Minelab X-Terra Party a Tesoro Tejon Academy

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Příští sobotu - a je ještě možnost se dohlásit - máme speciální výukovou kombiakci, Tesoro Tejon Academy a Minelab X-Terra Party. Vše jako obvykle na našem stěnovém polygonu Lovecká chata. Pokud máte detektor kovu X-Terra a nebo Tesoro Tejon (i třeba Vaquero) - stačí se ozvat, pošlu na e-mail podrobnosti. Jsou to takové semináře, jak na detektor, jak na nastavení, jak to, jak to chodí, když to chodí fest, jak se vyvarovat chyb při práci s detektorem kovu. Na Academy i Party je ale potřeba ozvat se dopředu, kapacita je omezená, aby to mělo smysl, ta společná práce, a na každého a každý nastavení bylo dost času. Napište mi třeba sem pod článek, podrobnosti k příjezdu zasíláme e-emailem každému přihlášenému.

X-Terra párty

Tejon

Co se bude procházet? Mimo cílů, které si berou účastníci s sebou, a jdou do různých hloubek (od deseti přes čtrnáct, čtyřiadvacet, pětadvacítky, třicítky, čtyřicítky, nová maximálka je nyní 50cm, a to hned dva sloty, jeden je čistý a ten druhý, to je opravdu těžký oříšek, ten je zarušený z boku cca ve 30 ti železem, a sonda se mu nevyhne, čili, tam se láme chlebík), je k dispozici i separační polygonek na rozcvičení. Takže procházet se bude:
Na Tejonu: role Tresholdu při odladění i chodu detektoru, obě diskriminace, využití páčky při ladění i zpřesnění chodu, chování detektoru po přebuzení, separace na malých cílech, VCO triky, maximální výkon a stabilní chod a standardně všechny potenciometry a jejich vliv na funkce. Je možné aplikovat spoustu postupů i na Tesoro Vaquero.

Na X-Terra 705: Ladění na přesno v různých stylech, využití a nastavení tresholdu, změna odezvy hraničních signálů a vliv diskriminace, použití prospektingu při dohledávání a identifikaci hlubokých cílů, sluchátkové a nesluchátkové nestavení či multitón a jeho půvab. A zase všechna tlačítka, jejich spojitosti a jejich funkce při práci v terénu. Přiměřeně k vybavení mašin podobně projdeme i X-T 505 a 305, tam je ale funkcí méně, ale něco využít jde. Plus hloubková sonda Mars MD Goliath 2F v ukázce.

Na pátek je připravené posezení u ohýnku pro účastníky, včetně rozboru jevů v hledačské komunitě, včetně nepřítomných osob a událostí z doslechu :-) a po celý program bude standardní catering.
Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA, pobočka LP.

Chata
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ku..a to jsem v práci :-( nebude třeba v létě podobná akce?Mám Vaquero a rád bych se někdy zůčastnil. :-)

Jak to bude,pokud bude pršet? :-O

Petre v chate bude v patek fajn a v sobotu ma prset akorat na Morave. Takze dobry to bude. Mam novy triky a uz se tesim.

Rád bych se zučastnil ,ale je to moc na rychlo ,snad budou podobné akce.

Servuz, budou. Že to je narychlo bych neřek, minimálně to bylo ve stejným článku jako Minelab day, nebo v časopise Lovci Historie, nebo ve fórech o příslušných detektorech :-) V červnu bude podobná speciálka pro Minelab FBS detektory. Každopádně teď to je pro Tejony, Vaquera, nebo X-Terry ideální příležitost jak se posunout. Nebo třeba jen získat jistotu a pohodu v obsluze. :-)

Zdravím, já přijedu, ale až v sobotu, pracovní a i rodinné důvody mi v pátek přijet neumožňují :-(

Zdravím.
Tuhle akci můžu všem jen doporučit v ovládání a nastavení mojí terky jsem si udělal jasno a skvěle jsem si to celé užil, jen ten Jim Beam mi moc nesednul ;-) ;-) ;-)
Buď zdráv Jirko ať se dobře daří ;-)

Kosa: Vymysleli jsme jak dáme polygon v pohodě pod střechu, kdyby něco. Takže to máme v suchu. Cilda: Toho američana si nepamatuju, ale toho Ira co zachránil vostrov vod pruský invaze jo :-) Battler: Sluchadla Ti na test berem. Tak, v chajdě na pátek je ještě jedno poslední místo na posteli, a pak už karimatky a spacáky. Na polygonu jsou ještě cca 3 místa, takže zatím je ještě mírně volno. Čili je možnost se dohlásit, na páteční příjezd (hm, hm, jsme zvědavej) i na sobotní společnou práci a legrandu na stěnovym polygonu.

co Tesoro Cortez akcička nebyla by?

Mates020: Klidně můžeš dorazit, je to přece Tesoro. :-) Akorát potřebuju sichr vědět jestli přijdeš, pošlu Ti na e-mail co a jak.

Ahoj Jirko,
ladím odjezd. Asi zase vlakem,žena jede autem do školy. 4eské dráhy opět vítězí. V kolik je prosím začátek? Dík Petr

Petře, v pátek v podvečer, jak kdo to dává po práci, a v sobotu v deset, snídaně je po devátý, detaily máš na e-mailu, pro jistotu.

To mě fakt mrzí,ale v sobotu musím po dlouhý době do práce :-/ Od 10-17.8 má být nádherně :-D co dát Tesoro víkend pro ty,co ted nemůžou? ;-)

MODREY: Tak to máš blbý že nemůžeš a po dlouhý době musíš do práce. :-) Umřeš holt odborně nevzdělanej :-) i když talentovanej :-) Já zas něco vymyslim :-) Každej měsíc děláme na DC nějakou akcičku, o víkendech, někdy dvě. Takže možnosti jsou.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru