Kontakt dvojky s Honzou Maříkem

Kategorie: Pozvánky

Hledání na Libici

Zítra od 20:05 h bude v pořadu Českého rozhlasu 2 jako host zástupce ředitele AUAV Dr. Jan Mařík, kterého řada hledačů zná se záchranných průzkumů na Libickém hradišti. Téma pořadu je “Nové metody v archeologii. Spolupráce či válka mezi odborníky a amatérskými detektoráři a hledači pokladů”. Vzhledem k tomu, že Honza Mařík je jeden s těch archeologů, kteří jsou ochotní riskovat dlouhodobou spolupráci s hledači bude pořad určitě zajímavý.

Pořad moderuje Naďa Reviláková a další témata rozhovuru budou také třeba co se stane, když na vašem pozemku odkryjí archeologové např. pravěkou vesnici nebo pohřebiště atd.

Za Lovce pokladu vás tak určitěě zveme všechny k poslechu :)

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

V programu ČR 2 je ale psaný PhDr. Martin Kuna, DSc. Tak kdo tam bude?

V programu mají překlep, je možné že tam původně měl pan Kuna být. To nevím :). To že tam bude Jan Mařík je jisté, jelikož mi to sám včera napsal ;-)

Hmm..už jsem zaspal :-/

Aha. :-)..dobrý,až zítra :-)

To může být docela zajímavé povídání.Určitě si chvilku najdu. :-)

Bohužel nestihnu budu v práci :-/ :-/,nedávají se tyto rozhovory do archivu,nevíte někdo?

Doufám že kdo mohl je u radia! Vstřícnější rozhovor jsem ještě nikdy neslyšel a myslím, že se opravdu ukazuje jak je možné pomalu krok za krokem věci měnit k lepšímu když je dobrá vůle na obou stranách. ;-)

Taky mi to uteklo, našla jsem to v archivu Je to hned na hlavní stránce http://www.rozhlas.cz/praha/portal , přejít do audioarchivu,je to tam pod názvem Kontakt dvojky 23.4.2013. Přímý odkaz mi nejde dát. :-)

http://www.addthis.com/bookmark.php?v=250

Tady to je ;-)

http://hledani.rozhlas.cz/?query=kontakt+dvojky

datum 23.4.2013, dejte jenom přehrát.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru