Lovci historie 4/2015 vyjdou na konci příštího týdne

Kategorie: Lovci historie, sekce LH a časopis , Akce LP a Archeo LP 2010

Pokud vše půjde jak má, mělo by číslo 4/2015 vyjít v pátek 4.12.2015 . Poslední letošní číslo je řádně rozšířené, tak, jak se na předvánoční vydání sluší a patří. Z obsahu nebudu ale prozrazovat nic, je to za pár dní a tak už se všichni dočkají. Pro malé připomenutí jsme všechna tři starší čísla dali do jednoho článku.

LH1/2015

První číslo vyšlo 20. dubna 2015

Časopis ve formátu PDF [10 MB] stahujte kliknutím na obrázek níže.

Lovci historie - magazín pro všechny hledače s detektory kovů

Na prvním čísle se podíleli: Litrfree – Bc. Jiří Vavřina, Strážce – Petr Havlinek, Libmus – Libor Musil, Honza - Mgr. Jan Vízner, Skraby – Ing. Miroslav Škrabal, Olin - Mgr. Oldřich Habrovanský, Pilotk -  Jindřich Krejčí, XDIVE – Milan Ais, GM4PRO - Roman, Zipsy – Tomáš Prejza a Elmara – Marek Mlejnský.

LH2/2015

Druhé číslo vyšlo 9. července 2015

Časopis ve formátu PDF [ 17MB] stahujte kliknutím na obrázek níže.

Časopis pro všechny hledače s detektory kovů - Lovci Historie

Na druhém čísle se podíleli: Litrfree – Bc. Jiří Vavřina, Strážce – Petr Havlinek, Kuna – Libor Musil, Honza - Mgr. Jan Vízner, Skraby – Ing. Miroslav Škrabal, Olin - Mgr. Oldřich Habrovanský, Pilotk -  Jindřich Krejčí,  GM4PRO - Roman, Ing. Alena Marešová, Cobra - Milan Černý, Henry s HHB a Elmara – Marek Mlejnský.

LH3/2015

Třetí číslo vyšlo 9. řijna 2015

Časopis ve formátu PDF [ 23MB] stahujte kliknutím na obrázek níže.

Lovci historie LH 2015/3

Na třetím čísle se podíleli: GM4PRO – Roman Jirásek, PilotK- Jindřich Krejčí, Tacud – Jana Mlejnská, Litrfree – Bc. Jiří Vavřina, Hába – Mgr. Oldřich Habrovanský, Alča – Ing. Alena Marešová, Strážce – Petr Havlínek, foto na Mistru hledači - Libor Sadovský, Melda – Pavel Melichar a Elmara – Marek Mlejnský

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

pecka

super.uz se tesim.. ;-)

paráda :-/

Asi zajedu za pilotem :-D

Hehe, takhle se tvářil kámoš, když se dozvěděl, že o něm bude zmínka v časáku: http://www.imgup.cz/images/2015/11/29/jirin.jpg

A takhle, když se dozvěděl, že jsem ho dal na LP :-D http://www.imgup.cz/images/2015/11/29/jirin2.jpg

Tak trochu nestíháme, teprve zítra se začnou dělat korektury. I když na tom budemě dělat od rána do večera.... vyjde nové číslo až v pondělí. Počítám někdy pozdě odpoledne :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru