Minelab Moravian Day - Maršov u Uherského Brodu 19.7.2014

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Rádi bychom Vás pozvali na Minelab Moravian Day, který se bude konat v Maršově u Uherského Brodu 19.7.2014 od 9:30 h. Na akci se budete moci těšit na premiéru nového PI detektoru SCS 2300 a na možnost si otestovat jak všechny detektory Minelab, tak všechny dostupné sondy.

Den s detektory Minelab na Moravě

Na každého účastníka akce čeká spousta dárků od Minelabu jako jsou trička Minelab atd. Bude zde také možnost se registrovat do Czech Minelab Clubu – klubu vlastníků detektorů Minelab, který pravidelně pořádá řadu akcí jak v Čechách, tak na Moravě.


Testy detektorů budou probíhat na nově udělaném svahovém polygonu, což je trubka s měřidlem v půdě, do které se spouští předměty. Výsledky měření jsou tak maximálně průkazné a navíc se dá velmi snadno experimentovat s dosahem na různě natočené mince.

Na akci se na Vás těší Olda a Pavel za Moravia Detect, Marek (Elmara) za LP a také několik velice zkušených hledačů s detektory Minelab, kteří již přislíbili účast.

Jak se na akci dostanete

Jeďte po silnici z Uherského Brodu na Maršov. Na začátku Maršova po pravé straně je druhá parcela s chatou a velkou zahradou. To je místo konání. Na místě bude stát poutač. Akce začíná 9:30 h.

Všechny případné dotazy můžete směřovat na:

Mgr. Oldřich Habrovanský, Email:  moraviadetect@seznam.cz Tel: +420 774 980 808
Marek Mlejnský, Email: info@lovecpokladu.cz Tel: +420 731 102 713

mapa konání akce

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Pokud by jstee někdo chtěl přivést na testování nějakou specialitku tak se ozvěte. Kluci tam připraví také separační polygon, tudíž bude možnost si porovnat i různé sondy v separaci ;-)

Takže rekapitulace polygonů co jsou na Maršově připraveny: 2 x polygon s navrtanou trubkou pod úhlem 45 stupňů do hloubky 50cm(mince), 1x velký svahový polygon pro velké cíle do hloubky až 1 m , 1x svahový polygon mincovní odstupňovaný do 45 cm , 1 x separační polygon 5x5 m .

Dobrá práce. Dobrý polygony. Ten hloubkovej metrákovej, to je mazec. To se dojedu v brzku osvěžit na návštěvu, potestovat ty vaše díry.

Explorera uz sice nemam ale pridem ak sa bude dat nejaky aj potestovat u nas sa zatial neda a mam to za rohom iba slabych 180km no nechod :-D

Chtěl bych dodat několik organizačních informací k Minelab dnu na Maršově. Vzhledem k množství zájemců o představení SCS 2300 a velkému množství zájemců a představení nejlepších nastavení Etracu a CTX 3030 pro hloubkový dosah a separaci, nebude prostor pro zkoušení a představování jiných značek detektorů než Minelab. Zhruba na 4 stanovištích se budou věnovat zkušení uživatelé zájemcům, kteří už mají detektor značky Minelab, nebo se rádi s detektory této značky seznámí. Testovat budeme velmi rozmanité množství cílů, od nejmenších ag a au cílů až po větší předměty např. z bronzu. Akce začíná v 9,30 a budeme se nažit před tím než dorazí velké polední vedro, stihnout co nejvíce.

Je uz tam aj nejake poorane pole ak sa bude dat chcel by som skusit CTX v reale aste som ho nemal v ruke.

tak ať se vám ten sraz majitelů detíku MINELAB - vydaří !!
a večer pořádně a s chutí zakalte.
zdraví vás majitel White´s MXT PRO ;-) ;-)

Kluci na podzim bude na Maršově normální setkání se vším všudy. Pro všechny značky detektorů. Teď v sobotu se bude představovat novinka SCS 2300 a ten program je hodně nabitý. Nebude tam čas na zkoušení jiných značek. Ale na čumendu a pokec klidně přijet můžeš Cemente:-) A Mikelab si vem sebou:-)

Taky se tam možná zastavím, když to mám takový kousek...
Jinak kdo tam pojede a nezná to tu, tak jedte furt dál a dál tím lesem. Ono to vypadá jako nekonečná cesta lesem, ale nakonec se těch pá baráků oběví... :)

lesom tak to sa asi stratím :-O

Akce celkem podařená. Na novinku od Minelabu jsem čučel jak tele na nové vráta. Po jejím zapnutí jsem dle zvůků čekal kdy jen odstartuje jak raketa a bude létat po lese sama :D Ve složeném stavu se skoro vejde do kapsáče na maskáčoch. To bylo fakt supr... Trošku ji nad testovacím cílem zamotala obvody zatoulaná diabolka ze vzduchovky, ale nakonec to dobře dopadlo... Škoda že jsem nemohl zůstat delší dobu, ale můj malý nástupce už chtěl jet na oběd a spat... Tak snad příště ho veznu i na nějakou tu hledačku... :)

super dopoledne super lidi novy detik doma usutrenych par tisic korun diky klukum jeste ze sem jel a neobednaval nic podle nafouknutych reklam vsem vrele doporucuji pred koupi urcite vyskouset toho vic na poligonu

A bájný Maršovský poklad nepadnul? ;-)

To rellik: na podzim tam budeme zase a měla by se snad udělat i jedna dohleedávací akce. Když se vše podaří tak ti dá pilot vědět. Výsledky Minelab dne dáme na web zítra. Sice už to mám napsaný, ale Tacudek to ještě budeme muset počeštit ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru