Mistr Hledač 2019 - Celtic

Tak a 11. ročník je tady. Když jsme s Liborem dělali ten první na louce kousek za Slavonicemi, kdy jsme vtloukali cíle kladivy do drnů.. no určitě by mě nenapadlo že dáme dalších 10 dílů :-). Začínáme druhou desítku a tak jsme již na Brandlíně vymysleli (bylo to tedy po tom, co jsme Zipsymu vypili jeho zásoby červeného), že další ročníky budou tématické. Ten první má tak v názvu Celtic a můžete se tak těšit nejenom na soutěže v hledání s detektory, ale také na dvě další disciplíny známé ze Skotských her, kterých se ostatně se Zipsym pravidelně zúčastňujeme.

Tudíž, abych byl konkrétní, soutěže v hledání budou dvě: 1. Klasické čtverce 8x8m, kde budete muset najít 11 cílů. Je to Celtic ročník, tak asi tušíte co to bude zač. I tak Vás asi hodně překvapíme, to ale až na Brandlíně. 2. Týmová soutěž, kde bude jako vždy záležet na celkovém výsledku celé dvojice.

V pátek ale proběhnou dvě další soutěže a to vrh kládou a kusem solidní skály. Kláda je tradiční disciplína, kde se ukáže "kdo je kdo" a ten kus skály je prostě pro ty méně šikovné. Obě soutěže se vyhodnotí před začátkem tomboly.

Tak jako každý rok se všichni můžete těšit na pátečního pašíka a nějakou tu kýtu. Večer pak proběhne tradiční dobročinná tombola ve prospěch prenatálního centra na Bulovce.

Určitě budeme chtít představit všechny letošní novinky a s výrobci tak usilovně jednáme. Určitě bychom chtěli představit jak novinku od Minelabu, tak nový PI detektor od Fisheru. Také by již měl být nový začátečnický detektor od Nokty a možná ještě jedna nebo dvě další věci. Především pak první detektor od BH ve střední třidě by měl být již také k dispozici. Co z toho dopadne je ale ve hvězdách. Především Minelab bude asi celosvětově představený na Detectivalu v UK, který je ale jak na potvoru cca 14 dní po Mistru Hledači. Vše se bude testovat na klasických polygonech, určitě také uděláme nějaký separační.

Jaké budou letos soutěže?

Hlavní závody budou dva. První ve čtvercích 8x8 m na 11 cílů (ve čtvercích budou 2 druhy cílů) s časovým limitem 30 minut. Stejně jako minulé ročníky, budou v soutěži i sběratelské lahůdky. Druhá bude soutěž dvoučlenných týmů na 60 minut ve vymezeném prostoru. Na závodišti bude 1 typ cíle plus speciální předměty :).

Hledání na čtvercích – Mistr hledač 2019

Soutěž probíhá ve čtverci 8x8 m, kde je potřeba v časovém limitu 30 minut najít 11 zakopaných cílů. Hloubka uložení cílů je 3 až 5 cm. Vítězem soutěže je hledač s nejkratším časem se všemi nalezenými cíli. Tak jako vždy, se i letos všichni na stupních vítězů mohou těšit na hodnotné detektory. Jaké budou všechny ceny, budeme průběžně aktualizovat. Ještě tam probíhají jednání s výrobci. Pro soutěž bude připraveno 200 čtverců, je tak potřeba se zaregistrovat včas!

Teamová soutěž hlídek

Již 5. rok se na Mistrovi objevuje tato soutěž a je tak možné ji označit za již tradiční. Soutěž bude probíhat na ploše cca 3 ha a hledat se budou speciální cíle. Hlídky budou dvoučlenné a podmínkou účasti je společný dres. Dresem může být takřka cokoli, ale nějaké společné tričko bude asi nejjednodušším řešením. Vítězem bude hlídka, která v časovém limitu 60 minut najde nejvíce cílů. Vyhledávané cíle budou letos i v týmové soutěži opravdu mimořádné, proto je i delší čas pro hledání. Po ukončení soutěže a vyhlášení výsledků si samozřejmě budete moci všechny cíle, co jste našli, odnést, ale také ty zbylé dohledat.

Letošní dres rozhodčích

Trička, podle kterých poznáte rozhodčí a pořadatele :-). Stejně jako předchozí ročníky se na organizaci a přípravě závodu podílí řada členů Archeo LP 2010, bez jejichž pomoci by pořádání takové akce nebylo vůbec možné.:-).

Nejlepší žena a junior

Soutěž se vyhlašuje z výsledků závodu na čtvercích. Nejlepší junior (věk do 15 let vč.) a nejlepší žena se mohou těšit na detektory kovů. Nejlepší žena obdrží detektor kovů BH Land Ranger Pro a nejlepší junior Golden Mask LP ZERO II 23. Druhá a třetí místa pak již tradičně bude sponzorovat společnost Agerit.cz.

Páteční Keltské hry

V rámci pátečního programu budou probíhat dvě disciplíny pod dohledem Zipsyho a Elmary. Vítěze vyhlásíme před dobročinnou tombolou a můžou se těšit na speciální ceny. Navíc každý, kdo do soutěže nastoupí v tradičním Keltském kiltu, se může těšit na zcela speciální cenu, kterou obdrží hned po tom co odháže :).

Polygony

Na všechny budou samozřejmě čekat testovací polygony. Novinkou pak bude rozpoznávací polygon. Zde budete mít k dispozici 20 různých typů cílů a Vaším úkolem bude odhadnout, kde který cíl leží. Hledače, kteří budou nejblíže realitě pak vyhlásíme před tombolou.

Dobročinná tombola

Tradiční součástí Mistra hledače je dobročinná tombola a tak, jako tomu bylo již v několika předchozích ročnících, budeme znovu vybírat na prenatální centrum na Bulovce. Hlavní ceny v tombole zveřejníme do začátku prázdnin.

Program v pátek

Oficiálně začne mistrovství v pátek 31. srpna v 15:00h. Přijíždět ale můžete již od rána. Po celou dobu bude zakázán vstup do prostoru závodiště. Těšit se můžete na představení několika letošních novinek.
Po příjezdu se určitě zajděte zaregistrovat. Startovné je ve výši 100 Kč na osobu. Startovní čísla s logem Mistra hledače Vám zůstanou jako suvenýr, stejně jako cíle ze soutěží. Startovné v soutěži týmů je 50 Kč na osobu. Závodníci, kteří soutěží i ve čtvercích, platí jen jedno startovné ve výši 100 Kč, soutěž týmů je součástí této soutěže.

Časový plán pátek 30.8.2019

15:00h - Oficiální zahájení Mistrovství. K dispozici bude polygon s pořadateli a dalšími hosty.
15:00h - 19:30h Keltské soutěže
15:00h - 17:00h Polygon s pořadateli akce a představení novinek
15:00h - 21:00h Registrace závodníků
20:30h - 20:35h Vyhlášení Keltských soutěží
20:35h - 21:00h Dobročinná tombola

Po celou dobu bude průběžně probíhat požírání pašíků a kýt, které pro Vás bude připravovat pan Pěchota a spol.

Program sobota

Na sobotu připadají hlavní soutěže

1. Hledání mincí na čas ve čtvercích (časový limit 30 minut, čtverec 8x8m, 11 cílů)
2. Teamová soutěž hlídek - společné hledání stovek speciálních cílů v časovém limitu 60 minut.

Soutěže začnou v 9:20h krátkým oficiálním proslovem u vztyčené vlajky ve stanovém táboře. Pak se všichni odebereme na závodiště :)

Časový plán sobota 31. září 2019

8:00h - 9:00h Poslední šance na registraci do závodu
9:20h -  Uvítání závodníků a přesun na závodní plochu
9:40h - 12:00h Soutěž ve čtvercích
12:00h - 12:50h Oběd (objednávky u paní Pěchotové při registraci do závodu)
13:00h - Vyhlášení vítězů na čtvercích. Nástup na teamovou soutěž.
13:20h - 14:40h Teamová soutěž hlídek
15:00 - Vyhlášení nejlepšího teamu
17:00h - Oficiální závěr letošního Mistra hledače. Dále samozřejmě pokračujeme neformální zábavou až do neděle :)

Ceny v jednotlivých soutěžích

1. Závod na čtvercích - Ceny budou upřesněny do začátku prázdnin, jako vždy se bude jednat o ty profesionální detektory od  Minelabu.

     

2. Teamová soutěž hlídek - Vítězná hlídka získá dva detektory kovů. S největší pravděpodobností to budou zase Fišery.

   

 

 

 

3. Nejlepší junior soutěže (do 15 let vč.) - hledač na prvním místě získá detektor kovů LP ZERO II 30. 2 a 3. místo iGET Virtual R2 - VR brýle +  gamepad. 4. a 5. místo C-TECH repro SPK-04B

Tradičním sponzorem juniorské kategorie MH je společnost Agerit. Letos společnost sponzoruje ceny na 2. a 3. místě.

4. Tombola -  kromě mnoha cen, budou v tombole i detektory kovů. Jejich výčet zveřejníme do začátku prázdnin.

     

5. Nejlepší žena mistrovství - 1. BH Land Ranger Pro, 2. Místo minitor Fujitsu, 3. Místo outdoorová kamera a power banka.

Tradičním sponzorem ženské kategorie MH je společnost Agerit. Letos společnost sponzoruje ceny na 2. až 3. místě.

Ubytování, jídlo, přihlášky, mapka

Ubytování si objednejte přímo na přihlášce, ceny jsou uvedeny dole v textu. U paní Pěchotové si můžete v pátek objednat jidlo na sobotu (snídaně, oběd, večeře). Výběr bude standardně ze tří možností. Ceny lidové, tak jak jste, myslím, už na Klepákově mlýně všichni zvyklí, tj. 90 Kč/oběd.

Přihlášku si prosím stáhněte zde pod tímto odstavcem - nadpis "Přihláška ke stažení". Vyplňte ji a pošlete na email: klub@lovecpokladu.cz . do předmětu uveďte Mistr hledač 2019.

Přihláška ke stažení - poklepem otevřete

Dvoumístné chatky a stany na Klepákově Mlýně. Cena 120 Kč/1lůžko za 1 noc

Chatka
č1
- Braňo Trenčan (Lasky36)Miroslav Pavel (Mirda)


 

  Chatka
č2
- Peter Makyta (Motýl)
Lubomír Mikulec (Malina)
  Chatka
č3
- Staňa Trenčan (Tovarnik)
  Chatka
č4
- Jaroslav Bílek, Martin Škrabal
  Chatka
č5
- Martin Čásenský, Stanislav Čásenský
 
Chatka
č6
- Jiří Hujer Petra Hartlová
  Chatka
č7 -
 Petr Kvapil- MyDva, Ivo Chytil – Hauptman 
  Chatka
č8 -
 Zdeněk Bombera
  Chatka
č9
- Michala Malářová ,Jan Strmiska
  Chatka
č10
- Jiří Procházka
 
Chatka
č11
- Andrej Mikulec Cockyn , Miroslav Kimlicka
  Chatka
č12
- Milan Hnízdil, Veronika Haňková
  Chatka
č13
- Trachta, Trachtová

 

Chatka
č14
- Štrupl a Grosmann

  Chatka
č15
- Zdeněk Matějka, Karel Matějka  

 
Chatka č16 - Vítek a Milan Kolářovi   Chatka č17 - Ondřej a Eliška Kolářovi   Chatka č18 - Patrik Melo , Miloš Indrei   Chatka č19 - Jelínek Lukáš   Chatka č20 - Jan Šindler  
Chatka č21 - Martin Novák   Martin Soušek

 
Chatka č22 - Josef Kulhánek a Eva Kulhánková   Chatka č23 -  Jan Hovorka a Jan Lang ml.   Chatka č24 - Karel Hauser a Marek Gabčo

 

Chatka č25 Jan Lang st. a Zděněk Bílek  
Stan
č1.
Robert Mann
 
  Stan
č2.
Vít Hartl, Anežka Hartlová
  Stan
č3
- Jan Bareš,Luboš Copák
  Stan
č4
- Martin Hanus
 

Stan
č5
- Milan Heczko

 
Stan
č6
- Petr Hamták, Vendula Žandová
  Stan
č7
- Zoltán Paluch a Belinda Petáková
  Stan
č8
- Ladislav Beneš
  Stan
č9
- Jaroslav Jarecky, Joanna Jaracka
  Stan č10 - Lubomír Polpelka
 
Stan č11 - Peter  Sága   Stan č12 - Zbigniew Karaban   Stan č13 - Kamil Haluszlo   Stan č14 - Karel Borecký   Stan č15 -  Liberečáci Kyncl Patrik, Holasová Adriana  
Stan č16 - Wojtek Czarnecki   Stan č17 - Iveta Pucová    Stan č18 -  Marek Bartl, Tomáš Pancíř   Stan č19 -Antonín Kvíz, Antonín Kvíz Jr.   Stan č20 - Strakoničáci 1  
Stan č21 - Strakoničáci 2   Stan č22 - Strakoničáci 3   Stan č23 - Milan Kelčík   Stan č24 -  Miloslav Jiránek , Oldřiška Jiránková   Stan č25 - Oldřich Lakomý st.,Oldřich Lakomý ml. (CZ)
 
 
Stan č26 - Petr Běhoun (CZ)   Stan č27 - Jan Blaho, Barbora Blahová   Stan č28 - Jiří Strnad, Roman Šanc   Stan č29 -  Miroslav Macek, David Baránek st.   Stan č30 - Jitka Šedková, David Baránek ml.  
Stany na Klapákově mlýně Interier stanu
Chatky na mlýně Interier chatky
Klapákův mlýn - dějiště závodů s detektory kovů Zázemí závodů s detektory kovů

Nových 6 chatek po 4 místech

Letos do areálu mlýna přibylo 6 nových 4 lůžkových sroubků. Cena 100 Kč/1lůžko za 1 noc.

Nové srobky na brandlíně

Sroubek 1 Peterka, Socháň Sroubek 2 Jiří Cihlář, Špalek Sroubek 3 Pavel Diviš a Mike Scott
Sroubek 4 Šroťáci a Šturmgruppe  Sroubek 5 Ladislav Křelovec, Ondřej Němec, Matuš Hlobik , Ondrej Abraham Sroubek 6 Ciaran Duffy (IR)

Vlastní stany

V místě bude stejně jako minulý rok připravena plocha pro vlastní stany. Za stan se vybírá 50 Kč, je to příspěvek na sprchy, toalety atd.

1. Alexander Bičan. 2. GIUSEPPE MAFFEZZOLI, 3. Jaroslav Bureš 4. Novákovic

Tabulka s rozpisem pro Chatový ráj:

Sruby jsou 5-místné plus možnost jedné přistýlky. Cena za noc je 900 Kč, sruby se rezervují na dvě noci, to znamená od pátku do neděle. Energie je již v ceně nájmu.

Srub 1 - Minarčik a spol.   Srub 2 - Alex a Zábák a Magor   Srub 3. Habání a spol   Srub 4 - Zipsy a Veseláči   Srub 5 - Zaur, Ježíš, Štefl  
Srub 6 - Božík a Božíková   Srub 7 -  Melda a spol   Srub 8 - Pilotk, Milka a Harymar   Srub 9 - Kremilek a spol.   Srub 10 - Witt a spol  

Mapka a adresa:

Klepákův Mlýn
Brandlín 32
380 01  Volfířov – Brandlín
okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Orientační mapka: 49°8'19.828"N, 15°18'2.339"E 

Mapka závodů s detektory kovů

Seznam přihlášených hledačů do soutěže Hledání ve čtvercích

Pokud jste odeslali přihlášku a do 24 hodin se zde nenajdete, určitě nás kontaktujte :). Nezapomeňte, že čtverců je pouze 200 a tak není s registrací na co čekat :)

1. Tereza Prejzová (CZ) 2. Veronika Prejzová (CZ) 3. Jan Mládek (CZ) 4. Anna Chaloupková (CZ) 5. Braňo Trenčan (Lasky36) (CZ)
6. Miroslav Pavel (Mirda) (CZ) 7. Peter Makyta (Motýl) (CZ)

 
8. Lubomír Mikulec (Malina) (CZ) 9. Staňa Trenčan (Tovarnik) (CZ) 10. Božík Roman (CZ)
11. Bořivoj Kubeš (CZ) 12. Marek Zaur (CZ) 13. Tomáš Myslík
(CZ)
14. Milan Hradský (CZ) 15.

Martin Veselý (CZ)

16.

Hana Veselá (CZ)

17. Václav Jiroušek (CZ) 18. Janoušková (CZ) 19. Robert Mann (AT) 20. Alexandr Bičan (CZ)
21. Lukáš Bičan (CZ) 22. Taťána Bičanová (CZ)
 
23. Patrik Nadi (SK)
 
24. Jiří Peterka (CZ)
 
25. Petr Socháň (CZ)
 
26. Vít Hartl (CZ)

 
27. Anežka Hartlová (CZ)

 
28. Lukáš Trachta (CZ) 29. Kristýna Trachtová (CZ) 30. Jan Minarčík (CZ)
31. Markéta Minarčíkova (CZ) 32. Jaroslav Bílek (CZ) 33. Martin Škrabal (CZ) 34. Martin Čásenský (CZ) 35. Stanislav Čásenský (CZ)
36. Jiří Hujer (CZ) 37. Petra Hartlová (CZ) 38. Bohumil Bauer (CZ) 39.  Lukáš  Bauer (CZ) 40.Josef Němec (CZ)
41. Petr Bauer (CZ) 42. Roman Vaněk (CZ) 43. Marek Libenek (CZ)

44. Ladislav Křelovec (CZ)

45. Ondřej Němec (CZ)
46. Matuš Hlobik (CZ) 47. Ondrej Abraham (CZ) 48. Jiří Cihlář (CZ) 49. Jiří Martinus (CZ) 50. Libor Beneš (CZ)
51. Petr Kvapil- MyDva (CZ) 52. Ivo Chytil – Hauptman (CZ) 53. Zdeněk Bombera (CZ) 54. Lenka Bártů (CZ) 55. Ondřej Bártů (CZ)
56. Jakub Dlábek (CZ) 57. Michala Malářová (CZ) 58. Jan Strmiska (CZ) 59. Jiří Procházka (CZ) 60. Jaroslav Špalek (CZ)
61. Veronika Hendrychová (CZ) 62. Ota Hördler (CZ) 63. Andrej Mikulec Cockyn (CZ) 64. Miroslav Kimlicka Kimlo (CZ) 65. Josef Kulhánek (CZ)
66. Eva Kulhánková (CZ) 67. Jan Hovorka (CZ) 68. Jan Lang ml. (CZ) 69. Karel Hauser (CZ) 70. Marek Gabčo (CZ)
71. Jan Lang st. (CZ) 72.  Zděněk Bílek (CZ)
 
73. Petr Krejčí (CZ)
 
74. Milan Hnízdil (CZ) 75. Veronika Haňková (CZ)
76. GIUSEPPE MAFFEZZOLI (IT) 77. Jan Bareš (CZ) 78. Luboš Copák (CZ) 79. Martin Hanus (CZ) 80. Roztislav Navrátil (CZ)
81. Jaroslav Bureš (CZ)
82. Rudolf Zápotocký (CZ)
 
83. Martin Novák st. (CZ) 84. Daniel Novák (CZ) 85. Martin Novák junior (CZ)
86. Kamil Strupl (CZ) 87. Bedřich Grosmann (CZ) 88. Martin Novák (CZ) 89. Martin Soušek (CZ) 90. Milan Heczko (CZ)
91. Milan Hambálek (CZ) 92. Tomáš Martykán (CZ) 93. Petr Hamták (CZ) 94. Vendula Žandová (CZ) 95. Zdeněk Matějka (CZ)
96. Karel Matějka (CZ) 97. Zoltán Paluch (CZ) 98.Belinda Petáková (CZ) 99. Vítek Kolář (CZ) 100. Milan Kolář (CZ)
101. Ondřej Kolář (CZ) 102. Eliška Kolářová (CZ) 103. Ladislav Beneš (CZ) 104. Pavel Priehoda (CZ) 105. Zita Priehodová (CZ)
106. Jelínek Lukáš (CZ) 107. Jan Šindler (CZ) 108. Luděk Čečatka (CZ) 109. Dominika Zejmanová (CZ)
 
110. Jindřich Nepovím (CZ)
111. Patrik Melo (CZ) 112. Miloš Indrei (CZ) 113. Miloš Jeřábek (CZ) 114. Patrik Federsel (CZ) 115. Šimon Musil (CZ)
116. Jaroslav Jarecky (CZ) 117. Joanna Jaracka (CZ) 118. Lubomír Polpelka (CZ) 119. Anna Březinová (CZ) 120. Milan Černý (CZ)
121. Jakub Novák (CZ) 122. Štěpán Novák (CZ) 123. Mira Doležal (CZ) 124.Barbora Valentová (CZ) 125. Vláďa Vondruška (CZ)
126.Rosťa Tůma (CZ) 127. Peter  Sága (CZ) 128. Libor Hillay - Bob (CZ) 129. Jiří Hložek (CZ) 130. Zbigniew Karaban (PL)
131. Kamil Haluszlo (PL) 132. Grzegorz Masiowski (PL) 133. Iwona Senkowska (PL) 134. František Michálek (CZ) 135. Veronika Ryšavá (CZ)
136. Lola Ryšavá (CZ) 137. Karel Borecký (CZ) 138. Jaroslav Veselý Vesy (CZ) 139. Martina Blažková (CZ) 140. Kyncl Patrik (CZ)
141. Holasová Adriana (CZ) 142. Martin Štolba   - Smartys (CZ) 143. Lukáš Kotásek (CZ) 144. Wojtek Czarnecki (PL) 145. Iveta Pucová (CZ)
146. Daniel Ťoupal (CZ) 147. Jan Mazel (CZ) 148. Petr Marek (CZ) 149. Lukáš Kubička (CZ) 150. Jaroslav Čmolík (CZ)
151. Jan Ružička (CZ) 152. Roman Pena (CZ) 153. Pavel Majer (CZ) 154. Marek Bartl (CZ) 155. Tomáš Pancíř (CZ)
156.  Antonín Kvíz (CZ) 157.Antonín Kvíz Jr. (CZ) 158. Petr Sládek (CZ) 159. Natálie Lanšperková (CZ) 160. Václav Mohaupt (CZ)
161. Tomáš Rovenský (CZ) 162. Luboš Štěpánek (CZ) 163. Jakub Štěpánek (CZ) 164. Jiří Maleček (CZ) 165. Milan Kelčík (CZ)
166. Antonín Čapek (CZ) 167. Miloslav Jiránek (CZ) 168. Oldřiška Jiránková (CZ) 169. Miloš Bártík (CZ) 170. Ludmila Turková (CZ)
171. Oldřich Lakomý st. (CZ) 172. Oldřich Lakomý ml. (CZ) 173. Petr Běhoun (CZ) 174. Jan Dobeš (CZ)
 
175. David Bláha (CZ)
176. František Sedláček (CZ) 177. Michal Dobeš (CZ) 178. Radka Jelečková (CZ) 179. Petr Šmídl (CZ) 180. Michal Čopan (CZ)
181. Jan Blaho (CZ) 182. Barbora Blahová (CZ) 183. Richard Barták (CZ) 184. Jiří Strnad (CZ) 185. Roman Šanc (CZ)
186. Miroslav Macek (CZ) 187. David Baránek st. (CZ) 188. Jitka Šedková (CZ) 189. David Baránek ml. (CZ) 190. Roman Pešák (CZ)
191. Petr Klement (CZ) 192. Pavel Klement (CZ) 193. Martin Hanzalík (SK) 194. ŠKUCA STÁŇA (CZ) 195. ANDREA LASKOVSKA (CZ)
196. Petr Polák (CZ) 197. Andrej Prno (CZ) 198. Šimon Prno (CZ) 199. Marek Zdrazil-Kurt (CZ) 200. Sona Sedlackova-Kurtofka (CZ)

Náhradníci: 1. Iva Kotlabová, 2. Martin Illin, 3. Jakub Brada 4. Iveta Kováříková, 5. Michal  Kobr "kobra", 6. Mokrý Tomáš, 7. Lukáš Koukol, 8. Miloš Valach, 9. Iva Ryslerová,10. Lukáš Valach 11. Petr Habada, 12Jaroslav Dufek, 13. Radomír Vostrčil 14. Jakub Marx, 15. Vladimír Čermák 16. Pavel Hrnčíř, 17. Edmund Bobula, 18.Piotr Słowik, 19. Władysław Pisarski, 20. Tomasz Szczepańczyk, 21. Wasyl Kolinski, 22. Marcin Kaczorowski 23. Antoni Ardelli, 24. Jurek Topór 25. Robert Vavřík 26. Martin Jurenka, 27. Alena Jurenková, 28 Veronika Jurenková jn. 29. Libor Malán 30.Luděk Malán 31. Pavel Suchánek 32. Michal Taranda 33. Štefan Taranda 34. Petr Kidoň,  35. David Boroš 36. Aleš Baderle, 37. Zdeněk Lala 38. Jiří Šoch, 39. Jiří Souhrada 40. Karel Podhorský,41. Pavel Třeštík 42. Petr Jakubec,  43. Matěj Menšík 44. Marek Böhm, 45. Hanča Ševčíková 46. Martin Čahoj, 47. Petr Štěrba 48.Václav Reisner, 49. Jakub Reisner junior

Seznam teamů přihlášených do soutěže

Počet teamů je neomezený. :-)

1.

Mirdateam: Braňo Trenčan (Lasky36)

Miroslav Pavel (Mirda)

2. Grošáci: Peter Makyta (Motýl)
Lubomír Mikulec (Malina)
 
3. Továrník tým: Staňa Trenčan (Tovarnik) 4. Destrukční komando - Bořivoj Kubeš, Marek Zaur (CZ)
5.
Narex - Tomáš Myslík
Milan Hradský
6.
Veseláči - Martin Veselý
Hana Veselá (CZ)
7. S tým - Jiří Peterka, Petr Socháň (CZ)

8. Hartlíci Vít Hartl, Anežka Hartlová (CZ)

 
9. Dos Inspectoros Lukáš Trachta a Kristýna Trachtová (CZ) 10. Archeo Silesia - Jan Minarčík, Markéta Minarčíkova (CZ) 11. ŠB Team Jaroslav Bílek, Martin Škrabal (CZ) 12. Čása Team - Martin Čásenský, Stanislav Čásenský (CZ)  
13. HuHa Jiří Hujer Petra Hartlová (CZ) 14. Šumaváci Bohumil Bauer , Lukáš  Bauer (CZ) 15. ŠROŤÁCI Petr Bauer , Josef Němec (CZ) 16. Šturmgruppe - Roman Vaněk , Marek Libenek (CZ)  
17. Grošáci2 - Ladislav Křelovec. Ondřej Němec (CZ) 18. Jánošíci - Matuš Hlobik , Ondrej Abraham (CZ) 19. Bolek a želva - Jiří Martinus a Libor Beneš (CZ) 20. Zauři - Daniel Zaur a Iva Kotlavová (CZ)  
21. Růžové Veverky Petr Kvapil- MyDva, Ivo Chytil - Hauptman (CZ) 22. BAR2 - Lenka Bártů, Ondřej Bártů (CZ) 23. Parťáci Michala Malářová ,Jan Strmiska (CZ) 24. Archeo Silesia II Jaroslav Špalek, Jiří Cihlář (CZ)  
25. DVA Veronika Hendrychová, Ota Hördler (CZ) 26. Turanci - Andrej Mikulec Cockyn , Miroslav Kimlicka Kimlo (CZ) 27. Pyrotechnici Strakonice 1 - Josef Kulhánek a Eva Kulhánková (CZ) 28. Pyrotechnici Strakonice 2 - Jan Hovorka a Jan Lang ml. (CZ)
 
 
29. Pyrotechnici Strakonice 3 - Karel Hauser a Marek Gabčo (CZ) 30. Pyrotechnici Strakonice 4 - Jan Lang st. a Zděněk Bílek 31. Newt a Verča - Milan Hnízdil, Veronika Haňková (CZ) 32. GATTO TEAM  GIUSEPPE MAFFEZZOLI + 1  
33. Suchenta Team Luboš Copák,Martin Hanus  (CZ) 34. Novákovic Daniel Novák a Martin Novák junior 35. Modří - Kamil Štrupl, Bedřich Grosmann (CZ) 36. Bundovi - Martin Novák, Martin Soušek (CZ)
 
 
37. Archeo Silesia Mosh a Máta Milan Hambálek, Tomáš Martykán (CZ) 38. REBELS Petr Hamták, Vendula Žandová (CZ) 39. Přerováci Zdeněk Matějka, Karel Matějka (CZ) 40. Libeřské lahůdky Zoltán Paluch a Belinda Petáková (CZ)  
41. Hradecká Růže Vítek a Milan Kolářovi (CZ) 42. Hradecká Růže č.2 Ondřej a Eliška Kolářovi (CZ) 43. Právě jsme se potkali no. 5 Ladislav Beneš +1 (CZ)

44. ZiPa Team Pavel Priehoda, Zita Priehodová (CZ)

 
45. hhk Jelínek Lukáš +1 (CZ) 46. Pípáci Jan Šindler+1 47. Bobani Luděk Čečatka, Dominika Zejmanová (CZ)

48. Pomelo  a Archeo silesian Patrik Melo , Miloš Indrei (CZ)

 
49. Subaru Team - Miloš Jeřábek, Šimon Musil (CZ) 50.
KouzelníciPatrik Federsel, Martin Vítů (CZ)
51. Leonardo Jaroslav Jarecky,  Lubomír Polpelka (CZ) 52. Detek Team Jakub Novák, Štěpán Novák (CZ)  
53. Studená 1 - Míra Doležal,Barbora Valentová (CZ) 54. Studená 2 - 1.    Míra Doležal,Barbora Valentová (CZ) 55. Kelti - Peter  Sága +1 56. HHB 2 Jindřich Nepovím - Henry 44 + Libor Hillay - Bob (CZ)  
57. HHB3 Jiří Hložek + 1 58. Krab Zbigniew Karaban, Kamil Haluszlo (PL) 59. Karel a Bobo Veronika Ryšavá, Lola Ryšavá (CZ) 60. Havana club Vesy, Smartys (CZ)  

61. Marťani Martina Blažková, Martin Štolba (CZú

62. Liberečáci Kyncl Patrik, Holasová Adriana (CZ) 63. XP Hunters- Marek Bartl, Tomáš Pancíř (CZ) 64. AZ Kvíz    Antonín Kvíz, Antonín Kvíz Jr. (CZ)  
65. ŽBLABUŃOVCI Luboš Štěpánek Žblabuń Jakub Štěpánek Doctor (CZ) 66. Mazáci - Antonín Čapek, Jan Mazel (CZ) 67. Jirous Miloslav Jiránek , Oldřiška Jiránková (CZ) 68. Bártíci    Miloš Bártík, Ludmila Turková
 
69. ŠKRTI - Oldřich Lakomý st.,Oldřich Lakomý ml. (CZ) 70. HHB Gold David Bláha, Jaroslav Veselý (CZ) 71. Warrior Legends    Michal Dobeš, Radka Jelečková (CZ)
72. Hraboši polní Petr Šmídl, Michal Čopan (CZ)
 
73. Pavouk team Jan Blaho, Barbora Blahová (CZ) 74. Drsný sever - Richard Barták +1 75. Příbramští Krtci - Jiří Strnad, Roman Šanc (CZ) 76. Moraváci 1 Miroslav Macek, David Baránek st. (CZ)  
77. Moraváci 2 Jitka Šedková, David Baránek ml. (CZ) 78. RPteam Roman Pešák, František Sedláček (CZ)

79. Kosí bratři Petr Klement, Pavel Klement (CZ)

80. HHB B STENLY,  MALÁ VYDRA (CZ)

 

81. Makové Panenky     Andrej a Šimon Prnovi (CZ) 82. Kurtaci Marek Zdrazil-Kurt, Sona Sedlackova-Kurtofka (CZ) 83. CzechTreasure Jakub Brada, Iveta Kováříková (CZ) 84. HHB Jih Miloš Valach, Iva Ryslerová (CZ)  
85. Strakoničáci 1 Petr Marek , Lukaš Kubička (CZ) 86. Strakoničáci 2 Pavel Majer , Roman Pena (CZ) 87. Strakoničáci 3 Jan Ružička ,Jaroslav Čmolik (CZ) 88. RAJA Jaroslav Dufek, Radomír Vostrčil (CZ)
89. Banworks CL - A - natty_lany- Natálie Lanšperková, Peters1 - Petr Sládek (CZ) 90. Banworks CL - B - Wenndy- Václav Mohaupt, VooDoo- Tomáš Rovenský (CZ) 91. Jeseteři Jakub Marx, Vladimír Čermák (CZ) 92. MJBlack Martin Jurenka, Jurenková (CZ)
93. Mečkováci - Libor Malán + Luděk Malán (CZ) 94. Like Father like son-Michal Taranda a Štefan Taranda (CZ) 95. Pivoňi Petr Kidoň,  David Boroš (CZ) 96. Bavoraci Aleš Baderle, Zdeněk Lala (CZ)
97. Paštikáři Jiří Šoch, Jiří Souhrada (CZ) 98. Alaska team Karel Podhorský,Pavel Třeštík (CZ) 99. Pohodáři Petr Jakubec,  Matěj Menšík (CZ) 100. Rychle a zběsile Marek Böhm, Hanča Ševčíková (CZ)
101. Odoláci Martin Čahoj, Petr Štěrba (CZ) 102. Mizerové Václav Reisner, Jakub Reisner junior (CZ)    
       
       
       
       
       
       

 

Komentáře

Pecka! Už se zase moooc těšíme :-D ;-)

JUPÍÍÍ, je to tam :-D :-D :-D
Už se s Peťulí moc těšíme :-D ;-) ;-) ;-)

Je to napnelizmus čekat esi se stihnem vejít :-O :-D :-D ;-)

Zdar všem!

Teď musím zamknout krám a jít domu za dětma :) Tudíž začnu přidávat další účastníky tak okolo 22:00 h. Poslední email co jsme dělal byl v 17:50h a dalších cca. 20 jich tam je ještě nevyřízených. Ale nejde to stíhat, jednu registraci přidám a dvě příjdou :) Tak večer zase tady :)

S toho co zatím přišlo se tam určitě dostanou všichni. Je tam ještě 120 míst ;-)

Uf docela mi zatrnulo, když jsem otevřel mobil a zjistil, že přihlášky začaly před 2h a já o tom nevím... V Každém případě odesláno a budu se těšit. Snad nám bude dopřáno lepší počasí, než loni, ale na druhou stranu byla sranda...

Super 👍👍👍doufám , že letos budou Svijany. Né ,že by na tom záleželo . Ale dam si rád k pašíkovi pivo 😂😂😂

To je ale fofr :-O
Už jsme tam :-D

Tak teď mám nerva zda jsem stihl chatky, ještě že mám super kamarády a dali mi echo ;-) :-D

Už se těšíme bando jedna :-P :-D
Hanzen&Maki

Moc pěkný trička, nebudou v prodeji po soutěži měla bych zájem 🙂. Jinak moc se těšíme jako každý rok.

Tak super -sme tam 8-) :-D :-D :-P

Nějak se ten čas kutálí. Nedávno jsme se registrovali na lonskyho Mistra. Je to tam . Vytvořili jsme cesko - slovenský tatransko čajový sroubek. Nevím jak to bude se ctvercema. :-D

tak jsem zvědavej jak to dopadne teď jsem odeslal přihlášku, letos nějak dřív ne?

Waffen má mezinárodní srub, já mám chatku vedle joeblacka, to stačí :-D :-D

A kujva !!! Jelda hned vedle :-O :-O :-O o:-) :-D :-D :-D

No to je taky terno, ale Joe už byl minule hodnej a předal žezlo našemu Ladikovi. Ten si myslel že čtverec je celý pole a do první díry málém nablil. :-D

To bude asi brácha od Modrého 😁😁

....a já se tak těšil 😱😱😱

ted sem odeslal a snad se do soutěže dostanem je to dneska nadupané

Přihlášky odeslány, už se moc těšíme.

pfff - já už su hodné furt :-P :-P o:-) o:-) o:-) :-D

:-Djestli se vlezu do rozpisu,tak tě zkontroluju. :-D

jsme tam, to bude zase jízda 8-) 8-)

Tak teď si jdu dát konečně pohov... každopádně je tam ještě opravdu hodně přihlášek. Bude dost náhradníků. Týmovka je samozřejmě bez omezení .)

doufám že se vlezu. … ale i tak bych přijel když to mám takovej kousek.

Miro už se těším ;-) :-D :-D

ale s tó tyčkó si hodím , třeba hodím dál než s tím lukem o:-) :-D :-D

poslal sem v 20:18 a zatím se nevidím, tak doufám že se vlezu..

hurá jsme tam sice s odřenejma ušima 30 od konce ale jsme tam du hledat kilt
:-)

joeblack,
pár hledačů jsem toužil s tebou pokecat ale nikdy jsem to nezvládl, snad letos.

To whblahdaw: vlezl si se :)

To verca4141: trička jsou vždy limitovaná edice pro pořadatele a rozhodčí jako malá odměna za veškeré vynaložené úsilí, takže bohužel nebude možnost jejich zakoupení.

To tacud: super jen škoda že nemáme sruby jako každý rok, tak bude muset celé HHB a kamaradi improvizovat nějak.... :-(

No letos to bude na stan,nu což

Ten Kilt by klapnout mohl a klády potrénujem ;-) čas strašně letí ... tak se za chvilku zase budem uvidět :-) ...

Ještě, že ty týmy jsou otevřený, jinak bych brečel, sólo už jsem na 100 brdo nestihl :-D

Už jsem ani nedoufal, ale nakonec jsem se ještě vlezl. 8-) Těším se moc. :-D

Tak borci, teď jsme dodělal 200 a jsem naprosto odvařený .) Náhradníky budu dělat ráno. Jako vžd ytak 10 procent nedorazí a tak prvních 20 má realnou šanci do čtverců. Všichni pak do týmů. Tudíž dobrou a zítra zase tady :)

tvl...to bylo o chlup....huraaaaaaaaaaa

Jo Marťas s tím kiltem něco vymyslíme , když tak si pujčím aspoň skotskou sukýnku od mladé o:-) ;-) :-D :-D
enem nevím, jak to bude působit , když se pod tím chodí na ostro :-P :-D :-D
Kurte koukám máte to o fous :-P :-D :-D :-D
wblahdaw - třeba to letos vyjde ;-) :-D

wblahdaw - oprava , bylo to pro kapitána granda o:-) :-D ;-)

no jsem mel tep 300 a tlak 180/150...kurtofka by mne zabila kdybych to nestihl 8-) 8-) 8-)

to bude sestava..Milanek s Vercou uz jsou tam daaaaavno.....no jak rikas Joe..nic zvlastniho 8-) 8-) 8-)

no eště se pod tím dá nosit náhrdelník :-P :-D :-D

Tak se těším zas na kamarády. 😁😁

Martas s tim nahrdelnikem opatrne....vis jak jsi byl ,,formatovanej,, 8-) 8-) 8-)

Tak jestli Marťas obleče ten náhrdelník , tak to se mu snad pod tu sukňu asi podívám :-)

Volové :-D :-D :-D :-D

Jelda ty hlavne vem zavarenou ,,provokaci,, jak natocil Milanek.....Joemu pod sukni nehled,tam je beztak mrtvola... 8-) 8-) 8-)

paráda, s Natálkó jsme tam,....Jen škoda, že nevyšla chatka, ale nejak to přežijem :-D

paráda, s Natálkó jsme tam,....Jen škoda, že nevyšla chatka, ale nejak to přežijem :-D

Ještě že mi Vitorio zavolal o:-)

přesětak , nabýt Vitoria , tak spím někde na tom balkóně nebo na dřevě :-)

nebojte se , rajčata jsou zavařená a nachystaná :-D :-D , nějaký ten okureček a papriky budou asi také :-)

No toho jsem se právě bál. :-D :-D :-D

Tak jsem teď odeslal přihlášku :-D
Včera jsem to nějak nestíhal, jsem zvědavej kolikátej budu náhradník :-D
Ale každopádně i kdyby to nevyšlo tak se na vás těšim a tentokrát si vemu i vlastní kytaru :-D
Abych si ničil svojí a né ostatních :-D

Už aby to bylo !!!! :-D

Těšíme se na vás volové :-D :-D. Tentokrát beru i paní Newtovou a malou ňůtici, no malou, 16 jí už bude. A Verču, samo 8-).
Tímto děkuji Vitoriovi, že mě vytáhnul z hospody esemeskou :-D.

tak já taky vezmu kytaru noo o:-) :-D

Konečne vás spoznám haranti... ;-)

To zas bude veselo 🤔🤕😁

No jo, no. Dá to práci vytáhnout některé z nor :-D :-D :-D :-D :-D

Letos jsem nějak nezachytil start. Tak jsem zvědavej, jestli se dostanu jako náhradník a jestli budeme mít kde chrupkat.

Kluci musím pracovně do Benešova. Náhradníky budou přidávat po obědě. Je jich tedy docela dost :)
Každopádně jenom přiomínám, že do týmové soutěže mohou všichni a tak i když by se někdo nedostal do čtverců... stále si opravdu hodně dobře zasoutěží, jelikož letos bude ta týmová soutěž hodně zajímavá ;-)

P.S: včera to tedy byla opravdu smršť jakou jsem nikdy nezažil.

Mooooc se těším. :-D :-D

Marku : díky za to vše a věz že to do budoucna bude jen horší :-D

tak to bol kua fofr ale som tam :-D

Věnuju do tomboly 3 ks CD naší kapelky, teda pokud už budou hotový,... Nevím, jak rychle to lisujou 8-) :-D každopádně natočený už to máme... o:-) přivezu je s sebou...

....a s Natálkou :-D :-D :-D :-D :-D

s sebou nebo do Tomboly?? Tálka je roztomilouš, tu nedám! :-D :-D :-D

Nonono, nezlob ;-)

Elmara označ nás taky tučně :-P ať nejsme jak beze jména :-D č.83

Označeno .)

Tak borci, teď by měli být všechny přihlášky zpracované. ;-) Kdby něco tak pište do obálky .)

Díky :-D

No do háje :(

Máro,me nejak blbne office....pisu ti zpravu.

Máš to tam .)

Díky moc :)

koukam,že tvrde jadro LP se dostalo v plne sestavě,to bude ale pěkný večírek.Poděkovaní Márovi, Janě a celemu teamu LP za trpělivost :-)

Ano prosím, též jsem koukal :-D :-D no bude to určitě takové komorní :-D :-D

Jo už to vidím o:-) :-P :-D :-D :-D

No já jsem na vás nachystanej...za mě poprvé o:-) o:-) těšim se na vás vy holomci :-D :-D

Jééé, ušatej, ty tam budeš taky???
Už se na tebe těším ;-) ;-) ;-)

To su Doby zvědavej taky . Opravdu máš takový uši ? :-O ;-) :-D

Neeee .....na obrázku jsou menší , aby se mi lidi nesmáli.... ;-) ;-) ;-)

:-D :-D :-D

Doby tak to můžeš nabrat tátu :D

Michale myslíš, že je to dobrej nápad ? :D

:-D :-D :-D
Tož to pa jó ;-) :-D :-D

:-D :-D :-D

Elmara-Máro,díky moc že jsi mě tam napsal a můžu si zasoutěžit ;-)

vitorio-tobě chci poděkovat nejvíc,páč jsi mi napsal ať se zapíšu,jinak bych to zjistil až dnes a to bych byl pěkně n......j :-/díky kamaráde ;-)

Tak jak to čtu, tak všichni na které se nedostalo, můžou být nasraní na Vitoria :-D :-D

Díííky, volové. Dát tu bandu dohromady byl docela ořech, ale příště se na vás vyprdnu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D

:-D

Vitorio Ty to asi schytala 🤔😇😁

Modrey, kdybys to zase nedejbůh ráno nevychytal, tak se o tebe moje ženský postaraj, neboj :-D

No tak s tím se počítá 😁😁

MODREY ..... buď DOBREJ 8-)

To se chytlo jak svině :-D :-D

Jojo. Pro dobrotu na žebrotu 😪😪😪

Bando jedna,letos vemu Modrovici a uvidíme :-Dtak za pár měsíců v Brandlíně ;-)
Newt-Milane letos se budu krotit(v pátek) :-D :-D

To se uvidí, jak se budeš krotit :-D.... Chytneš slinu a si v prd.. :-D

Kurňa,když to tady čtu tak já snad asi taky přijedu,aspoň na pivko ;-)

Ty jako hodláš nepřijet????????????? :-O :-O :-O :-O

No tak Vy nesmíte chybět :-)

Bando mam nekolik zprav...nektere spatne,a nektere jeste horsi.. 8-) 8-) 8-)
1.Na lovce jedeme autem a ridi.... ,,Kurtofka,,
2.Jelikoz mne Libor na posledni akci v Brandline nevyhnal kdyz jsem zacal zpivat...beru kytaru
3.kdyz nemuzu ridit vozidlo...budu se kamaradit s ..Modrym vic nez posledne
4.nebojte...budu se kamaradit se vsema 8-) 8-) 8-)

Jak by rekl Joe...nic zvlastniho :-P
Tesim se jak malej Kurtak
konec hlaseni

Beru taky kejtru :-)

akustiku? nebo mam vzit i nejakou aparaturu? A basa bude? o:-) :-D

Peťane, ty vole, tam je to uprostřed nádherný krajiny plný lesů, luk a rybníků. To není Wembley ani kulturák v Lípě. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Kurte, to jsou víc, než jobovky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D o:-)

Kurte , budeš kamarádit i se mnou ?? Já dovezu něco na papání a i něco na bumbání :-)

budu kamaradit se fseckyma....kua jak mne bude spatne.... :-/ :-/ :-/

Jako vždy - nic zvláštního :-P :-D :-D ;-)

Kurt- :-O :-D :-D
Pyrda-doraž a vem hafana ;-)
Moskou-no nechám tomu volnej průběh :-D

Ty necháváš všemu volnej průběh :D

No myslím si že by bylo faj , letos panu Modrému ustlat rovnou v té skříni :-)ú

Jo Jo...predloni to odnesl Joe...kde ho Servuz odlozil tam ho nasel...vloni Modrej...hmm,to jsu zvedavej kdo to odsere letos 8-) 8-) 8-)

Nóóó, tak bacha, Kurte :-D :-D :-D :-D :-D :-D

No když řídí Kurtofka , tak je to snad jsné :-)

No to dá rozum :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D

hoši To bue Pr"el... :-D :-D :-D

Chlapci a děvčata, chci vám oznámit milou věc 😁😁 dělal jsem pořádek v zásobách a zjistil jsem že se mi tu povaluje ještě 1 litr bezoveho liguére 😁😁 takže nebojte, my vám ho dovezeme :-D :-D

Peťuka už se moc těší a bere veselé borůvky :-D :-D :-D :-D :-D

to tam buem zextázovaný?? :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru