Minelab X-Terra Party

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Detektor kovu Minelab X-Terra ve všech verzích. Do bude hlavní téma sobotu 21.června na Lovecké Chatě Detektor Centrály v Dobré u Světlé nad Sázavou. Prostor na akci dostane každý, aby si vyzkoušel různé sondy na různých frekvencích a různá nastavení pro detekci různých cílů. Naší snahou je podpořit zdokonalení hledačské praxe pro uživatele X-Terra 305, 505 i 705. Doporučená předchozí zkušenost s detektorem je opravdu minimální, jeden měsíc osahávání by měl určitě stačit. nebo pro jistotu půl druhého měsíce.

Program Minelab X-Terra Party, pokud jde tak nazvat osnovu tohohle pracovního semináře, bude zhruba tenhle:

  • Rozcvička, aneb Diskriminace na diskriminační loučce
  • Odladění v různých stylech a pro základní i specifické hledání
  • Práce se sondou - koncentriky a DD
  • Hledání s využitím Ground tracking nastavení
  • All metal a štíhlá diskriminace - výhody stylů
  • Notch a nastavení zpřesněného ID
  • Používání Proscpecting módu
  • Detekce běžných i Ag mincí a bronzu v zarušení železem
  • Hloubkové hledání - 35 cm a hlouběji

Pracovat budeme společně na  vyzkoušeném stěnovém polygonu Detektor Centrála. Budeme postupovat přes různá nastavení a různé cíle v různých hloubkách až maximálce. Ta je na tomhle stěnovém polygonu 42 cm. K programu patří jako obvykle na našich akcí menší catering. Abych věděl kolik zhruba čeho, napište mi prosím, zprávu sem nebo na e-mail k nám na naši pobočku Lovce, ať máme všeho dostatek. Každý přihlášený obdrží podrobnosti - co nastavit do navigace a na co si dát pozor při jízdě k Lovecké Chatě lesem - cca týden, deset dní před akcí - do e-mailu. Ideální počet na práci na polygonu je do deseti hledačů, první přihlášky už máme, a zatím je ještě místo. Budeme se těšit.

Jirka Vavřina - DETEKTOR CENTRÁLAPoznámka od Elmary

Akce je podporovaná přímo společností Minelab a tak se můžete každý zůčastněný těšit na spoustu dárků, které jsme k této příležitosti dostali.

Akce se sám určitě zůčastním a pravděpodobně i další členové Archeo LP :)

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Přijedu taky. Počítám s tím :-)

Tak, a jsme v podstatě naplněný, respektive, je ještě jedno poslední místo, to má smysl, abysme se necpali jeden před druhýho, pak z toho nikdo nic nemá. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru