Minelab den v Uherském Brodě

Kategorie: Minelab - recenze a testy , Akce LP a Archeo LP 2010

Sobotní počasí opravdu přálo, zvláště v kontrastu s minulou akcí, která nám doslova propršela. Díky tomu byla spousta času na testování, tentokrát především nejmenších AG a také simulovaného depotu. Vše se testovalo na svahovém polygonu, kde se efekt čerstvě zakopané díry nemůže nijak projevit. To taky hezky zamíchalo s dosahy, což mohlo někoho donutit zamáčknout slzu:-D.

Detektorem, který jsme chtěli hledačům především představit, bylo CTX 3030. Ukázal se nejenom dosah, ale také především separace. Myslím si, že porovnání separačních vlastností bylo pro většinu hledačů tím nejzajímavějším. Ono s CTX 3030 se dají předvést věci neuvěřitelné. Většina hledačů si pak šla zahledat na domluvené pole. Pokud vím, tak Agčko padlo jenom jedno, ale bylo krásně, políčko měkké a tak se hledání líbilo všem.

Do konce roku bychom chtěli udělat ještě minimálně dvě další setkání a to u Libora Musila v jižních a Jirky Vavřiny ve východních Čechach. Budeme se zase těšit na všechny, kdo si udělají čas.;-)

Hledání s detektory kovů Minelab

Hledání s detektory kovů Minelab

Hledání s detektory kovů Minelab

Hldání s detektory kovů Minelab

Hledání s detektory kovů Minelab

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Pěknej den, jenom to číší krásně z fotek! U nás to bude v listopadu, že jo. Už to začínám chystat. Do tý doby je ovšem s CTX třeba cvičit, cvičit, cvičit, asi zavedu pro místní na krámě a okolí individuální tréningy :-)

přestaň trénovat Jiříku a konečně přijeď za mnou :-P

Nebo za mnou :) Dáme oběd u Podroužků :)

Obědy 2 najednou snim, ale ne na dvou různejch místech. Díky za pozvání, Podroužek je legenda. Musite mi předkládat jídelní lístky včas :-) To nic nemění na tom, že se něco takovýho, ale možná trochu po našem, uspořádá v listopadu u nás.

Hoj kde je krejcarov jozefov?

... ale to ví krejcar jenom z doslechu, třináct let už nevopustil vokres, a sedum katastr obce. PRK!

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru