Loučení s prázdninami, aneb den otevřených bunkrů

Kategorie: Pozvánky

Letos už podeváté si vás dovolujeme pozvat na tradiční akci na konci prázdnin, která letos proběhne v sobotu 1.9. od 10 do 16 hod. Army Park Ořechov je je největší vojenské muzeum svého druhu v ČR a rozkládá se v dříve přísně střeženém  areálu bývalé posádky protivzdušné obrany města Brna mezi vesnicemi Ořechov a Hajany, cca 15 minut jízdy od Brna.

Kromě expozice vojenské historie, rozkládající se z velké části v podzemních objektech areálu, lze u nás navštívit různé tématické akce, zahrát si paintball, svézt se na terénních čtyřkolkách, nebo v obrněném transportéru, případně si zastřílet ze samopalu. Letošní akce je tak, jako vždy nabita zajímavým programem, který zaujme všechny bez rozdílu věku.

Po celý den bude možno navštívit podzemní objekty, zastřílet si z různých druhů zbraní, nebo se svézt v obrněném pásovém transportéru. Tento den bude také poprvé k vidění nová expozice plastových modelů válečné techniky čítající cca 500 exponátů. V průběhu programu se  představí členové klubů vojenské historie s ukázkami výcviku a na závěr také s bojovou ukázkou. Celý program ukončíme přejetím osobního auta tankem T34, tzv Crash Crossem. Po celý den bude samozřejmě otevřen Army Bar s nabídkou nápojů a jídla. Těšíme se na vás v sobotu 1.9. v Army Parku.

Pozvánka na akci pro hledače s detektory kovů

Akce pro hledače s detektory kovů

Akce pro hledače s detektory kovů
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

No me tady nejvic oslovuje treti fotka a reklama na VW uzitkove vozy. ;-) Transporter to je auto. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru