Minelab Akademie v Uherském Brodě

Kategorie: Pozvánky

Po roce se zase uvidíme na akci v Uherském Brodě. Stejně jako minule, i letos bude zajištěné společné hledání a ukázka několika detektorů. Určitě se můžete těšit na zevrubné rozebrání detektorů Minelab CTX 3030, E-Trac a X-Terra 705, kde se tentokrát zaměříme na prospecting mód. Detektory vám představí Mgr. Oldřich Habrovanský a Šimon Musil, což jsou majitelé pobočky LP v Uherském Brodě. Oba aktivně používají celou řadu detektorů Minelab a od uvedení na trh, samozřejmě také CTX 3030. Akce se také zúčastní, stejně jako minulý rok, i Elmara admin LP, který používá CTX 3030 od jeho uvedení na trh a navíc s výrobcem neustále komunikuje nad nastavením přístroje a různých vychytávkách. Na akci se zároveň budete moci zaregistrovat do Czech Minelab Clubu.

Podrobnosti o akci

28.9.2013 cca v 10.00 hod Uherský Brod, sraz na parkovišti před pobočkou Moraviadetect, jde o Areál Zemaspolu, mnozí určitě víte, kde to je, ale pro ty, co u nás ještě nebyli přikládám mapku s adresou:
U Korečnice 1770, Uherský brod

Mapka pro hledače s detektory kovů

Je to poslední odbočka vpravo ze silnice I/50 ze směru Uh. Hradiště – Bánov - Starý Hrozenkov/Drietoma (SK). Před odbočkou projedete semafor a po 250 metrech za posledním stavením (pneuservis, výkup počítačů) odbočíte vpravo. Z opačného směru Bánov- Uh. Hradiště, je to první odbočka vlevo za cedulí obce Uh. Brod, po pravé straně uvidíte benzínku OMW a vlevo na horizontu je krásně vidět velká bílá budova, kde sídlíme.

Hledání s detektory kovů

Pokud byste bloudili, brnkněte na mobilní tel.:
774 980 808
602 123 089

Díky za hojnou účast, těšíme se na viděnou v sobotu ;-)

Olda. Šimon a Elmara

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ja se určitě zucastnim.A bude tak dobry catering,jaky mel Litrfree na posledním srazu??? :-)

Tak to nevím, zeptej se Oldy :-D

Litrfree tentokrát nejede, bo pro samý vaření hledačům není čas hledat, ale co víc: Brambory. Do pytlů a do sklepa. Zahrada. Rejt. Řezat. Větve. Dřevo. Sekat. Trávník. Sekat. A taky sem nebyl v normální hospodě navečír ani nepamatuju. Mám sanitární víkend. Od Minelab Clubu grill nevyhas, nyní bude údržba kotlů.

Škoda,že to mám tentokrát tak daleko hned bych jel :-( . Zase to budou mít někteří blízko :-D a ti kteří váhají těm to doporučuju určitě to bude skvělá akce jako minule ;-)

Sakriš to už túto sobotu nejak na rýchlo :-/
No pokúsim sa dostaviť, len musím dáke auto zohnať na to :-D

Dobrý den,

bylo by možné zde uvést přesné GPS souřadnice? Navigace mě a i jiné navede zcela přesně a pořadateli by to ušetřilo desítky minut nepřetržitého volání... ;-)

Předem moc děkuji. :-)

Poprosím Oldu, aby je doplnil ;-)

Koukal jsem na předpověď počasí a vypadá to, že má být snad nejkrásnější podzimní víkend ;-) Tak by mlo to hledání stát za to ;-)

Tak to potom prídem aj stopom ;-)

49°1'0.532"N, 17°39'24.580"E

To Hába: A svačiny sebou??? :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru