Letní soutěž LP o detektor kovu BH Quick Draw Pro

Pravidla soutěže

Jak bylo při závěru poslední soutěže minulý rok řečeno, pravidla hlasování se změní. Chceme se vyhnout duplicitním registracím za účelem hlasování, sháněním kamarádů na FB, kteří sice nikdy nehledali, ale hlas dát mohou atd.. Letos tak bude vše jinak.:-)

Ze všech odevzdaných nálezů, které budou na LH zveřejněny mezi 23. červnem a 23. srpnem vybereme 10. nejlepších. Vybírat těchto deset budou admini a archeo admini LP. Těchto deset zveřejníme na LP, ale o vítězi rozhodnou účastníci Mistra Hledače 2017. Hlasování proběhne veřejně, před zahájením tomboly. Pokud bude majitel nejkrásnějšího příspěvku přítomen, bude si moci rovnou přijít pro BH Quick Draw Pro. Když ne, zašleme detektor poštou.

O nejkrásnějším odevzdaném nálezu tak budou hlasovat rozhodně pouze hledači a navíc myslím, ve většině opravdu srdcaři, pro které odevzdání nálezu do muzea není žádný problém.:-)

Pozor! Poslední dva dny. Zítra začneme vybírat deset finalistů. Pokud máte odevzdaný nález a nezařadili jste ho pod muzeum kam byl odevzdán, nemáme šanci ho do výběru dostat!

Cena pro vítěze - Bounty Hunter Quick Draw Pro

Komentáře

Výborný nápad, parádní cena jen dodám, že tam haprují ty data, od 23.6. jak je v textu nebo od 23.7. jak je v úvodním obrázku?

ahoj. máte tam chybu.
v textu je 23.6. a na plakátu 23.7. ;-)

MajkizZore, tak se mě zdá, že kontroluješ jen datumy. :-D :-D

Děkujeme za upozornění, já opravovala pravopis, ale na data jsem se po pravdě nesoustředila. Platí verze, že nálezy zveřejněné ode dneška do 23/8 budou porotou vyhodnoceny a následně se na Mistru Hledači vybere vítěz. Kolega opraví tu plachtu a změníme to. Tacud

Neeehned však pokud by měl někdo zájem, nabízím svoje služby kontrolora
:-D ;-)

Zdravím, chtěl jsem se optat...platí i pro starší nálezy u kterých dojde k předání do muzea v zde uváděném termínu ? Konkrétně u mého 12.7. ?

Taky se jistě zúčastním ;-) :-)

Určitě SUPROVÉ rozhodnutí :-)

Dobré rozhodnutí . Určitě nebude tolik hádek a zlé krve jako minule ;-) Takhle bude opravdu spravedlivě odměněn ten nejlepší nález ve správných rukách ;-)

Tak už teď vím že nevyhrajo , nemám na takové nelezy štěstí :-) :-) ale co už , hlavně že su zdravé :-) :-)

CriSS 23-platí nálezy nalezené a zveřejněné od dnešní půlnoci

Jeldo,moje řeč :-D ;-)

To Klco: pre čo by nebylo? :) Tohle je Československý web, ostatně, když se koukneš na lvíčka, tak je to myslím jasné. Ten stát už sice není. Ale všichni co děláme na LP jsme se v něm narodily. Já zůstanu do konce života Čechoslovák. :-)

Pre nás Slovákov urco nie,skoda

Tak už jenom dvanáct dní :) Pak zveřejníme výběr toho nejlepšího. Na Mistru pak bude hlasování :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru