Minelab Day 16.5.2015 - den s detektory kovů Minelab

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Celosvětová akce “Den s Minelabem” proběhne letos v České republice hned na dvou místech. Již tradičně v pražské Zoo, kde se budete moci setkat ze zkušenými hledači jako jsou Libor Musil (Libmus), Jindřich Krejčí (Pilotk) a Marek Mlejnský (Elmara), a také na setkání hledačů s detektory kovů v Chabařovicích za účasti Tomáše Prejzy (Zipsy) a Dana Hezkého (Habán).

Budete se moci seznámit s technologicky nejvyspělejšími detektory Minelab používajícími multifrekvenční technologie FBS 2 a FBS (CTX 3030, E-Trac, Safari), pulsními detektory řady GPX (jediné PI detektory na trhu u kterých byla zvládnuta diskriminace železa), ale také třeba s řadou detektorů X-Terra a pokud vše půjde jak má, tak i s zcela novou řadou detektorů Minelab Go-Find.

Detektor kovů Minealb v akci

Minelab den

X-TERRA PARTY

O týden později bude na akci navazovat X-TERRA PARTY Jirky Vavřiny na lovecké chatě v Dobré u Světlé nad Sázavou. Tato akce se uskuteční 23.května 2015 a pro přesné informace si můžete psát přímo zde na LP Jirkovi (Litrfree).

Minelab den

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Budou trička? :-D

Ano :-)

hmm že bych jel po dlouhé době na sraz?

Když jsem dal 350km pro gumičku ..tak 270 pro tričkoje brnkačka.. ;-)

Alexi to bude Minelab day pro všechny pobočky v ČR i na Moravě. To nemusíš pro tričko do Prahy:-)
Tedy aspoň doufám:-)

Akce v Chabařovicích je už od pátku 15.5. od 14:00 až do neděle. Kdo bude chtít chatku, rezervačky prosím do mejlu. zipsy@zipsy.cz Díky

No jo..,ale já se chci setkat se zkušenými hledači 8-)

Alexi, tak to musíš až do Chabařovic :-)

Skoda ze tak daleko :(

Skoda ze tak daleko :(

Zítra ještě přidáme další podrobnosti o akci v Zoo. :-)

Včera jsem byl v chabařovickém kempu doladit poslední drobnosti. Ve čtvrtek připravíme polygony a v pátek ve 14:00 hodim to vypukne. Jsou volné poslední 3. chaty po čtyřech lůžkách. Kdo chce chatku, má poslední šanci. Jinak není problém stan. V chatkách je lednička. Dřeva na oheň máme dost.

http://www.detektory-kovu-zipsy.eu/news/spolecna-akce-sraz-detektoraru-na-severu-cech/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru