jak práce s fotografiemi, tak s textem.

Doufáme, že se zlepšení bude všem líbit a přejeme všem krásný hledací víkend.:-)

Tým LP
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Na apku se těším ;-)

aplikace pro detektory s androidem tak pro iOS? je to preklep nebo mi neco z technologii uniklo?

Ta úprava má hlavu a patu. Je to přehlednější a na jednom miste. Akorát prosím, žádám apeluji. Admini zachraňte katalog artefaktů a minci. Já osobně užívám katalog od středověku proti proudu času. Tam je to ještě trochu použitelné. Sama myšlenka katalogizování nálezu je úžasná. Vzniklo něco, co napříč internetem nema obdoby.. Přece není možné aby do katalogů spadlo kdejaký h...o. Vytvořte nějakou sekci jako předkatalog. Ať držitele bílých hvězdiček rozhodnou o umístění v katalogu. Nováčků jsou mraky a každý se logicky snaží v dobré vůli prezentovat svůj nález. Nevidim v tom nic spatneho. Ale katalog by měl být místem poznání a sebevzdělávání
a ne přehledem srotu. Myslím ze to není jen moje přání.

To Waffen: i pro nás je to nejdůležitější od středověku proti proudu času. U novověkých nálezů je prostě problém v tom, že jich je tolik. Pracujeme na docela zajímavé možnosti v nastavení zobrazování. Pokud tě novodobé věci nezajímají, budeš si je moci v nastavení rovnou vyfiltrovat. Navíc tam budou další možnosti ve filtrování skupin, sledování určitch témat, ohlášení když v nějaké kategorii přibude nález atd. Tak trochu si každý bude moc LHčka přispůsobit tomu co ho zajímá. Počítám že tyhle úpravy budou tak někdy v lednu. Tom bude teď měsíc pryč a tak se trochu práce na všem malinko zastaví.

Překlep

Máro to jsou dobré zprávy. Děkuju za vyčerpávající odpověď. To bude fajn moct uživatelský upravit náhled do katalogu. Takovej opožděnej vánoční dárek. Tak trochu mi to spravilo náladu a chuť do katalogu přispívat.

Ono to mělo být na vánoce... ale znáš to je to jako vždy než pustíme novou verzi LP. Funkcionality je na LP už opravdu hodně a tak každá změna potřebuje hodně testování. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru