Květnové novinky na lovci pokladu

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Minelab E-Trac Plus

Nejlepší detektor s technologii FBS na trhu má nyní novou, podstatně lepší cenu. Detektor je dodávaný včetně veškerého příslušenství (bateriový blok, nabíječka, sluchátka Koos UR 30 a tričko Minelab klubu.). E-Trac ve verzi Plus se tak dá poprvé v historii koupit za cenu pod 30 000 kč a to je myslím pro hledače hodně příjemná zpráva.

Odkaz na stránku na LP: Detektor kovů Minelab E-Trac Plus

Původní cena: 33 500 Kč s DPH
Nová cena: 29 990 Kč s DPH

Nokta Impact Pro

Vlajková loď společnosti Nokta, využívající výcefrekvenční technologii se nyní prodává za cenu 20 990 Kč s DPH a to včetně opravdu bohatého příslušenství.Odkaz na stránku na LP: Detektor kovů Nokta Impact Plus

Původní cena: 24 900 Kč s DPH
Nová cena: 20 990 Kč s DPH

Příslušenství k detektoru kovů Minelab Equinox

Konečně se nám začíná scházet příslušenství k detektorům kovů Minelab Equinox. Některé položky sice ještě chybí, ale to by se mělo do konce května již vyřešit. Také jsou již k dispozici krytky boxu elektroniky pro EQ.

Vodotěsná sluchátka s konektorem pro detektory EQUINOX 600 a 800. Sluchátka mohou být také připojena k bezdrátovému audio modulu WM 08. (modul WM08 je standartně dodávaný s detektorem Equinox 800)

Bezdrátová sluchátka Minelab ML 80. Sluchátka jsou určená pro detektory kovů Equinox 600 a 800 (standartně dodávaná s detektorem Equinox 800). Sluchátka používají vylepšenou super rychlou technologii Bluetooth (apt-X Low Latency pro minimální časové zpoždění). Sluchátka můžete také připojit přímo 3,5 mm konektorem, který je dodávaný se sluchátky.

Sonda Minelab Equinox 6 2D. Vodotěsná 2D sonda o velikosti 15 cm určená pro detekci nejdrobnějších předmětů a v lokalitách s obtížným přístupem. Sonda je dodávaná včetně ochraného krytu.Kryt jednotky Minelab Equinox. Kryt LP proti dešti a prachu určený pro detektory Minelab řady Equinox.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

No super.. .Jen jsem zklamanej tou neuhlednou šprckou na jednotku.Jsem čekal něco elegantnejšiho od Minelabu.Třeba na zpusob co ma Deus. :-(

To marczus, vsadil bych se že to není kryt minelab, ale nějaké samodomo bastl.

Já nemůžu pochopit, proč bych si dával kryt na jednotku proti
dešti a prachu na detektor s kterým se můžu potápět ... :-P

Ada007 aby se ti nedělali fleky od vodního kamene :-( :-D :-D :-D

Ada tak to maš hodne malou představivost.Třeba ochrana proti pádum,a nechtenym narazum .. ;-)

Mě teda taky mrzí že se Minelab nepoučil s tim krytem proti dešti. Na CTX jsem ten předek rozstříhal protože přes tu folii nejde nic vidět, a používam ho jakoby takovej obal na jednotku

Kryt je šitý v ČR, žádný oficiální kryt originál Minelab se bevyrábí. Kryty dělá stejná firma jako všechny ostatní krytky které jsou na LP.

P.S: k detektoru jsou originální ochrané fólie na LCD. Krytka je pro hledače, kteří prostě mají rádi stále detektor jako nový. Není to ochrana ani proti dešt nebo prachu.

E-trac pod 30 to je luxus...p.s. vícefrekvenční píšeme " í " ;-)

Diky Marku za info.Tak ted je to jasny.. ;-)

Kryt na jednotku noxe objednán a jsem rád že je za takovou cenu . Jen jsem zvědavej na tu velkou cívku , kdy a zakolik příjde . :-)

Já na tu cívku taky čekám, tedy já si beru jak malou tak velkou. S Petrem je v pohodně uchodíme, jelikož ty cívky máme tak nějak napůl. Ostatně stejně tak 600 stovku a 800 stovku. V podstatě když Petr řetízkuje, tak chodím 600stovku. Výsledky v klasických režimech pole, les jsou stejné, a jelikož jde s 600 stovkou zpárovat WM8 z 800 stovky, na kterou jsem si vytvořil doslova návyk, nechybí mi nic.
;-)

Děkuji za rychlou odpověd. Jo bez sluchátek nedám ani ránu, taky je to znát na multitonu v bordelech zamořených polích u nás po chmelech. A leč jsem prvních pár hledaček měl chut ho obtočit o strom tak ted pecka.

A co sondy druhovýrobců na Noxe, rýsuje se něco?

To Aslan: jedná se o inteligentní cívku s elektronikou. Nevěřím že by někdo něco dělal, to je stejné jako u CTX. Pokud tak nějaká cívka navíc bude, tak jedine od Coilteku, který používá legálně Minelabácké patenty ;-)

To Elmara díky. Měl jsem na mysli, právě Coiltek sondu 25x12 Joey, nebo separačku jako kompromis mezi 15cm a 28cm.

Aslan, uz sa na tom pracuje aby Minelab urobil na Equinox cievku 6x10 "... http://www.detectorprospector.com/forum/topic/6435-6x10-coil-for-minelab-equinox/?page=1

To Elnino77 super, snad to vyjde.

totˇ výborna cena za e-truck a za noktu to je dobré :-D

Tu noktu snad nikdo nechce už ani zadarmo :-D

Impact je dobrý stroj, ale trochu zanikl ve stínu Equinoxe. Škoda, má co nabídnout. Jen ta váha se pronese.

Souhlas s ASLANEM.
Impact je vyborny stroj..ten kdo ho ma tak jiste nelituje..

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru