Konec druhé světové války v Chabrech

Kategorie: Pozvánky

Detektory kovů v akci

Ahoj všichni

V sobotu 25. dubna od 10 hod pořádá Občanské sdružení na ochranu památek v Dolních Chabrech k 70-tému výročí Pražského povstání a ukončení druhé světové války malou výstavu v Dolních Chabrech (dnes součást Prahy 8). Na výstavce budou k vidění dobové fotografie, dokumenty a reálie z tehdejší doby.

Výstavka se uskuteční v prostorách tzv. Knorova statku (poblíž chaberského kostela). K dispozici bude i poměrně velký dvůr, kde bude připraven pro návštěvníky, zejména ty dětské, zábavný program.

Chaberské o.s. nás oslovilo s žádostí o spolupráci na této akci, takže ve dvoře bude stánek Detektory Pilot. Program bude spočívat v tom, že si děti budou moci sami nebo s naší asistencí ( to budu asi já), najít detektorem v pískovišti poklad (dáme tam pár angličáků a nějaké mincičky).

Zároveň si případní zájemci mohou vyzkoušet hledání s vystavenými detektory. Pokud budete chtít, klidně si přineste vlastní detektor, na akci si budete moci otestovat různé sondy od fy Detech, Mars, Nel. Bude lepší, když nás dopředu informujete co budete chtít otestovat, abychom jsme požadovanou sondu měli sebou. Vezmeme na ukázku také nové dohledávačky fy Mars a Nokta.

Akce je vhodná pro začínající hledače z Prahy a okolí, můžete si odzkoušet dražší mašiny a porovnat je se svým strojem, najít v pískovišti angličák a získat nějaké ty zkušenosti, např. blbě to držíš, cívku k zemi, jak to máš pro boha nastavený atd..... :-)

Ahoj a doufáme, že nebude pršet :-)

Pilotk – Jindřich Krejčí a Elmara – Marek Mlejnský

Konec války s detektorem kovů
Pozvánka na naší dětskou show :)

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru