Mistr Hledač 2018

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Letošní ročník je 10. Je neuvěřitelné, jak to uteklo. Docela dlouho jsme uvažovali, jak ten 10. ročník udělat. Zda to pojmout jako nějakou neuvěřitelnou monstr akci (dokonce tady byla úvaha, že by se jednalo s Dáčií). Nakonec jsme ale dospěli k tomu, že to bude absolutní návrat ke kořenům. Zajímavé tak budou především hledačské soutěže, cíle a prostě to hledání.
Abych to trochu přiblížil.. klasické soutěže budou jako vždy dvě, čtverce a týmová soutěž. Na pátek, kdy bývají přednášky, připravíme ale další legrácky. První z nich bude střelecká soutěž, kterou, coby rozhodčí povede Zipsy. I ta bude o ceny. Nejlepší lukostřelec se tak může těšit na hodnotnou cenu.
Druhou soutěží bude určovací polygon, kde si hledači budou moci otestovat odhad předmětu v půdě a také jeho hloubku. Dopředu budou vědět některé indicie, ale kde který předmět leží, to budou muset určit sami. Tato soutěž bude pouze o čest. Nejlepšího určovatele vyhlásíme před tombolou.
Jelikož je to desátý ročník, bude také asi nějaká ta kýta k praseti navíc, tudíž se milovníci opékaného vepřového mají na co těšit. Večerní dobročinná tombola je jako ostatně takřka každý rok věnovaná pomoci prenatálnímu centru na Bulovce.

Na klasických polygonech si pak budete moci otestovat letošní novinky. Co všechno bude k vidění ještě upřesníme, přeci jenom je ještě několik měsíců a minimálně ve dvou případech se u nových detektorů právě finišuje.

Jaké budou letos soutěže?

Hlavní závody budou dva. První ve čtvercích 8x8m na 11 cílů (ve čtvercích budou 3 druhy cílů) s časovým limitem 30 minut. Stejně jako minulé roky, budou v soutěži i sběratelské lahůdky. Druhá bude soutěž dvoučlenných týmů na 60 minut ve vymezeném prostoru. Rozhodující bude součet počtu nalezených cílů. Na závodišti pak ale budou tentokrát také tři speciálně hodnocené nálezy :)

Hledání na čtvercích – Mistr hledač 2018

Soutěž probíhá ve čtverci 8x8metrů, kde je potřeba v časovém limitu 30 minut najít 11 zakopaných cílů. Hloubka uložení cílů je 3 až 5 cm. Vítězem soutěže je hledač s nejkratším časem se všemi nalezenými cíli. Tak jako vždy, se i letos všichni na stupních vítězů mohou těšit na hodnotné detektory. Jaké budou všechny ceny, budeme průběžně aktualizovat. Ještě tam probíhají jednání s výrobci. Pro soutěž bude připraveno 200 čtverců, je tak potřeba se zaregistrovat včas!

Teamová soutěž hlídek

Již počtvrté se na Mistrovi objevuje tato soutěž a je tak možné ji označit za již tradiční. Soutěž bude probíhat na ploše cca 3 ha a hledat se budou speciální cíle. Hlídky budou dvoučlenné a podmínkou účasti je společný dres. Dresem může být takřka cokoli, ale nějaké společné tričko bude asi nejjednodušším řešením. Vítězem bude hlídka, která v časovém limitu 60 minut najde nejvíce cílů. Vyhledávané cíle budou letos i v týmové soutěži opravdu mimořádné, proto je i delší čas pro hledání. Navíc na ploše bude i několik zcela speciálních cílů. Po ukončení soutěže a vyhlášení výsledků si samozřejmě budete moci všechny cíle, co jste našli, odnést, ale také ty zbylé dohledat. Jelikož soutěž byla vždy pro dva hledače, byl problém, že pravidelně vítězný tým dostával jeden detektor. To se ale letos změní. Díky Miku Scotovi z Fisheru dostane letos vítězná hlídka 2 detektory kovů Fisher F70.

Letošní dres rozhodčích

Trička, podle kterých poznáte rozhodčí a pořadatele :-). Stejně jako předchozí ročníky se na organizaci a přípravě závodu podílí řada členů Archeo LP 2010, bez jejichž pomoci by pořádání takové akce nebylo vůbec možné.:-). Stejná trička dostanou i všichno, kteří poslali více jak 50 mincí v naší akci "Výzva 2000". Všechny tyto hledače bych ale poprosil, aby je v rámci závodů nenosili :-).

Nejlepší žena a junior

Soutěž se vyhlašuje z výsledků závodu na čtvercích. Nejlepší junior (věk do 15 let vč.) a nejlepší žena se mohou těšit na detektory kovů. Nejlepší žena obdrží detektor kovů BH Land Ranger Pro a nejlepší junior Golden Mask LP ZERO II 23. Druhá a třetí místa pak již tradičně bude sponzorovat společnost Agerit.cz.

Páteční lukostřelecká soutěž

V rámci pátečního programu bude odpoledne probíhat lukostřelecká soutěž pod vedením Tomáše Prejzy (Zipsy), který se tomuto sportu dlohodobě věnuje. Vítěze vyhlásíme před dobročinnou tombolou a může se těšit na speciální cenu.

Polygony

Na všechny budou samozřejmě čekat testovací polygony. Novinkou pak bude rozpoznávací polygon. Zde budete mít k dispozici 20 různých typů cílů a Vaším úkolem bude odhadnout, kde který cíl leží. Hledače, kteří budou nejblíže realitě pak vyhlásíme před tombolou.

Dobročinná tombola

Tradiční součástí Mistra hledače je dobročinná tombola a tak jako tomu bylo již v několika předchozích ročnících, budeme znovu vybírat na prenatální centrum na Bulovce. Hlavní ceny v tombole zveřejníme do začátku prázdnin.

Program v pátek

Oficiálně začne mistrovství v pátek 31. srpna v 15:00h. Přijíždět ale můžete již od rána. Po celou dobu bude zakázán vstup do prostoru závodiště. Těšit se můžete na představení několika letošních novinek. Samozřejmě Equinoxe, ale měly by být k dispozici také nové Nokty. Také bychom chtěli ukázat F75V2, především rozdíl mezi původní verzí a tou novou.
Po příjezdu se určitě zajděte zaregistrovat. Startovné je ve výši 100 Kč na osobu. Startovní čísla s logem Mistra hledače Vám zůstanou jako suvenýr, stejně jako cíle ze soutěží. Startovné v soutěži týmů je 50 Kč na osobu. Závodníci, kteří soutěží i ve čtvercích, platí jen jedno startovné ve výši 100 Kč, soutěž týmů je součástí této soutěže.

Časový plán pátek 31.8.2018

15:00h - Oficiální zahájení Mistrovství. K dispozici bude polygon s pořadateli a dalšími hosty.
15:00h - 21:00h Registrace závodníků
16:00h - 18:00h Polygon s pořadateli akce a představení novinek
17:00h - 19:00h Lukostřelecká soutěž

20:25h - 20:30h - Hlasování v soutěži o nejkrásnější nález léta 2018 - vyhlášení vítěze (Kvalifikace bude probíhat na LP do 25. srpna 2018)
20:30h - 20:35h Vyhlášení nejlepšího lukostřelce a také těch nejlepších na určovacím polygonu
20:35h - 21:00h Dobročinná tombola

Po celou dobu bude průběžně probíhat požírání pašíků a kýt, které pro Vás bude připravovat pan Pěchota a spol.

Program sobota

Na sobotu připadají hlavní soutěže

1. Hledání mincí na čas ve čtvercích (časový limit 30 minut, čtverec 8x8m, 11 cílů)
2. Teamová soutěž hlídek - společné hledání stovky speciálních cílů v časovém limitu 60 minut a třech speciálních cílů.

Soutěže začnou v 9:20h krátkým oficiálním proslovem u vztyčené vlajky ve stanovém táboře. Pak se všichni odebereme na závodiště :)

Časový plán sobota 1. září 2018

8:00h - 9:00h Poslední šance na registraci do závodu
9:20h -  Uvítání závodníků a přesun na závodní plochu
9:40h - 12:00h Soutěž ve čtvercích
12:00h - 12:50h Oběd (objednávky u paní Pěchotové při registraci do závodu)
13:00h - Vyhlášení vítězů na čtvercích. Nástup na teamovou soutěž.
13:20h - 14:40h Teamová soutěž hlídek
15:00 - Vyhlášení nejlepšího teamu.
15:05h - 17:00h Poslední oficiální ukázky detektorů na polygonech.
17:00h - Oficiální závěr letošního Mistra hledače. Dále samozřejmě pokračujeme neformální zábavou až do neděle :)

Ceny v jednotlivých soutěžích

1. Závod na čtvercích - 1. místo - Minelab Equinox 800, 2. Minelab Safari, 3. Minelab X-Terra 305

2. Teamová soutěž hlídek - Vítězná hlídka získá dva detektory kovů Fisher F70, druhou soutěží budu speciální GM cíle. Hlídka z největším počtem těchto nálezů obdrží zcela nový Golden Mask GM5+PRO! Ten ještě není na trhu a první kusy předpokládáme na konci léta.

 

 

 

3. Nejlepší junior soutěže (do 15 let vč.) - hledač na prvním mstě získá detektor kovů LP ZERO II 23, druhé místo dron BML Phoenix, třetí místo tablet eStar Beauty2 a na 4 a 5 místě chytré hodinky EW03.

Tradičním sponzorem juniorské kategorie MH je společnost Agerit. Letos společnost sponzoruje ceny na 2 až 5 místě.

4. Tombola -  kromě mnoha cen, budou v tombole i detektory kovů. Již nyní je jasné, že jednou z těch hlavních bude Minelab Equinox 600 a také BH Land Ranger Pro a 2x Quick Draw Pro a Minelab Go Find 66.

5. Nejlepší žena mistrovství - 1. BH Land Ranger Pro, 2. Balíček včetně investiční zlaté mince, 3. Tablet eStar Beauty2, 4.-5. LED osvětlení do auta

Tradičním sponzorem ženské kategorie MH je společnost Agerit. Letos společnost sponzoruje ceny na 2 až 5 místě.

6. Vyhlášení soutěže o nejkrásnější odevzdaný nález (cenu upřesníme do začátku léta). Soutěž bude vyhlášena k 28.5.2018.

Ubytování, jídlo, přihlášky, mapka

Ubytování si objednejte přímo na přihlášce, ceny jsou uvedeny dole v textu. U paní Pěchotové si můžete v pátek objednat jidlo na sobotu (snídaně, oběd, večeře). Výběr bude standardně ze tří možností. Ceny lidové, tak jak jste, myslím, už na Klepákově mlýně všichni zvyklí, tj. 90 Kč/oběd.

Přihlášku si prosím stáhněte zde pod tímto odstavcem - nadpis "Přihláška ke stažení". Vyplňte ji a pošlete na email: klub@lovecpokladu.cz . do předmětu uveďte Mistr hledač 2018.

Přihláška ke stažení - poklepem otevřete

Dvoumístné chatky a stany na Klepákově Mlýně. Cena 120 Kč/1lůžko za 1 noc

Chatka
č1 - Joeblack, Servus
 

  Chatka
č2 - Milan Kelčik
  Chatka
č3 Jelínek Lukáš
  Chatka
č4 - Jozef Jacisin
  Chatka
č5 - Jaroslav Jarecký, Lubomír Popelka
 
Chatka
č6 - Joanna Jarecká, Iwona Senkowska
  Chatka
č7 - Jaroslav Bílek, Martin Škrabal
  Chatka
č8 - Ondřej Kolář, Eliška Kolářová
  Chatka
č9 - Martin Čásenský, Stanislav Čásenský
  Chatka
č10 - Stenly
 
Chatka
č11 - Zbigniew Karaban, Kamil Haluszlo, Grzegorz Masiowski
  Chatka
č12 - Grzegorz Masiowski
  Chatka
č13 - Petr Krejčí

 

Chatka
č14 - Cihlář a Špalek

  Chatka
č15 Milan Kolář ,Vít Kolář

 
Chatka č16 - Petr Bauer, Josef Němec   Chatka č17 - Roman Vaněk, Marek Libenek   Chatka č18 - Ladislav Křelovec, Ondřej Němec   Chatka č19 - Miroslav Vaňásek   Chatka č20 - Štětka  
Chatka č21 - Trenčan

 
Chatka č22 - Jan Šindler, Iveta Pucová   Chatka č23 - Richard Barták   Chatka č24 - Taranda

 

Chatka č25 - Večeřa   
Stan
č1. Pyrda a Seilem
 
  Stan
č2  Loki a Norník
  Stan
č3 - Milan Lenoch, Jana Vybíralová
  Stan
č4 - Petr Běhoun
 

Stan
č5 - Michal Čopan, Petr Šmídl

 
Stan
č6 - Miloslav Jiránek
  Stan
č7 - Ladislav Snovický 
  Stan
č8 - Janusz Lipinski, Wojciech Czarnecki
  Stan
č9 - Marek Piszczalka, Jan Magiera
  Stan č10 - Harušťákovy
 
Stan č11 - Miloslav Letý   Stan č12 - Andrej Prno a Šimon Prno   Stan č13 - Milan hradský, tomáš myslík   Stan č14 - Jan Seman, Dominik Žák   Stan č15Michaela Malářová, Jan Strmiska  
Stan č16 - Jiří Procházka   Stan č17 - Roman Kolář, Pavel Staněk   Stan č18 -  Martin Jurenka   Stan č19 Jurenková   Stan č20 - Vojtěch Stochleba a Kučerová Radka  
Stan č21 - Petr Klement, Pavel Klement   Stan č22 - Jan Nechys   Stan č23 - Ladislav Beneš   Stan č24 - Martin Novák   Stan č25 - Daniel Novák
 
 
Stan č26 - Eva a Josef Kulhánkovi   Stan č27 - Jan Hovorka a Marek Gabčo   Stan č28 - Karel Hauser a Jakub Mikeš   Stan č29 - Martin Marada, Iveta Kubová   Stan č30 - Karel Müller  
Stany na Klapákově mlýně Interier stanu
Chatky na mlýně Interier chatky
Klapákův mlýn - dějiště závodů s detektory kovů Zázemí závodů s detektory kovů

Nových 6 chatek po 4 místech

Letos do areálu mlýna přibylo 6 nových 4 lůžkových sroubků. Cena 100 Kč/1lůžko za 1 noc.

Nové srobky na brandlíně

Sroubek 1 Petr Zuklín Sroubek 2 Modrý a spol. Sroubek 3 Petr Marek,Lukáš Kubička, Libor Staněk ,Jaroslav Smolík
Sroubek 4 Šluknovsko Vladislav Večerek a spol. Sroubek 5 Dlábek Sroubek 6 Zdeněk Matějka,Karel Matějka

Vlastní stany

V místě bude stejně jako minulý rok připravena plocha pro vlastní stany. Za stan se vybírá 50 kč, je to příspěvek na sprchy, toalety atd.

Tabulka s rozpisem pro Chatový ráj:

Sruby jsou 5-místné plus možnost jedné přistýlky. Cena za noc je 900 Kč, sruby se rezervují na dvě noci, to znamená od pátku do neděle. Energie je již v ceně nájmu.

Srub 1 Archeo silesia Hanzen,Jirka,Maki a spol Srub 2 Zabák, Alex a spol. Srub 3. . Archeo LP, Pilot, Witt atd Srub 4 Zipsy and spol Srub 5 Habáni a spo.
Srub 6 Litrfree a spol Srub 7 Melda a Terka Srub 8 HHB A Srub 9 HHB B Srub 10 Tomáš Petera a Josef Čistecký

Mapka a adresa:

Klepákův Mlýn
Brandlín 32
380 01  Volfířov – Brandlín
okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Orientační mapka: 49°8'19.828"N, 15°18'2.339"E 

Mapka závodů s detektory kovů

Seznam přihlášených hledačů do soutěže Hledání ve čtvercích

Pokud jste odeslali přihlášku a do 24 hodin se zde nenajdete, určitě nás kontaktujte :). Nezapomeňte, že čtverců je pouze 200 a tak není s registrací na co čekat :)

1. Jiří Peterka (CZ) 2. Petr Socháň (CZ) 3. Pyrda (CZ) 4. Seilem (CZ) 5. Loki (CZ)
6. Norník (CZ) 7. Joeblack (CZ) 8. Servuz (CZ) 9. Milan Kelčik (CZ) 6.Jindřich Nepovím  Henry44 (CZ)
11. Libor Hillay Bob (CZ) 12. Milan Lenoch SPYKE (CZ) 13. Jan Mazel JendaM (CZ) 14. Antonín Čapek Tonny69 (CZ) 15. Škuca Stana (CZ)
16. Andea  Laskovská (CZ) 17. Jelínek Lukáš(CZ) 18. Zdeněk Šustr (Saymon47) (CZ) 19. Petr Pastorek (CZ) 20. Jan Bareš (CZ)
21. Edmund Bobula (PL) 22. Piotr Słowik (PL)
 
23. Władek Pisarski (PL)
 
24. Zbigniew Baniak (PL)
 
25. Antoni Ardelli (PL)
 
26. Jerzy Topor (PL)
 
27. Tomasz Szczepanczyk (PL)
 
28. Bogdan Kuś (PL) 29. Petr Marek (CZ) 30. Lukáš Kubička (CZ)
31. Libor Staněk (CZ) 32. Jaroslav Smolík (CZ) 33. Petr Běhoun (CZ) 34. Michal Derek Dobeš (CZ) 35. Martin Štolba Smartys (CZ)
36. Štolbová Veverucha (CZ) 37. Jozef Jacisin (tocomabyt) (SK) 38. Zdeněk Matějka (CZ) 39. Karel Matějka (CZ) 40. Petr Kvapil  MyDva (CZ)
41. Ivo Chytil - Hauptman (CZ) 42. Ladislav Kaňka Zátka (CZ) 43. David Bláha Wblahdaw (CZ)

44. Zoltán Paluch (CZ)

45. Belinda Petáková (CZ)
46. Vladislav Večerek (CZ) 47. Jiří Filip (CZ) 48. Jan Novodárský (CZ) 49. Václav Beneš (CZ) 50. Miloslav Jiránek (CZ)
51. Dlábek Jakub (CZ) 52. Jan Minarčík (CZ) 53. Marketa Minarčíkova (CZ) 54. Jaroslav Jarecký (CZ) 55. Lubomír Popelka (CZ)
56. Joanna Jarecká (CZ) 57.Ondřej Kolář (CZ) 58. Eliška Kolářová (CZ) 59. Jiří Martinus (CZ) 60.Martin Čásenský (CZ)
61. Stanislav Čásenský (CZ) 62. Jaroslav Bílek (CZ) 63. Martin Škrabal (CZ) 64. Zbigniew Karaban 65. , Kamil Haluszlo (CZ)
66. Grzegorz Masiowski (PL) 67.Patrik Federsen (CZ) 68. Rozstislav Navrátil (CZ) 69. Miloš Jeřábek (CZ) 70. Petr Krejčí (Cz)
71. Tomáš Petera (CZ) 72. Josef Čistecký (CZ)
 
73. Ladislav Snovický (CZ)
 
74. František Sedláček (CZ) 75. Jaroslav Špalek (CZ)
76. Jiří Cihlář (CZ) 77. Milan Černý (CZ) 78. Milan Kolář (CZ) 79. Vít Kolář (CZ) 80. Pavel Priehoda (CZ)
81. Zita Priehodova (CZ) 82. František Michálek (CZ)

 
83.  Veronika Ryšavá (CZ) 84. Lola Ryšavá (CZ) 85. Ondřej Bártů (CZ)
86. Lenka Bártů (CZ) 87. Giuseppe Maffezzoli (It) 88. Josef Němec (CZ) 89.  Petr Bauer (CZ) 90. Roman Vaněk (CZ)
91.  Marek Libenek (CZ) 92. Ladislav Křelovec (CZ) 93.Ondřej Němec (CZ) 94. Miroslav Vaňásek (CZ) 95. Milano Mosh (CZ)
96. Veronika Matyskova (CZ) 97. Miroslav Štětka (CZ) 98. Braňo Trenčan (SK) 99. Stanislav Trenčan (CZ) 100.  Ludmila Turková (CZ)
101. Miloš Bártík (CZ) 102. Veselý Martin (CZ) 103. Veselá Hana (CZ) 104. Veronika Hendrychová (CZ) 105. Ota Hördler (CZ)
106. Jan Šindler (CZ) 107. Iveta Pucová (CZ) 108. Iwona Senkowska (CZ) 109.  Michal Taranda (CZ) 110. Štefan Taranda (CZ)
111. Jan Večeřa (CZ) 112. Martin Mispoler (CZ) 113. Janusz Lipinski (CZ) 114. Wojciech Czarnecki (CZ) 115.  Richard Barták (CZ)
116. Marek Piszczalka (PL) 117. Jan Magiera (PL) 118. Miroslav Harušťák  „harymar“ (CZ) 119. Miloslava Harušťáková „harmilka“ (CZ) 120. Miloslav Letý (CZ)
121. Roman Pešák (CZ) 122. Andrej Prno (CZ) 123. Šimon Prno (CZ) 124. Petr Habada (CZ) 125. Luboš Štěpánek (CZ)
126. Jakub Štěpánek (CZ) 127. Jaroslav Bureš (CZ) 128. Milan Hradský (CZ) 129. Tomáš Myslík (CZ) 130. Jan Seman (CZ)
131. Dominik Žák (CZ) 132. Michaela Malářová (CZ) 133. Jan Strmiska (CZ) 134. Jiří Procházka (CZ) 135. Jiří Hložek (CZ)
136.Kamil Štrupl modrý (CZ) 137. Martina Blažková (CZ) 138. Roman Kolář (CZ) 139. Pavel Staněk (CZ) 140. Martin Jurenka (CZ)
141. Jaroslav Veselý - Vesy (CZ) 142. Oldřich Lakomý st. (CZ) 143. Petr Polák (CZ) 144. Michal Čopan (CZ) 145. Petr Šmídl (CZ)
146. Vít Hartl (CZ) 147. Anežka Hartlová (CZ) 148. Vojtěch Stochleba (CZ) 149. Libor Beneš (CZ) 150. Kateřina Mikotová (CZ)
151. Josef Duchek (CZ) 152. Lenka Duchková (CZ) 153. Petr Klement (CZ) 154. Pavel Klement (CZ) 155. Jan Nechys (CZ)
156. Pavel Tvrz (CZ) 157.Oldřich Kubeš (CZ) 158. Kobr Michal (CZ) 159. Ladislav Beneš (CZ) 160. Martin Novák (CZ)
161. Daniel Novák (CZ) 162. Martin Novák jr. (CZ) 163.  Veronika Prejzová (CZ) 164. Tereza Prejzová (CZ) 165. Iva Rybanová (CZ)
166. Marek Zaur (CZ) 167. Ježíš 168. Jan Fišer (CZ) 169. Eva Kulhánková (CZ) 170. Josef Kulhánek (CZ)
171. Jan Hovorka (CZ) 172. Marek Gabčo (CZ) 173. Karel Hauser (CZ) 174. Jakub Mikeš (CZ)
 
175. Martin Marada (CZ)
176. Iveta Kubová (CZ) 177. Karel Müller (CZ) 178. Bohumil BAUER – Šumavák (CZ) 179. Roman NĚMEC - Dřevorubec (CZ) 180. Lukáš  ŠVIHOVEC – pistolník (CZ)
181. Zuzana KOUTNÁ - golfistka (CZ) 182. Alexander Bičan (CZ) 183. Patrik Nagy (CZ) 184. Taťána Bičanová (CZ) 185.Lukáš Bičan (CZ)
186. Oldřich Lakomá ml. 187. Václav Jiroušek (CZ) 188. Marta Jiroušková (CZ) 189. Dostál Petr ( Warrior55 ) (CZ) 190. Lechner Jiří ( TulusMaximus ) (CZ)
191.Jan Blaho (CZ) 192. Bára Blahová (CZ) 193. Miloš Valach (CZ) 194. Iva Ryslerová (CZ) 195. Lukáš Valach (CZ)
196. Daniel Ťoupal (CZ) 197. Daniel Hofman (CZ) 198. Jana Vybíralová (CZ) 199. Sylwester Picur (PL) 200. Radka Jelečková (CZ)

Náhradníci: 1. Pavel Hrnčíř (CZ), 2. Tomáš Pavlíček (CZ), 3.Libor Beneš (CZ), 4.Jirka Martinus (CZ), 5. Libor Malán (CZ), 6. Luděk Blažek (CZ) 7.Karel Tobolka (CZ), 8. Pavel Štourač (CZ), 9. Radek Štourač (CZ), 10. Lukáš Trachta (CZ), 11. Kristýna Trachtová (CZ), 12. Matus Hlobik (SK), 13. Ondrej Abraham (SK), 14. Marek Bartl (CZ), 15. Tomáš Pancíř (CZ), 16. Štěpán Novák (CZ), 17. Jakub Novák (CZ), 18. Oli Spěváček (CZ), 19. David Jandera (CZ), 20. Petr Jakubec (CZ), 21. Matěj Menšík (CZ), 22. Tomáš Ištok (CZ), 23. Standa Hanek (CZ), 24. Jiří Jančík-Nadlacan (CZ), 25. Petr Sládek(PETERS1) (CZ), 26. Tomáš Rovenský (VooDoo) (CZ), 27. Václav Malý-Koukr (CZ), 28. OMÁŠ SONDOR(Sandr 23) (CZ), 29. Václav Reisner (CZ), 30. Jakub Reisner (CZ), 31. Ladislav Valent (CZ), 32.Tomáš Kocourek (CZ), 33. Luděk Čečatka (CZ), 34. Jakub Kraček (CZ), 35. Radomír Vostrčil (CZ), 36. Jaroslav Dufek (CZ), 37. Marcela Zikmundová (CZ),38. Pavel Zikmunda (CZ), 39. Miroslav Mikyška (CZ)

Seznam teamů přihlášených do soutěže

Počet teamů je neomezený. :)

1. AR15 2. Halo
 
3. Bundovi 4. HHB 2 Jindřich Nepovím  Henry44 + Libor Hillay Bob 5. HHB 4 Jan Mazel JendaM + Antonín Čapek Tonny69
6. HHB 1 - Andea  Laskovská, Škuca Stana (CZ) 7. Polsko A - Edmund Bobula
Piotr Słowik (PL)
8. Polsko B - Władek Pisarski
Zbigniew Baniak (PL)

9. Polsko C -Antoni Ardelli
Jerzy Topor (PL)

10. Polsko D - Tomasz Szczepanczyk
Bogdan Kuś (PL)
11. Strakoničáci 1 - Petr Marek, Lukáš Kubička (CZ) 12. Strakoničáci 2 - Libor Staněk, Jaroslav Smolík (CZ) 13. Bagouni Petr Běhoun +1 14. Smartys team - Martin Štolba Smartys, Veronika Štolbová Veverucha (CZ) 15. Přerováci Zdeněk Matějka,Karel Matějka (CZ)
16. Růžové Veverky Petr Kvapil- MyDva, Ivo Chytil - Hauptman (CZ) 17. HHB 3 Ladislav Kaňka Zátka + David Bláha Wblahdaw (CZ) 18. Libeřské lahůdky Zoltán Paluch a Belinda Petáková (CZ) 19. Šluknovsko 1 Vladislav Večerek, Jiří Filip (CZ) 20. Šluknovsko 2 Jan Novodárský, Václav Beneš (CZ)
21. Neznáme se Dlábek Jakub +1 (CZ) 22. Archeo Silesia - Jan Minarčík, Marketa Minarčíkova (CZ) 23. Leonardo Jaroslav Jarecký, Lubomír Popelka (CZ) 24. Páni z Hradce 2    Ondřej Kolář, Eliška Kolářová (CZ) 25. Čása team Martin Čásenský, Stanislav Čásenský (CZ)
26. ŠB team Jaroslav Bílek, Martin Škrabal (CZ) 27. Krab Zbigniew Karaban, Kamil Haluszlo (PL) 28. Hořická esa Tomáš Petera a Josef Čistecký (CZ) 29. Páni z Hradce 1   Milan Kolář ,Vít Kolář 30. ZIPA TEAM Pavel Priehoda, Zita Priehodova (CZ)
31. Team BAR2  Lenka Bártů, Ondřej Bártů (CZ) 32. Gatto team Giuseppe Maffezzoli + 1 33. ŠROŤÁCI Petr Bauer, Josef Němec (CZ) 34. Šturmgruppe Roman Vaněk, Marek Libenek (CZ)
 
35. Grošáci    Ladislav Křelovec, Ondřej Němec (CZ)
36. Svobodní - Milano Mosh,Veronika Matyskova (CZ) 37. Archeo Silesia II.    Jaroslav Špalek, Jiří Cihlář (CZ) 38. Bártíci Miloš Bártík, Ludmila Turková (CZ) 39. Dva Veronika Hendrychová, Ota Hördler (CZ) 40. Pípáci Jan Šindler, Iveta Pucová (CZ)
41. DeadHope - Michal Taranda, Štefan Taranda (CZ) 42. Stratovarius - Jan Večeřa, Martin Mispoler  (CZ) 43. Husaria    Janusz Lipinski, Wojciech Czarnecki (PL) 44. Drsný sever - Richard Barták +1 (CZ)
 
45. Gold Team Marek Piszczalka, Jan Magiera (PL)
46. HFR Miroslav Harušťák  „harymar“, Miloslava Harušťáková „harmilka“ (CZ) 47. RP team    Roman Pešák, František Sedláček (CZ) 48. Makové panenky Andrej Prno a Šimon Prno (CZ) 49. ŽBLABUŃOVCI Luboš Štěpánek, Jakub Štěpánek (CZ) 50. Narex - Milan Hradský, Tomáš Myslík
51. SeŽa - Jan Seman, Dominik Žák (CZ) 52. Parťáci - Michaela Malářová, Jan Strmiska (CZ) 53. CTX Mine - Jiří Procházka+1

54. HHB 6 - Jiří Hložek + 1

55. Minnex Roman Kolář, Pavel Staněk (CZ)
56. Senja - Joanna Jarecká, Iwona  Senkowská (CZ) 57. MJBlack Team Martin Jurenka + 1 58. LAKY-POLY Oldřich Lakomý st. Petr Polák (CZ)

59. Hraboši polní Michal Čopan, Petr Šmídl (CZ)

60. Hartlíci - Vít Hartl Anežka Hartlová (CZ)
61. lovci Libor Beneš,Jirka Martinus (CZ) 62. Ghost team - Josef Duchek, Lenka Duchková (CZ) 63. Kosí bratři Petr Klement, Pavel Klement (CZ) 64. Krušnohorci Pavel Tvrz, Oldřich Kubeš (CZ) 65. Právě jsme se potkali 3    Ladislav Beneš + 1
66. Novákovic Martin Novák, Daniel Novák (CZ) 67. Pyrotechnici Strakonice 1 - Eva a Josef Kulhánkovi (CZ) 68. Pyrotechnici Strakonice 2 Jan Hovorka a Marek Gabčo (CZ) 69. Pyrotechnici Strakonice 3 - Karel Hauser a Jakub Mikeš (CZ) 70. MI=MY Martin Marada, Iveta Kubová (CZ)
71. Šumaváci - Bohumil BAUER – Šumavák, Roman NĚMEC - Dřevorubec (CZ) 72. Sportovci - Lukáš  ŠVIHOVEC – pistolník, Zuzana KOUTNÁ - golfistka (CZ) 73. Krtci1 Alexander Bičan, Patrik Nagy (CZ) 74. Krtci2 Taťána Bičanová, Lukáš Bičan (CZ) 75. Hanácké pupky Dostál Petr ( Warrior55 ), Lechner Jiří ( TulusMaximus) (CZ)

76. Blažena 007 Jan Blaho, Bára Blahová (CZ)

77. HHB Jižní - Miloš Valach, Iva Ryslerová (CZ) 78. HHB7 -Daniel Hofman+1 (CZ) 79. PIC Majster Sylwester Picur +1 80. Libor Beneš, Jirka Martinus (CZ)
81. Přeštičáci Libor Malán + Luděk Malán (CZ) 82. Kafikteam Luděk Blažek, Karel Tobolka (CZ) 83. Brůdři Pavel Štourač, Radek Štourač (CZ) 84. Dos Inspectores    Lukáš Trachta, Kristýna Trachtová (CZ) 85. SKnehladaci Matus Hlobik, Ondrej Abraham (SK)
 
86. HUNTERS    Marek Bartl, Tomáš Pancíř (CZ) 87. Detek team Štěpán Novák, Jakub Novák (CZ) 88.Nokta CZ Oli Spěváček + Morgen Hant (CZ) 89. Pohodáři Petr Jakubec, Matěj Menšík (CZ)
 
90. Mi-Mo Miroslav Vaňásek Monika Tkáčová (CZ)
91. HHB Sever - Petr Pastorek, Zdeněk Šustr (CZ) 92. Polesí    Tomáš Ištok, Standa Hanek (CZ) 93. Nad Soutokem - Kamil Štrupl-Modrey
-Jiří Jančík-Nadlacan (CZ)
94. BanWorks, Petr Sládek(PETERS1) a Tomáš Rovenský (VooDoo) (CZ) 95. Václav Malý-Koukr, TOMÁŠ SONDOR(Sandr 23) (CZ)
96. Uruz - Radka Jelečková, Michal Dobeš (CZ) 97. NEZMAROVÉ Václav Reisner, Jakub Reisner (CZ)

98. Oděsa - Jiří Kinčuk (Otrada), Michal Kinčuk (Basenžik) (CZ)

99. Olotým - Vojtěch Stochleba a Kučerová Radka (CZ)

100. VA-KO   -        Valent-Kocourek (CZ)

101. Lesní panny  Luděk Čečatka, Jakub Kraček (CZ) 102. Polní Chuligani, Patrik Kyncl.Adriana Holasova (CZ) 103. Raja Radomír Vostrčil, Jaroslav Dufek (CZ) 104. Team Chvaletice    Marcela Zikmundová,Pavel Zikmunda (CZ) 105. Miroslav Mikyška a spol. (CZ)

 

Článek je zařazen v kategoriích:

KomentářeJo tak to bude letos pecka :-O :-O :-O ;-)

Tak som prihlasku poslal ;-)

Přihláška odeslána

joe zase pozná plno novéch lidí :-P

Letos budu hodnej , tak nějak du do sebe o:-) :-P :-D ;-)

Odesláno , bude chatka vedle Joeblacka , snad :-D :-D

A kus !!!! :-O :-O :-D :-O :,-( :,-( :,-( :-P :-D

Žádnej kus ,ale kujva o:-) :-D

Ahoooj no supeer zas je se na co těšit ;-)

Zdarec,přihlaška odeslana ;-)

sakra musim nejdriv stahnout world!!! ne ze mi utece soutez ve ctvercich :D

Odesláno :-)

Přihláška odeslána ;-)

registrace se povedla,už se těším na lidi co jsem neviděl i celej rok,těšte se :-D

Já už jsem přihlášenej a už se móc těším !!!! Doufám,že klapne počasí a organizátorům se vše podaří podle jejich představ.

Ahoj, moc se těším :-)

Přihláška odeslána

taky jsem to už poslal.

Naprostý neskutečný masakr. Pánové, já jsem se ještě nezvednul od počítače co jsem ten článek pustil... :,-( :-)

asi bude plno brzy. Ještě že mě na to Battler upozornil. Kamaráde díky.
8-)

Maro,držíme palce,pevne nervy,přesně vím o čem mluvíš,děkujeme za tvuj pohodovy přístup Hanzen &Maki ;-)

Teď jdu na cígo.... je půl jedenácté. :) A máme posledních 60 čtverců. Pamatuji roky že se to plnilo i 14 dní. Ne 14 hodin :)

Přihláška zaregistrována, už se těším :-)

Už se moc těšíme. Snad jsem stihnul registraci do čtverců a chatičky. Je to masakr jak rychle se to plní. Každej rok víc zájemců.

Čtverec 88? To je pro nás Germány dost zásadní číslo :-D

Tak borci, všechny přihlášky co přišli do teď (23:04) jsou udělané. Pokud se někdo nevidíte, piště obratem. ;-)

Jupííí. Zdařilo se. Díky a pořadatelům pevné nervy ;-)

To RomanP: Není zač... ;-)

Herdek to je rychlost :-O :-O

Je to masakr, jsem zvědav, jestli se na nás dostane :-( posílal jsem přihlášku ráno v šest, psal jsem to ještě v polospánku tak doufám, že jsem to napsal dobře :-)

Přihláška odeslána ;-)

Jsem jak na trní, jestli jsme se vlezli do 200 nebo ne :-/

No super! Jen co si vyjedu na prodloužený víkend mimo domov, tak se začnou přijímat přihlášky na Mistra hledače, na kterého se fakt těším. Tak snad jsem to nepropásl a dostanu se i mezi těch 200 lidí na čtvercích. :-)

Juchůůů jipííí jsme tam :-) :-D

Nevidím se :,-(

Tak prdelka mi cvakala slušně, ale nakonec jsme se tam s odřenýma ušima vlezli!!! SUPER!!! Těšíme se na kolegy - na ty z Hané obzvlášť!! :-) :-)

Warrior55 na tebe su zvědavé :-D :-D

Kobra.... 77

Tak teď jsem dodělal přihlášku z 9:24 to je poslední do 200stovky čtverců. Jako každý rok budeme dále psát náhradníky. Většinou tak cca 20 lidí nedorazí a tak do čísla 220 je docela slušná realná šance soutěžit i ve čtvercích.

Navíc, letos bude opravdu podstatně větší hodinový závod týmů. Ty, jelikož je to podstatně větší plocha nejsou počtem omezené a i když se tak nedostanete do čtverců, týmová sputěž bude letos stát zato i samo o sobě ;-)

Jupajdáááááá :-D :-)

Tak borci, teď mám vše zadané. Prosím všechny o kontrolu..... tedy takový masakr jsem nezažil. Všechny čtverce se naplnily za méně jak 14 hodin..... ;-)

To: Jelda 80
Nevím, čím jsem si tvůj zájem vysloužil - každopádně se těším na všechny fajn lidi, se kterými se dobře pokecá a u toho i popije pivečko. :-) Snad vyjde počasí a pořádně si to užijeme. :-)

to Warrior55 : no jestli tě neznám z OL :-D :-D

Pro některé : Je zákaz chodit směrem k závodišti , jinak budete mít zase chůvy :-D :-D :-D :-D

Zdravím do Jílového,
Maro neuvažoval jsi o tombole pro ty co na hledače nejedou nebo se tam nedostali? A kteří by rádi přispěli na dobrou věc.(na Bulovku) "Pošlu peníze podle ceny lístku na určený účet-ty mi pošleš třeba 10 čísel do zprávy-pak napíšete které číslo vyhrálo".Věřím že by bylo možná dost zájemců i když by ceny byly jen nějaké prkotiny.Jde přece o dobrou věc. Entony ;-)

Tak jsem se taky vesel :-) snad tam nebudu vadit :-/

To entony: ne, tohle je pouze pro ty co přijedou. .)

To Jelda80:
Rozumím. Nejsem ale přímo z Olomouce, ale z vesnice poblíž. Olomouc je ale malá, tak je možné, že se na "Mistrovi" objeví známé tváře. Ale i kdyby ne, tak se tam lidi budou družit a určitě tam vzniknou nová přátelství mezi lidmi se stejnými zájmy - což je super a dají se pak např. vymýšlet různé společné akce a podobně. :-)

Wariore tím si buď jistej . Někteří jedinci se tam znovu seznamují se spoustou kamarádů každý rok a někdy i znovu a znovu o:-) :-D :-D ;-)

To joe: to je fakt! :-) :-)

o:-) o:-) o:-) :-D :-D :-D ;-)

Zatím jsem na žádné takové akci nebyl,tak su zvědavé.
Už vyméšlíme s wariorem týmový triko pro "Hanácký pupky" :-D :-D

To Joeblack:
Tak to jsi mě uklidnil!! Jsem rád, že se dostanu mezi lidi se stejnou krevní skupinou. Taky patřím mezi ty, kteří můžou každý večer poslouchat stejné příběhy a pokaždé se skvěle pobaví. :-D Druhý den pak zjišťuji, co bylo, co se dělo - hlavně jestli jsem neudělal ostudu a tak. :-) Když je se mnou výjimečně i moje polovička, tak je její velkou radostí mě v tom ráno krásně vykoupat. :-) Však to asi taky znáš. :-D :-D
Takže se těším, až se se všemi poprvé seznámím. :-D :-D

Kluci je tam sranda a dobře ;-)

Letos beru extra rajčata :-D :-D

Tož já taky zase něco vystracham :-D

Těšim se taky. :-) :-) :-) :-D

pro joea nějakó spejšl hanáckó ochutnávku :) co pyrdo
:-D

Jasně,nějakej utrejch naředíme a prosím pana Jeldu ať se zdrží zbytečných komentářů o chůvách !!!! :-P :-D :-D :-D

On ten Lenoch zas takový lenoch asi nebude, když byl vybrán, že jo?
viz: Stan č.3 - Milan Lenoch, Jana Vybíralová

Ještě to nezačalo a už to nemá chybu :-) :-) :-)

Tentokrát dojedu strizlivej :-P :-P :-P
Zapíšu se strizlivej a dám si prasátko a potom dej se vůle boží o:-) :-P :-P :-P :-D ;-)
Ale už jen ve vsi počestnosti , víte že du do sebe :-P :-P o:-)

Ono záleží , co za něho všechno dělá o:-) :-D

Joeblack sám tomu neveríš . triezvy a po ceste nemožné. ;-) ;-) ;-) :-P

No ale představa je to hezká o:-) o:-) :-P :-D :-D ;-)

Tož, jestli budeš řídit, tak by to teoreticky mohlo klapnout. :-P
P.S. Loni jsme se znovu neseznámili, páč jsem neměl s kým :-D

To je divný :-O o:-) o:-)
Ale Tebe si fakt nedokážu vybavit o:-) o:-) :,-( :-D ;-)
Vím že jsem mluvil se spoustou lidí , dokonce si pamatuju dzudy ,Servuze ,možná norníka .... o:-) o:-) :-D :-D ;-)

Musím se teda přiznat, že když jsem zjistil ve vlaku cestou z Vídně, že se spustily registrace, doslova jsem postrkoval vlak očima kupředu. Doma když jsem pak v 1 ráno posílal přihlášku docela jsem měl malou dušičku abych to do té 200ky stihl :-D :-D :-D :-D

Pane Pyrdo , já nikoho nejmenoval :-D :-D :-D ale na tebe byly hodní , dostal jsi chuvu , Aleš dostal chůváka :-D

To je divný :-O Proč já nikoho nedostal ? o:-) o:-) o:-) :-/ :,-( :,-( :-P

Proč ?? Protože tebe kam Servuz položil , tam tě našel , v ruce maso a v druhé chleba , a vrčel jsi na lidi když ti to chteli vzít :-D :-D

A tož to jo - jak se jedná u žvanec tak neznám bratra o:-) :-D :-D :-D

Normálně se těším na tu sebranku :-D

Já taky , i když ještě nevím na koho o:-) :-D :-D :-D

to joe. loni se to nepovedlo ale letos tě u toho stolu vzbudím

Já bych to nedělal,on se prospí a bude OK,pak zajde na tombolu a zase usne :-P ;-) Stejně je to divný,Joa znají všichni a on nezná nikoho o:-) :-D :-D :-D ;-)

Já sem byl na tobole ? o:-) :-O :-/ :-D :-D
Já sem spal u stolu ? o:-) :-O :-/ :-D :-D

Já ho snad nechám letos i řídit o:-) o:-) o:-) :-P

Marťas to mi nemůžeš udělat :-O :-O :-O :-O :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :-D :-D ;-)

To Namor: Njn asi jsem měl štěstí o:-) ;-)

To joeblack:fakt si mě pamatuješ? :-O ;-) :-D
Těším se na všechny staré i nové přátele. Snad ochutnám i pašíka a popijeme trochu vínka nebo radši víc abych v tom stanu letos nezmrzla!!! :-/ ;-)

Jo devcico Tebe si pamatuju a dokonce aj z předminulého :-P :-D o:-) :-D ;-)

tak mě Džudy unikla :-D :-D vyprdni se na vínko , určitě budeme mít lepší fridex, který nezmrzne :-D :-D

joeblack: A slíbils že se letos nebudeš vymlouvat a zahraješ na kytaru :-P

A kujva :-D :-O :-O :-O
Na to musí být rozpoložení o:-) :-D :-D

tak to jsem v klidu , vyjedete a ty se rozpoložíš už v Olmiku , vytáhneš kajtru a budeš hrát až do neděle nonstop :-D :-D

No právě nevytahnu už nějaké ten pátek žádnou nemám , poslední mi shořela když sem nějak opáčil a upadl s ní do táboráku o:-) o:-) o:-) :,-( :-D

to bue dobrá párty... :-D škoda že nevyšel už čtverec o:-)

Bude tam Nějakej "bluesMan"...? Jestli mam brát gitáru?? :-D 8-)

to Peters1 : dej si to od 5 minuty :-D :-D https://www.youtube.com/watch?v=wophoYLWEx8

nenéé....tak už mám představu :-D :-D :-D

Pštros s pštrosáčaty :-D

To jelda80: fridex nemožu. Já po tvrdým děsně vyvádím. ;-) :-)

to Dzudy : jen na košt , jinak umrzneš :-) teda jestli bude jak loni :-)

I já beru lavinový vyhledávač :-D :-D :-D :-D :-D

joeblack máme vzít nějakou kytaru máme 3ks tak mužeš hrát i třema končetinama

Kytary tam sou , ale ty moje sou už obě levý o:-) :-D ;-)

Jsem zaspal, musím poslat přihlášku, když tam chceme jenom fandit, prudit, bydlet ve vlastním stanu a seznámit se se stejně postiženýma lidma s frťanem v ruce? :-D o:-)

tím pádem potřebuješ akorát peníze za stanové místo a na nějaká ta pivka :-)

NEWT,tak konkrétně na tebe jsem fakt zvědavej,doufám,že se potkáme a dáme panáčka,nebo dva :-D ;-)

Nebo tři :-D :-D :-D :-D :-D

No, tak nalijme si čistého vínka, kdo by byl zvědavej na blbečka z DC, všem jde jenom o to trdlo, co přijede se mnou. Potvrdila mi až včera účast a prej i zhubla! :-D

Náhodou já se na Tebe těším , poznat člověka , kterej věří , ze takhle malinký kamínky plavou a přitom dokáže natočit a sestříhat tak dokonalý video ,to musí být suprovej zážitek ;-) :-D

Zno viděl bych to ina 4panáky :-D :-D a to trdlo je jen bonus ;-)

Tak fajn, mám to tam skoro 300 km, když už tam dokodrcám, to by v tom byl čert, aby to nestálo za to! :-D :-P.
Těším se na vás blbouni :-D

Já musím být hodnej , už svou lásku mám , tož na mě bude to pití jen o:-) :-D

Pošli Peggy pro pivo, ať ti nekouká přes rameno a napiš to znovu :-D

o:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Ještě,že nevím o jakém trdlu se tu bavíte :-) ;-)

Pyrdo mrkni :-D :-D to trdlo poznáš hned :-D :-D https://www.youtube.com/watch?v=LBYvFJPPoHY

no ja uz to vidim uplne jasne....ve vratech do dvora,bude mit Joe zidlicku se stoleckem a bude se se vsema pekne seznamovat...a bude si delat carky s kym se uz seznamil a s kym jeste ne...to tak nejde aby ten chlapec zase jel domu jako loni....s vedomim,ze nikoho nepotkal a ze nikomu nestal o to zalomit palec.. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Ja myslim ze ro tak nebude. Loni jsme prijeli vcas skoro brzo a Joe byl na plech. A vecer kdyz jsme stali frontu na pivko a lehce konverzovali tak Joe objimal nejakou stojku uprostred mistnosti a povidal si s ní. :-D

Loni sem to lehce prepiskl a špatně odhadl stav před přípitkem s přáteli no a hlavně s každým sem přípojek zvlášť ,tož se to nějak sečetlo o:-) o:-) o:-) :-D
Letos téměř nepiju :-P

Tamagociiiiii !!!!!!!!! :-/ :-/ :-/ :-/ :-/

Džoublak vždyť ty se tam hned zase sundáš jako loni :-D :-D

To byla výjimka . Ty před tím sem dával v pohodě :-P ;-)

No to je jasný. Výjimka potvrzuje pravidlo :-D
Jinak, nejsi sám komu chutná :-D

Já vím , že nejsem sám o:-) o:-) o:-) :-D
Ale s tím krocením to myslím vážně a opravdu sem to hodně přiškrtil 8-) Ne úplně , aby se někdo nelekl, ale nechal jsem to na ,,jen příležitostně" a i tak si hladinku hlídám i na takových akcích , jako je kácení máje , svatba ... o:-) ;-)

Nesmysl. Nemá cenu se omezovat když ti chutná ;-) Dřív nebo později se vrátíš do starých kolejí. S tím se totiž člověk narodí :-D o:-) :-D

:-D :-D :-D ;-)

Marťas , si řekneme jak se uvidíme :-D :-D , budeme mít zase něco dobrého a jestli budeš koštovat pivka tak jak loni po cestě , tak jsi tam do 16.00 , a je jedno jestli piješ či nee :-D :-D :-D

Nedám se :-P :-P :-P

To: Elmara - zas LED osvětlení do auta v ženské kategorii ??? Myslím že už posledně to nebylo dost vhodné spíš i nešťastné řešení :,-(

To Cobra: tak je to do auta, aby tam bylo dobře vidět. A navíc je to taková cena útěchy za 4 a 5 místo. Mimochodem, kluci je tam budou mít také ;-). Tam ale ještě čekáme na Minelaby jaké budou ceny na 2 a 3 místě :-)

PLS PRO VŠECHNY

Pokud zjistíte, že z nějakého důvodu nemůžete přijet, prosím dejte nám vědět. Náhradníků je opravdu hodně a samozřejmě každý bych chtěl mít jistotu že si zasoutěží i na čtvrcích ;-)

Kdyby tak někomu do akce něco vlezlo, napište nám na email klub@lovecpokladu.cz

Díky Mára

Lze přijet pouze jako divák?Jde mi o to zda by bylo místo na stan?Musím se také nahlásit?

svene klidně přijeď , Nesoutěžící přece není o nic míň ;-) Vždy tam je dost lidí kteří nesoutěží ;-)

Taky chceme přijet jako čumilové, otrkat se, seznámit, popít... A taky mi ještě nikdo neřekl, jestli nás poženete svinským krokem (aniž bych věděl, co to znamená) bez registrace. Jak říká Sven, kvůli místu a tak...

Tož já ti nevím, ale když vemeš sebou jednu čarodějnici , tak místo asi bude o:-) :-P :-D ;-)
Co si tedy pamatuji z předchozích mistrů , tak místo vždycky bylo ;-)

Tak mně je jasný, že si ta čarodějnice fleka u někoho ve spacáku určitě najde :-D
Ne že jí to řeknete, blbouni :-P :-O o:-)

o:-) o:-) o:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-P

Mám 95cm spacak :-D :-D

Dlouhej jo? A jak širokej? :-D (Krytinář hadr :-P)

Spacek 230x95 :-D , nebudu riskovat omrzliny jako loni :-D :-D

No tak chajda i kostka je,tak super :-)

Jo jo to to letí již za měsíc a neco málo ;-)

Už mám cestovní horečku o:-) :-D :-D

Joe-tak to jsme dva :-D ;-)

o:-) :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru