Mistr Hledač 2019 - Celtic

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Tak a 11. ročník je tady. Když jsme s Liborem dělali ten první na louce kousek za Slavonicemi, kdy jsme vtloukali cíle kladivy do drnů.. no určitě by mě nenapadlo že dáme dalších 10 dílů :-). Začínáme druhou desítku a tak jsme již na Brandlíně vymysleli (bylo to tedy po tom, co jsme Zipsymu vypili jeho zásoby červeného), že další ročníky budou tématické. Ten první má tak v názvu Celtic a můžete se tak těšit nejenom na soutěže v hledání s detektory, ale také na dvě další disciplíny známé ze Skotských her, kterých se ostatně se Zipsym pravidelně zúčastňujeme.

Tudíž, abych byl konkrétní, soutěže v hledání budou dvě: 1. Klasické čtverce 8x8m, kde budete muset najít 11 cílů. Je to Celtic ročník, tak asi tušíte co to bude zač. I tak Vás asi hodně překvapíme, to ale až na Brandlíně. 2. Týmová soutěž, kde bude jako vždy záležet na celkovém výsledku celé dvojice.

V pátek ale proběhnou dvě další soutěže a to vrh kládou a kusem solidní skály. Kláda je tradiční disciplína, kde se ukáže "kdo je kdo" a ten kus skály je prostě pro ty méně šikovné. Obě soutěže se vyhodnotí před začátkem tomboly.

Tak jako každý rok se všichni můžete těšit na pátečního pašíka a nějakou tu kýtu. Večer pak proběhne tradiční dobročinná tombola ve prospěch prenatálního centra na Bulovce.

Určitě budeme chtít představit všechny letošní novinky a s výrobci tak usilovně jednáme. Určitě bychom chtěli představit jak novinku od Minelabu, tak nový PI detektor od Fisheru. Také by již měl být nový začátečnický detektor od Nokty a možná ještě jedna nebo dvě další věci. Především pak první detektor od BH ve střední třidě by měl být již také k dispozici. Co z toho dopadne je ale ve hvězdách. Především Minelab bude asi celosvětově představený na Detectivalu v UK, který je ale jak na potvoru cca 14 dní po Mistru Hledači. Vše se bude testovat na klasických polygonech, určitě také uděláme nějaký separační.

Jaké budou letos soutěže?

Hlavní závody budou dva. První ve čtvercích 8x8 m na 11 cílů (ve čtvercích budou 2 druhy cílů) s časovým limitem 30 minut. Stejně jako minulé ročníky, budou v soutěži i sběratelské lahůdky. Druhá bude soutěž dvoučlenných týmů na 60 minut ve vymezeném prostoru. Na závodišti bude 1 typ cíle plus speciální předměty :).

Hledání na čtvercích – Mistr hledač 2019

Soutěž probíhá ve čtverci 8x8 m, kde je potřeba v časovém limitu 30 minut najít 11 zakopaných cílů. Hloubka uložení cílů je 3 až 5 cm. Vítězem soutěže je hledač s nejkratším časem se všemi nalezenými cíli. Tak jako vždy, se i letos všichni na stupních vítězů mohou těšit na hodnotné detektory. Jaké budou všechny ceny, budeme průběžně aktualizovat. Ještě tam probíhají jednání s výrobci. Pro soutěž bude připraveno 200 čtverců, je tak potřeba se zaregistrovat včas!

Teamová soutěž hlídek

Již 5. rok se na Mistrovi objevuje tato soutěž a je tak možné ji označit za již tradiční. Soutěž bude probíhat na ploše cca 3 ha a hledat se budou speciální cíle. Hlídky budou dvoučlenné a podmínkou účasti je společný dres. Dresem může být takřka cokoli, ale nějaké společné tričko bude asi nejjednodušším řešením. Vítězem bude hlídka, která v časovém limitu 60 minut najde nejvíce cílů. Vyhledávané cíle budou letos i v týmové soutěži opravdu mimořádné, proto je i delší čas pro hledání. Po ukončení soutěže a vyhlášení výsledků si samozřejmě budete moci všechny cíle, co jste našli, odnést, ale také ty zbylé dohledat.

Letošní dres rozhodčích

Trička, podle kterých poznáte rozhodčí a pořadatele :-). Stejně jako předchozí ročníky se na organizaci a přípravě závodu podílí řada členů Archeo LP 2010, bez jejichž pomoci by pořádání takové akce nebylo vůbec možné.:-).

Nejlepší žena a junior

Soutěž se vyhlašuje z výsledků závodu na čtvercích. Nejlepší junior (věk do 15 let vč.) a nejlepší žena se mohou těšit na detektory kovů. Nejlepší žena obdrží detektor kovů BH Land Ranger Pro a nejlepší junior Golden Mask LP ZERO II 23. Druhá a třetí místa pak již tradičně bude sponzorovat společnost Agerit.cz.

Páteční Keltské hry

V rámci pátečního programu budou probíhat dvě disciplíny pod dohledem Zipsyho a Elmary. Vítěze vyhlásíme před dobročinnou tombolou a můžou se těšit na speciální ceny. Navíc každý, kdo do soutěže nastoupí v tradičním Skotském kiltu, se může těšit na zcela speciální cenu, kterou obdrží hned po tom co odháže :).

Díky Vitóriovi se můžou vítězové obou "keltských" soutěží těšit na tento neskutečný nákrčník. A všichni v kiltech, kteří půjdou soutěžit, pak na Taranisovo kolečko!

Polygony

Na všechny budou samozřejmě čekat testovací polygony. Novinkou pak bude rozpoznávací polygon. Zde budete mít k dispozici 20 různých typů cílů a Vaším úkolem bude odhadnout, kde který cíl leží. Hledače, kteří budou nejblíže realitě pak vyhlásíme před tombolou.

Dobročinná tombola

Tradiční součástí Mistra hledače je dobročinná tombola a tak, jako tomu bylo již v několika předchozích ročnících, budeme znovu vybírat na prenatální centrum na Bulovce. Hlavní ceny v tombole zveřejníme do začátku prázdnin.

Program v pátek

Oficiálně začne mistrovství v pátek 30. srpna v 15:00h. Přijíždět ale můžete již od rána. Po celou dobu bude zakázán vstup do prostoru závodiště. Těšit se můžete na představení několika letošních novinek.
Po příjezdu se určitě zajděte zaregistrovat. Startovné je ve výši 100 Kč na osobu. Startovní čísla s logem Mistra hledače Vám zůstanou jako suvenýr, stejně jako cíle ze soutěží. Startovné v soutěži týmů je 50 Kč na osobu. Závodníci, kteří soutěží i ve čtvercích, platí jen jedno startovné ve výši 100 Kč, soutěž týmů je součástí této soutěže.

Časový plán pátek 30.8.2019

15:00h - Oficiální zahájení Mistrovství. K dispozici bude polygon s pořadateli a dalšími hosty.
15:00h - 19:30h Keltské soutěže
15:00h - 17:00h Polygon s pořadateli akce a představení novinek, především pak nového detektoru  Nokta - Makro Simplex. Detektor bude představovat vedoucí servis Nokty p. Volkan Yilmaz
15:00h - 21:00h Registrace závodníků
20:30h - 20:35h Vyhlášení Keltských soutěží
20:35h - 21:00h Dobročinná tombola

Po celou dobu bude průběžně probíhat požírání pašíků a kýt, které pro Vás bude připravovat pan Pěchota a spol.

Program sobota

Na sobotu připadají hlavní soutěže

1. Hledání mincí na čas ve čtvercích (časový limit 30 minut, čtverec 8x8m, 11 cílů)
2. Teamová soutěž hlídek - společné hledání stovek speciálních cílů v časovém limitu 60 minut.

Soutěže začnou v 9:20h krátkým oficiálním proslovem u vztyčené vlajky ve stanovém táboře. Pak se všichni odebereme na závodiště :)

Časový plán sobota 31. září 2019

8:00h - 9:00h Poslední šance na registraci do závodu
9:20h -  Uvítání závodníků a přesun na závodní plochu
9:40h - 12:00h Soutěž ve čtvercích
12:00h - 12:50h Oběd (objednávky u paní Pěchotové při registraci do závodu)
13:00h - Vyhlášení vítězů na čtvercích. Nástup na teamovou soutěž.
13:20h - 14:40h Teamová soutěž hlídek
15:00 - Vyhlášení nejlepšího teamu
17:00h - Oficiální závěr letošního Mistra hledače. Dále samozřejmě pokračujeme neformální zábavou až do neděle :)

Ceny v jednotlivých soutěžích

1. Závod na čtvercích - 1 Minelab Equinox 800, 2. Minelab Equinox 600, 3. Minelab X-Terra 705

2. Teamová soutěž hlídek - Vítězná hlídka získá dva detektory kovů Fisher F19.

 

 

 

3. Nejlepší junior soutěže (do 15 let vč.) - hledač na prvním místě získá detektor kovů LP ZERO II 30 WS!. 2 a 3. místo iGET Virtual R2 - VR brýle +  gamepad. 4. a 5. místo C-TECH repro SPK-04B

Tradičním sponzorem juniorské kategorie MH je společnost Agerit. Letos společnost sponzoruje ceny na 2. a 3. místě.

4. Tombola -  kromě mnoha cen, budou v tombole i detektory kovů. Jejich výčet budeme postupně zveřejňovat. 3x BH Lobe Star Pro, 2x BH Quick Draw Pro, 1x Fisher F22, 1x Nokta-Makro Simplex, 1x GM5, 1x One 15 WS!

3x 2x 1x

1x 1x 1x

5. Nejlepší žena mistrovství - 1. BH Land Ranger Pro, 2. Místo monitor Fujitsu, 3. Místo outdoorová kamera a power banka.

Tradičním sponzorem ženské kategorie MH je společnost Agerit. Letos společnost sponzoruje ceny na 2. až 3. místě.

Ubytování, jídlo, přihlášky, mapka

Ubytování si objednejte přímo na přihlášce, ceny jsou uvedeny dole v textu. U paní Pěchotové si můžete v pátek objednat jidlo na sobotu (snídaně, oběd, večeře). Výběr bude standardně ze tří možností. Ceny lidové, tak jak jste, myslím, už na Klepákově mlýně všichni zvyklí, tj. 90 Kč/oběd.

Přihlášku si prosím stáhněte zde pod tímto odstavcem - nadpis "Přihláška ke stažení". Vyplňte ji a pošlete na email: klub@lovecpokladu.cz . do předmětu uveďte Mistr hledač 2019.

Přihláška ke stažení - poklepem otevřete

Dvoumístné chatky a stany na Klepákově Mlýně. Cena 120 Kč/1lůžko za 1 noc

Chatka
č1
- Braňo Trenčan (Lasky36)Miroslav Pavel (Mirda)


 

  Chatka
č2
- Peter Makyta (Motýl)
Lubomír Mikulec (Malina)
  Chatka
č3
- Staňa Trenčan (Tovarnik)
  Chatka
č4
- Jaroslav Bílek, Martin Škrabal
  Chatka
č5
- Martin Čásenský, Stanislav Čásenský
 
Chatka
č6
- Jiří Hujer Petra Hartlová
  Chatka
č7 -
 Petr Kvapil- MyDva, Ivo Chytil – Hauptman 
  Chatka
č8 -
 Zdeněk Bombera
  Chatka
č9
- Michala Malářová ,Jan Strmiska
  Chatka
č10
- Jiří Procházka
 
Chatka
č11
- Andrej Mikulec Cockyn , Miroslav Kimlicka
  Chatka
č12
- Milan Hnízdil, Veronika Haňková
  Chatka
č13
- Trachta, Trachtová

 

Chatka
č14
- Štrupl a Grosmann

  Chatka
č15
- Zdeněk Matějka, Karel Matějka  

 
Chatka č16 - Vítek a Milan Kolářovi   Chatka č17 - Ondřej a Eliška Kolářovi   Chatka č18 - Patrik Melo , Miloš Indrei   Chatka č19 - Jelínek Lukáš   Chatka č20 - Jan Šindler  
Chatka č21 - Martin Novák   Martin Soušek

 
Chatka č22 - Josef Kulhánek a Eva Kulhánková   Chatka č23 -  Jan Hovorka a Jan Lang ml.   Chatka č24 - Karel Hauser a Marek Gabčo

 

Chatka č25 Jan Lang st. a Zděněk Bílek  
Stan
č1.
Robert Mann
 
  Stan
č2.
Vít Hartl, Anežka Hartlová
  Stan
č3
- Jan Bareš,Luboš Copák
  Stan
č4
- Martin Hanus
 

Stan
č5
- Milan Heczko

 
Stan
č6
-Jan Nechys
  Stan
č7
- Zoltán Paluch a Belinda Petáková
  Stan
č8
- Ladislav Beneš
  Stan
č9
- Jaroslav Jarecky, Joanna Jaracka
  Stan č10 - Lubomír Polpelka
 
Stan č11 - Peter  Sága   Stan č12 - Zbigniew Karaban   Stan č13 - Kamil Haluszlo   Stan č14 - Karel Borecký   Stan č15 -  Liberečáci Kyncl Patrik, Holasová Adriana  
Stan č16 - Wojtek Czarnecki   Stan č17 - Iveta Pucová    Stan č18 -  Marek Bartl, Tomáš Pancíř   Stan č19 -Antonín Kvíz, Antonín Kvíz Jr.   Stan č20 - Strakoničáci 1  
Stan č21 - Strakoničáci 2   Stan č22 - Strakoničáci 3   Stan č23 - Milan Kelčík   Stan č24 -  Miloslav Jiránek , Oldřiška Jiránková   Stan č25 - Oldřich Lakomý st.,Oldřich Lakomý ml. (CZ)
 
 
Stan č26 - Marek Zdražil   Stan č27 -
  Stan č28 - Jiří Strnad, Roman Šanc   Stan č29 -  Miroslav Macek, David Baránek st.   Stan č30 - Jitka Šedková, David Baránek ml.  
Stany na Klapákově mlýně Interier stanu
Chatky na mlýně Interier chatky
Klapákův mlýn - dějiště závodů s detektory kovů Zázemí závodů s detektory kovů

Nových 6 chatek po 4 místech

Letos do areálu mlýna přibylo 6 nových 4 lůžkových sroubků. Cena 100 Kč/1lůžko za 1 noc.

Nové srobky na brandlíně

Sroubek 1 Peterka, Socháň Sroubek 2 Jiří Cihlář, Špalek Sroubek 3 Pavel Diviš a Mike Scott
Sroubek 4 Šroťáci a Šturmgruppe  Sroubek 5 Ladislav Křelovec, Ondřej Němec, Matuš Hlobik , Ondrej Abraham Sroubek 6 Ciaran Duffy (IR)

Vlastní stany

V místě bude stejně jako minulý rok připravena plocha pro vlastní stany. Za stan se vybírá 50 Kč, je to příspěvek na sprchy, toalety atd.

1. Alexander Bičan. 2. GIUSEPPE MAFFEZZOLI, 3. Jaroslav Bureš 4. Novákovic

Tabulka s rozpisem pro Chatový ráj:

Sruby jsou 5-místné plus možnost jedné přistýlky. Cena za noc je 900 Kč, sruby se rezervují na dvě noci, to znamená od pátku do neděle. Energie je již v ceně nájmu.

Srub 1 - Minarčik a spol.   Srub 2 - Alex a Zábák a Magor   Srub 3. Habání a spol   Srub 4 - Zipsy a Veseláči   Srub 5 - Zaur, Ježíš, Štefl  
Srub 6 - Božík a Božíková   Srub 7 -  Melda a spol   Srub 8 - Pilotk, Milka a Harymar   Srub 9 - Kremilek a spol.   Srub 10 - Witt a spol  

Mapka a adresa:

Klepákův Mlýn
Brandlín 32
380 01  Volfířov – Brandlín
okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Orientační mapka: 49°8'19.828"N, 15°18'2.339"E 

Mapka závodů s detektory kovů

Seznam přihlášených hledačů do soutěže Hledání ve čtvercích

Pokud jste odeslali přihlášku a do 24 hodin se zde nenajdete, určitě nás kontaktujte :). Nezapomeňte, že čtverců je pouze 200 a tak není s registrací na co čekat :)

1. Tereza Prejzová (CZ) 2. Veronika Prejzová (CZ) 3. Jan Mládek (CZ) 4. Anna Chaloupková (CZ) 5. Braňo Trenčan (Lasky36) (CZ)
6. Miroslav Pavel (Mirda) (CZ) 7. Peter Makyta (Motýl) (CZ)

 
8. Lubomír Mikulec (Malina) (CZ) 9. Staňa Trenčan (Tovarnik) (CZ) 10. Božík Roman (CZ)
11. Bořivoj Kubeš (CZ) 12. Marek Zaur (CZ) 13. Iva Kotlabová
(CZ)
14. Martin Illin (CZ) 15.

Martin Veselý (CZ)

16.

Hana Veselá (CZ)

17. Václav Jiroušek (CZ) 18. Janoušková (CZ) 19. Robert Mann (AT) 20. Alexandr Bičan (CZ)
21. Lukáš Bičan (CZ) 22. Taťána Bičanová (CZ)
 
23. Patrik Nadi (SK)
 
24. Jiří Peterka (CZ)
 
25. Petr Socháň (CZ)
 
26. Vít Hartl (CZ)

 
27. Anežka Hartlová (CZ)

 
28. Lukáš Trachta (CZ) 29. Kristýna Trachtová (CZ) 30. Jan Minarčík (CZ)
31. Markéta Minarčíkova (CZ) 32. Jaroslav Bílek (CZ) 33. Martin Škrabal (CZ) 34. Martin Čásenský (CZ) 35. Stanislav Čásenský (CZ)
36. Jiří Hujer (CZ) 37. Petra Hartlová (CZ) 38. Bohumil Bauer (CZ) 39.  Lukáš  Bauer (CZ) 40.Josef Němec (CZ)
41. Petr Bauer (CZ) 42. Roman Vaněk (CZ) 43. Marek Libenek (CZ)

44. Ladislav Křelovec (CZ)

45. Ondřej Němec (CZ)
46. Matuš Hlobik (CZ) 47. Ondrej Abraham (CZ) 48. Jiří Cihlář (CZ) 49. Jiří Martinus (CZ) 50. Libor Beneš (CZ)
51. Petr Kvapil- MyDva (CZ) 52. Ivo Chytil – Hauptman (CZ) 53. Zdeněk Bombera (CZ) 54. Lenka Bártů (CZ) 55. Ondřej Bártů (CZ)
56. Jakub Dlábek (CZ) 57. Michala Malářová (CZ) 58. Jan Strmiska (CZ) 59. Jiří Procházka (CZ) 60. Jaroslav Špalek (CZ)
61. Veronika Hendrychová (CZ) 62. Ota Hördler (CZ) 63. Andrej Mikulec Cockyn (CZ) 64. Miroslav Kimlicka Kimlo (CZ) 65. Josef Kulhánek (CZ)
66. Eva Kulhánková (CZ) 67. Jan Hovorka (CZ) 68. Jan Lang ml. (CZ) 69. Karel Hauser (CZ) 70. Marek Gabčo (CZ)
71. Jan Lang st. (CZ) 72.  Zděněk Bílek (CZ)
 
73. Petr Krejčí (CZ)
 
74. Milan Hnízdil (CZ) 75. Veronika Haňková (CZ)
76. GIUSEPPE MAFFEZZOLI (IT) 77. Jan Bareš (CZ) 78. Luboš Copák (CZ) 79. Martin Hanus (CZ) 80. Roztislav Navrátil (CZ)
81. Jaroslav Bureš (CZ)
82. Rudolf Zápotocký (CZ)
 
83. Martin Novák st. (CZ) 84. Daniel Novák (CZ) 85. Martin Novák junior (CZ)
86. Kamil Strupl (CZ) 87. Bedřich Grosmann (CZ) 88. Martin Novák (CZ) 89. Martin Soušek (CZ) 90. Milan Heczko (CZ)
91. Milan Hambálek (CZ) 92. Tomáš Martykán (CZ) 93. Petr Hamták (CZ) 94. Vendula Žandová (CZ) 95. Zdeněk Matějka (CZ)
96. Karel Matějka (CZ) 97. Zoltán Paluch (CZ) 98.Belinda Petáková (CZ) 99. Vítek Kolář (CZ) 100. Milan Kolář (CZ)
101. Ondřej Kolář (CZ) 102. Eliška Kolářová (CZ) 103. Ladislav Beneš (CZ) 104. Pavel Priehoda (CZ) 105. Zita Priehodová (CZ)
106. Jelínek Lukáš (CZ) 107. Jan Šindler (CZ) 108. Luděk Čečatka (CZ) 109. Dominika Zejmanová (CZ)
 
110. Jindřich Nepovím (CZ)
111. Patrik Melo (CZ) 112. Miloš Indrei (CZ) 113. Miloš Jeřábek (CZ) 114. Patrik Federsel (CZ) 115. Šimon Musil (CZ)
116. Jaroslav Jarecky (CZ) 117. Joanna Jaracka (CZ) 118. Lubomír Polpelka (CZ) 119. Anna Březinová (CZ) 120. Milan Černý (CZ)
121. Jakub Novák (CZ) 122. Štěpán Novák (CZ) 123. Mira Doležal (CZ) 124.Barbora Valentová (CZ) 125. Vláďa Vondruška (CZ)
126.Rosťa Tůma (CZ) 127. Peter  Sága (CZ) 128. Libor Hillay - Bob (CZ) 129. Jiří Hložek (CZ) 130. Zbigniew Karaban (PL)
131. Kamil Haluszlo (PL) 132. Grzegorz Masiowski (PL) 133. Iwona Senkowska (PL) 134. František Michálek (CZ) 135. Veronika Ryšavá (CZ)
136. Lola Ryšavá (CZ) 137. Karel Borecký (CZ) 138. Jaroslav Veselý Vesy (CZ) 139. Martina Blažková (CZ) 140. Kyncl Patrik (CZ)
141. Holasová Adriana (CZ) 142. Martin Štolba   - Smartys (CZ) 143. Lukáš Kotásek (CZ) 144. Wojtek Czarnecki (PL) 145. Iveta Pucová (CZ)
146. Daniel Ťoupal (CZ) 147. Jan Mazel (CZ) 148. Petr Marek (CZ) 149. Lukáš Kubička (CZ) 150. Jaroslav Čmolík (CZ)
151. Jan Ružička (CZ) 152. Roman Pena (CZ) 153. Pavel Majer (CZ) 154. Marek Bartl (CZ) 155. Tomáš Pancíř (CZ)
156.  Antonín Kvíz (CZ) 157.Antonín Kvíz Jr. (CZ) 158. Petr Sládek (CZ) 159. Natálie Lanšperková (CZ) 160. Václav Mohaupt (CZ)
161. Tomáš Rovenský (CZ) 162. Luboš Štěpánek (CZ) 163. Jakub Štěpánek (CZ) 164. Jiří Maleček (CZ) 165. Milan Kelčík (CZ)
166. Antonín Čapek (CZ) 167. Miloslav Jiránek (CZ) 168. Oldřiška Jiránková (CZ) 169. Miloš Bártík (CZ) 170. Ludmila Turková (CZ)
171. Oldřich Lakomý st. (CZ) 172. Oldřich Lakomý ml. (CZ) 173. Petr Běhoun (CZ) 174. Jan Dobeš (CZ)
 
175. David Bláha (CZ)
176. František Sedláček (CZ) 177. Michal Dobeš (CZ) 178. Radka Jelečková (CZ) 179. Petr Šmídl (CZ) 180. Michal Čopan (CZ)
181. Jan Blaho (CZ) 182. Barbora Blahová (CZ) 183. Richard Barták (CZ) 184. Jiří Strnad (CZ) 185. Roman Šanc (CZ)
186. Miroslav Macek (CZ) 187. David Baránek st. (CZ) 188. Jitka Šedková (CZ) 189. David Baránek ml. (CZ) 190. Roman Pešák (CZ)
191. Petr Klement (CZ) 192. Pavel Klement (CZ) 193. Martin Hanzalík (SK) 194. ŠKUCA STÁŇA (CZ) 195. ANDREA LASKOVSKA (CZ)
196. Petr Polák (CZ) 197. Andrej Prno (CZ) 198. Šimon Prno (CZ) 199. Marek Zdrazil-Kurt (CZ) 200. Sona Sedlackova-Kurtofka (CZ)

Náhradníci: .............. 3. Jakub Brada 4. Iveta Kováříková, 5. Michal  Kobr "kobra", 6. Mokrý Tomáš, 7. Lukáš Koukol, 8. Miloš Valach, 9. Iva Ryslerová,10. Lukáš Valach 11. Petr Habada, 12Jaroslav Dufek, 13. Radomír Vostrčil 14. Jakub Marx, 15. Vladimír Čermák 16. Pavel Hrnčíř, 17. Edmund Bobula, 18.Piotr Słowik, 19. Władysław Pisarski, 20. Tomasz Szczepańczyk, 21. Wasyl Kolinski, 22. Marcin Kaczorowski 23. Antoni Ardelli, 24. Jurek Topór 25. Robert Vavřík 26. Martin Jurenka, 27. Alena Jurenková, 28 Veronika Jurenková jn. 29. Libor Malán 30.Luděk Malán 31. Pavel Suchánek 32. Michal Taranda 33. Štefan Taranda 34. Petr Kidoň,  35. David Boroš 36. Aleš Baderle, 37. Zdeněk Lala 38. Jiří Šoch, 39. Jiří Souhrada 40. Karel Podhorský,41. Pavel Třeštík 42. Petr Jakubec,  43. Matěj Menšík 44. Marek Böhm, 45. Hanča Ševčíková 46. Martin Čahoj, 47. Petr Štěrba 48.Václav Reisner, 49. Jakub Reisner junior, 50. David König

Seznam teamů přihlášených do soutěže

Počet teamů je neomezený. :-)

1.

Mirdateam: Braňo Trenčan (Lasky36)

Miroslav Pavel (Mirda)

2. Grošáci: Peter Makyta (Motýl)
Lubomír Mikulec (Malina)
 
3. Továrník tým: Staňa Trenčan (Tovarnik) 4. Destrukční komando - Bořivoj Kubeš, Marek Zaur (CZ)
5.
Narex - Tomáš Myslík
Milan Hradský
6.
Veseláči - Martin Veselý
Hana Veselá (CZ)
7. S tým - Jiří Peterka, Petr Socháň (CZ)

8. Hartlíci Vít Hartl, Anežka Hartlová (CZ)

 
9. Dos Inspectoros Lukáš Trachta a Kristýna Trachtová (CZ) 10. Archeo Silesia - Jan Minarčík, Markéta Minarčíkova (CZ) 11. ŠB Team Jaroslav Bílek, Martin Škrabal (CZ) 12. Čása Team - Martin Čásenský, Stanislav Čásenský (CZ)  
13. HuHa Jiří Hujer Petra Hartlová (CZ) 14. Šumaváci Bohumil Bauer , Lukáš  Bauer (CZ) 15. ŠROŤÁCI Petr Bauer , Josef Němec (CZ) 16. Šturmgruppe - Roman Vaněk , Marek Libenek (CZ)  
17. Grošáci2 - Ladislav Křelovec. Ondřej Němec (CZ) 18. Jánošíci - Matuš Hlobik , Ondrej Abraham (CZ) 19. Bolek a želva - Jiří Martinus a Libor Beneš (CZ) 20. Zauři - Daniel Zaur a Iva Kotlavová (CZ)  
21. Růžové Veverky Petr Kvapil- MyDva, Ivo Chytil - Hauptman (CZ) 22. BAR2 - Lenka Bártů, Ondřej Bártů (CZ) 23. Parťáci Michala Malářová ,Jan Strmiska (CZ) 24. Archeo Silesia II Jaroslav Špalek, Jiří Cihlář (CZ)  
25. DVA Veronika Hendrychová, Ota Hördler (CZ) 26. Turanci - Andrej Mikulec Cockyn , Miroslav Kimlicka Kimlo (CZ) 27. Pyrotechnici Strakonice 1 - Josef Kulhánek a Eva Kulhánková (CZ) 28. Pyrotechnici Strakonice 2 - Jan Hovorka a Jan Lang ml. (CZ)
 
 
29. Pyrotechnici Strakonice 3 - Karel Hauser a Marek Gabčo (CZ) 30. Pyrotechnici Strakonice 4 - Jan Lang st. a Zděněk Bílek 31. Newt a Verča - Milan Hnízdil, Veronika Haňková (CZ) 32. GATTO TEAM  GIUSEPPE MAFFEZZOLI + 1  
33. Suchenta Team Luboš Copák,Martin Hanus  (CZ) 34. Novákovic Daniel Novák a Martin Novák junior 35. Modří - Kamil Štrupl, Bedřich Grosmann (CZ) 36. Bundovi - Martin Novák, Martin Soušek (CZ)
 
 
37. Archeo Silesia Mosh a Máta Milan Hambálek, Tomáš Martykán (CZ) 38. REBELS Petr Hamták, Vendula Žandová (CZ) 39. Přerováci Zdeněk Matějka, Karel Matějka (CZ) 40. Libeřské lahůdky Zoltán Paluch a Belinda Petáková (CZ)  
41. Hradecká Růže Vítek a Milan Kolářovi (CZ) 42. Hradecká Růže č.2 Ondřej a Eliška Kolářovi (CZ) 43. Právě jsme se potkali no. 5 Ladislav Beneš +1 (CZ)

44. ZiPa Team Pavel Priehoda, Zita Priehodová (CZ)

 
45. hhk Jelínek Lukáš +1 (CZ) 46. Pípáci Jan Šindler+1 47. Bobani Luděk Čečatka, Dominika Zejmanová (CZ)

48. Pomelo  a Archeo silesian Patrik Melo , Miloš Indrei (CZ)

 
49. Subaru Team - Miloš Jeřábek, Šimon Musil (CZ) 50.
KouzelníciPatrik Federsel, Martin Vítů (CZ)
51. Leonardo Jaroslav Jarecky,  Lubomír Polpelka (CZ) 52. Detek Team Jakub Novák, Štěpán Novák (CZ)  
53. Studená 1 - Míra Doležal,Barbora Valentová (CZ) 54. Studená 2 - 1.    Míra Doležal,Barbora Valentová (CZ) 55. Kelti - Peter  Sága +1 56. HHB 2 Jindřich Nepovím - Henry 44 + Libor Hillay - Bob (CZ)  
57. HHB3 Jiří Hložek + 1 58. Krab Zbigniew Karaban, Kamil Haluszlo (PL) 59. Karel a Bobo Veronika Ryšavá, Lola Ryšavá (CZ) 60. Havana club Vesy, Smartys (CZ)  

61. Marťani Martina Blažková, Martin Štolba (CZú

62. Liberečáci Kyncl Patrik, Holasová Adriana (CZ) 63. XP Hunters- Marek Bartl, Tomáš Pancíř (CZ) 64. AZ Kvíz    Antonín Kvíz, Antonín Kvíz Jr. (CZ)  
65. ŽBLABUŃOVCI Luboš Štěpánek Žblabuń Jakub Štěpánek Doctor (CZ) 66. Mazáci - Antonín Čapek, Jan Mazel (CZ) 67. Jirous Miloslav Jiránek , Oldřiška Jiránková (CZ) 68. Bártíci    Miloš Bártík, Ludmila Turková
 
69. ŠKRTI - Oldřich Lakomý st.,Oldřich Lakomý ml. (CZ) 70. HHB Gold David Bláha, Jaroslav Veselý (CZ) 71. Warrior Legends    Michal Dobeš, Radka Jelečková (CZ)
72. Hraboši polní Petr Šmídl, Michal Čopan (CZ)
 
73. Pavouk team Jan Blaho, Barbora Blahová (CZ) 74. Drsný sever - Richard Barták +1 75. Příbramští Krtci - Jiří Strnad, Roman Šanc (CZ) 76. Moraváci 1 Miroslav Macek, David Baránek st. (CZ)  
77. Moraváci 2 Jitka Šedková, David Baránek ml. (CZ) 78. RPteam Roman Pešák, František Sedláček (CZ)

79. Kosí bratři Petr Klement, Pavel Klement (CZ)

80. HHB B STENLY,  MALÁ VYDRA (CZ)

 

81. Makové Panenky     Andrej a Šimon Prnovi (CZ) 82. Kurtaci Marek Zdrazil-Kurt, Sona Sedlackova-Kurtofka (CZ) 83. CzechTreasure Jakub Brada, Iveta Kováříková (CZ) 84. HHB Jih Miloš Valach, Iva Ryslerová (CZ)  
85. Strakoničáci 1 Petr Marek , Lukaš Kubička (CZ) 86. Strakoničáci 2 Pavel Majer , Roman Pena (CZ) 87. Strakoničáci 3 Jan Ružička ,Jaroslav Čmolik (CZ) 88. RAJA Jaroslav Dufek, Radomír Vostrčil (CZ)
89. Banworks CL - A - natty_lany- Natálie Lanšperková, Peters1 - Petr Sládek (CZ) 90. Banworks CL - B - Wenndy- Václav Mohaupt, VooDoo- Tomáš Rovenský (CZ) 91. Jeseteři Jakub Marx, Vladimír Čermák (CZ) 92. MJBlack Martin Jurenka, Jurenková (CZ)
93. Mečkováci - Libor Malán + Luděk Malán (CZ) 94. Like Father like son-Michal Taranda a Štefan Taranda (CZ) 95. Pivoňi Petr Kidoň,  David Boroš (CZ) 96. Baworaci Aleš Baderle, Zdeněk Lala (CZ)
97. Paštikáři Jiří Šoch, Jiří Souhrada (CZ) 98. Alaska team Karel Podhorský,Pavel Třeštík (CZ) 99. Pohodáři Petr Jakubec,  Matěj Menšík (CZ) 100. Rychle a zběsile Marek Böhm, Hanča Ševčíková (CZ)
101. Odoláci Martin Čahoj, Petr Štěrba (CZ) 102. Mizerové Václav Reisner, Jakub Reisner junior (CZ)    
       
       
       
       
       
       

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Pecka! Už se zase moooc těšíme :-D ;-)

JUPÍÍÍ, je to tam :-D :-D :-D
Už se s Peťulí moc těšíme :-D ;-) ;-) ;-)

Je to napnelizmus čekat esi se stihnem vejít :-O :-D :-D ;-)

Zdar všem!

Teď musím zamknout krám a jít domu za dětma :) Tudíž začnu přidávat další účastníky tak okolo 22:00 h. Poslední email co jsme dělal byl v 17:50h a dalších cca. 20 jich tam je ještě nevyřízených. Ale nejde to stíhat, jednu registraci přidám a dvě příjdou :) Tak večer zase tady :)

S toho co zatím přišlo se tam určitě dostanou všichni. Je tam ještě 120 míst ;-)

Uf docela mi zatrnulo, když jsem otevřel mobil a zjistil, že přihlášky začaly před 2h a já o tom nevím... V Každém případě odesláno a budu se těšit. Snad nám bude dopřáno lepší počasí, než loni, ale na druhou stranu byla sranda...

Super 👍👍👍doufám , že letos budou Svijany. Né ,že by na tom záleželo . Ale dam si rád k pašíkovi pivo 😂😂😂

To je ale fofr :-O
Už jsme tam :-D

Tak teď mám nerva zda jsem stihl chatky, ještě že mám super kamarády a dali mi echo ;-) :-D

Už se těšíme bando jedna :-P :-D
Hanzen&Maki

Moc pěkný trička, nebudou v prodeji po soutěži měla bych zájem 🙂. Jinak moc se těšíme jako každý rok.

Tak super -sme tam 8-) :-D :-D :-P

Nějak se ten čas kutálí. Nedávno jsme se registrovali na lonskyho Mistra. Je to tam . Vytvořili jsme cesko - slovenský tatransko čajový sroubek. Nevím jak to bude se ctvercema. :-D

tak jsem zvědavej jak to dopadne teď jsem odeslal přihlášku, letos nějak dřív ne?

Waffen má mezinárodní srub, já mám chatku vedle joeblacka, to stačí :-D :-D

A kujva !!! Jelda hned vedle :-O :-O :-O o:-) :-D :-D :-D

No to je taky terno, ale Joe už byl minule hodnej a předal žezlo našemu Ladikovi. Ten si myslel že čtverec je celý pole a do první díry málém nablil. :-D

To bude asi brácha od Modrého 😁😁

....a já se tak těšil 😱😱😱

ted sem odeslal a snad se do soutěže dostanem je to dneska nadupané

Přihlášky odeslány, už se moc těšíme.

pfff - já už su hodné furt :-P :-P o:-) o:-) o:-) :-D

:-Djestli se vlezu do rozpisu,tak tě zkontroluju. :-D

jsme tam, to bude zase jízda 8-) 8-)

Tak teď si jdu dát konečně pohov... každopádně je tam ještě opravdu hodně přihlášek. Bude dost náhradníků. Týmovka je samozřejmě bez omezení .)

doufám že se vlezu. … ale i tak bych přijel když to mám takovej kousek.

Miro už se těším ;-) :-D :-D

ale s tó tyčkó si hodím , třeba hodím dál než s tím lukem o:-) :-D :-D

poslal sem v 20:18 a zatím se nevidím, tak doufám že se vlezu..

hurá jsme tam sice s odřenejma ušima 30 od konce ale jsme tam du hledat kilt
:-)

joeblack,
pár hledačů jsem toužil s tebou pokecat ale nikdy jsem to nezvládl, snad letos.

To whblahdaw: vlezl si se :)

To verca4141: trička jsou vždy limitovaná edice pro pořadatele a rozhodčí jako malá odměna za veškeré vynaložené úsilí, takže bohužel nebude možnost jejich zakoupení.

To tacud: super jen škoda že nemáme sruby jako každý rok, tak bude muset celé HHB a kamaradi improvizovat nějak.... :-(

No letos to bude na stan,nu což

Ten Kilt by klapnout mohl a klády potrénujem ;-) čas strašně letí ... tak se za chvilku zase budem uvidět :-) ...

Ještě, že ty týmy jsou otevřený, jinak bych brečel, sólo už jsem na 100 brdo nestihl :-D

Už jsem ani nedoufal, ale nakonec jsem se ještě vlezl. 8-) Těším se moc. :-D

Tak borci, teď jsme dodělal 200 a jsem naprosto odvařený .) Náhradníky budu dělat ráno. Jako vžd ytak 10 procent nedorazí a tak prvních 20 má realnou šanci do čtverců. Všichni pak do týmů. Tudíž dobrou a zítra zase tady :)

tvl...to bylo o chlup....huraaaaaaaaaaa

Jo Marťas s tím kiltem něco vymyslíme , když tak si pujčím aspoň skotskou sukýnku od mladé o:-) ;-) :-D :-D
enem nevím, jak to bude působit , když se pod tím chodí na ostro :-P :-D :-D
Kurte koukám máte to o fous :-P :-D :-D :-D
wblahdaw - třeba to letos vyjde ;-) :-D

wblahdaw - oprava , bylo to pro kapitána granda o:-) :-D ;-)

no jsem mel tep 300 a tlak 180/150...kurtofka by mne zabila kdybych to nestihl 8-) 8-) 8-)

to bude sestava..Milanek s Vercou uz jsou tam daaaaavno.....no jak rikas Joe..nic zvlastniho 8-) 8-) 8-)

no eště se pod tím dá nosit náhrdelník :-P :-D :-D

Tak se těším zas na kamarády. 😁😁

Martas s tim nahrdelnikem opatrne....vis jak jsi byl ,,formatovanej,, 8-) 8-) 8-)

Tak jestli Marťas obleče ten náhrdelník , tak to se mu snad pod tu sukňu asi podívám :-)

Volové :-D :-D :-D :-D

Jelda ty hlavne vem zavarenou ,,provokaci,, jak natocil Milanek.....Joemu pod sukni nehled,tam je beztak mrtvola... 8-) 8-) 8-)

paráda, s Natálkó jsme tam,....Jen škoda, že nevyšla chatka, ale nejak to přežijem :-D

paráda, s Natálkó jsme tam,....Jen škoda, že nevyšla chatka, ale nejak to přežijem :-D

Ještě že mi Vitorio zavolal o:-)

přesětak , nabýt Vitoria , tak spím někde na tom balkóně nebo na dřevě :-)

nebojte se , rajčata jsou zavařená a nachystaná :-D :-D , nějaký ten okureček a papriky budou asi také :-)

No toho jsem se právě bál. :-D :-D :-D

Tak jsem teď odeslal přihlášku :-D
Včera jsem to nějak nestíhal, jsem zvědavej kolikátej budu náhradník :-D
Ale každopádně i kdyby to nevyšlo tak se na vás těšim a tentokrát si vemu i vlastní kytaru :-D
Abych si ničil svojí a né ostatních :-D

Už aby to bylo !!!! :-D

Těšíme se na vás volové :-D :-D. Tentokrát beru i paní Newtovou a malou ňůtici, no malou, 16 jí už bude. A Verču, samo 8-).
Tímto děkuji Vitoriovi, že mě vytáhnul z hospody esemeskou :-D.

tak já taky vezmu kytaru noo o:-) :-D

Konečne vás spoznám haranti... ;-)

To zas bude veselo 🤔🤕😁

No jo, no. Dá to práci vytáhnout některé z nor :-D :-D :-D :-D :-D

Letos jsem nějak nezachytil start. Tak jsem zvědavej, jestli se dostanu jako náhradník a jestli budeme mít kde chrupkat.

Kluci musím pracovně do Benešova. Náhradníky budou přidávat po obědě. Je jich tedy docela dost :)
Každopádně jenom přiomínám, že do týmové soutěže mohou všichni a tak i když by se někdo nedostal do čtverců... stále si opravdu hodně dobře zasoutěží, jelikož letos bude ta týmová soutěž hodně zajímavá ;-)

P.S: včera to tedy byla opravdu smršť jakou jsem nikdy nezažil.

Mooooc se těším. :-D :-D

Marku : díky za to vše a věz že to do budoucna bude jen horší :-D

tak to bol kua fofr ale som tam :-D

Věnuju do tomboly 3 ks CD naší kapelky, teda pokud už budou hotový,... Nevím, jak rychle to lisujou 8-) :-D každopádně natočený už to máme... o:-) přivezu je s sebou...

....a s Natálkou :-D :-D :-D :-D :-D

s sebou nebo do Tomboly?? Tálka je roztomilouš, tu nedám! :-D :-D :-D

Nonono, nezlob ;-)

Elmara označ nás taky tučně :-P ať nejsme jak beze jména :-D č.83

Označeno .)

Tak borci, teď by měli být všechny přihlášky zpracované. ;-) Kdby něco tak pište do obálky .)

Díky :-D

No do háje :(

Máro,me nejak blbne office....pisu ti zpravu.

Máš to tam .)

Díky moc :)

koukam,že tvrde jadro LP se dostalo v plne sestavě,to bude ale pěkný večírek.Poděkovaní Márovi, Janě a celemu teamu LP za trpělivost :-)

Ano prosím, též jsem koukal :-D :-D no bude to určitě takové komorní :-D :-D

Jo už to vidím o:-) :-P :-D :-D :-D

No já jsem na vás nachystanej...za mě poprvé o:-) o:-) těšim se na vás vy holomci :-D :-D

Jééé, ušatej, ty tam budeš taky???
Už se na tebe těším ;-) ;-) ;-)

To su Doby zvědavej taky . Opravdu máš takový uši ? :-O ;-) :-D

Neeee .....na obrázku jsou menší , aby se mi lidi nesmáli.... ;-) ;-) ;-)

:-D :-D :-D

Doby tak to můžeš nabrat tátu :D

Michale myslíš, že je to dobrej nápad ? :D

:-D :-D :-D
Tož to pa jó ;-) :-D :-D

:-D :-D :-D

Elmara-Máro,díky moc že jsi mě tam napsal a můžu si zasoutěžit ;-)

vitorio-tobě chci poděkovat nejvíc,páč jsi mi napsal ať se zapíšu,jinak bych to zjistil až dnes a to bych byl pěkně n......j :-/díky kamaráde ;-)

Tak jak to čtu, tak všichni na které se nedostalo, můžou být nasraní na Vitoria :-D :-D

Díííky, volové. Dát tu bandu dohromady byl docela ořech, ale příště se na vás vyprdnu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D

:-D

Vitorio Ty to asi schytala 🤔😇😁

Modrey, kdybys to zase nedejbůh ráno nevychytal, tak se o tebe moje ženský postaraj, neboj :-D

No tak s tím se počítá 😁😁

MODREY ..... buď DOBREJ 8-)

To se chytlo jak svině :-D :-D

Jojo. Pro dobrotu na žebrotu 😪😪😪

Bando jedna,letos vemu Modrovici a uvidíme :-Dtak za pár měsíců v Brandlíně ;-)
Newt-Milane letos se budu krotit(v pátek) :-D :-D

To se uvidí, jak se budeš krotit :-D.... Chytneš slinu a si v prd.. :-D

Kurňa,když to tady čtu tak já snad asi taky přijedu,aspoň na pivko ;-)

Ty jako hodláš nepřijet????????????? :-O :-O :-O :-O

No tak Vy nesmíte chybět :-)

Bando mam nekolik zprav...nektere spatne,a nektere jeste horsi.. 8-) 8-) 8-)
1.Na lovce jedeme autem a ridi.... ,,Kurtofka,,
2.Jelikoz mne Libor na posledni akci v Brandline nevyhnal kdyz jsem zacal zpivat...beru kytaru
3.kdyz nemuzu ridit vozidlo...budu se kamaradit s ..Modrym vic nez posledne
4.nebojte...budu se kamaradit se vsema 8-) 8-) 8-)

Jak by rekl Joe...nic zvlastniho :-P
Tesim se jak malej Kurtak
konec hlaseni

Beru taky kejtru :-)

akustiku? nebo mam vzit i nejakou aparaturu? A basa bude? o:-) :-D

Peťane, ty vole, tam je to uprostřed nádherný krajiny plný lesů, luk a rybníků. To není Wembley ani kulturák v Lípě. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Kurte, to jsou víc, než jobovky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D o:-)

Kurte , budeš kamarádit i se mnou ?? Já dovezu něco na papání a i něco na bumbání :-)

budu kamaradit se fseckyma....kua jak mne bude spatne.... :-/ :-/ :-/

Jako vždy - nic zvláštního :-P :-D :-D ;-)

Kurt- :-O :-D :-D
Pyrda-doraž a vem hafana ;-)
Moskou-no nechám tomu volnej průběh :-D

Ty necháváš všemu volnej průběh :D

No myslím si že by bylo faj , letos panu Modrému ustlat rovnou v té skříni :-)ú

Jo Jo...predloni to odnesl Joe...kde ho Servuz odlozil tam ho nasel...vloni Modrej...hmm,to jsu zvedavej kdo to odsere letos 8-) 8-) 8-)

Nóóó, tak bacha, Kurte :-D :-D :-D :-D :-D :-D

No když řídí Kurtofka , tak je to snad jsné :-)

No to dá rozum :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D

hoši To bue Pr"el... :-D :-D :-D

Chlapci a děvčata, chci vám oznámit milou věc 😁😁 dělal jsem pořádek v zásobách a zjistil jsem že se mi tu povaluje ještě 1 litr bezoveho liguére 😁😁 takže nebojte, my vám ho dovezeme :-D :-D

Peťuka už se moc těší a bere veselé borůvky :-D :-D :-D :-D :-D

to tam buem zextázovaný?? :-D

hmm,zacinam mit takovej divnej pocit nebo co....bezovy liguere..vesely boruvky...hmm,to zas bude nablito v aleji....hmm,ma pravdu predsedo...ta zenska je pod drogama...zabili Bredlyho...a Newt o tom natoci celovecerni videjoooooooo...... 8-) 8-) 8-)

No, Kurťáčku, nejen veselé borůvky, ale i veselé ořechy budou přichystány :-D :-D :-D :-D :-D

Asi budu za šťouru, ale minule bylo na plakátu X jako 10. ročník a nemělo by tam být teď XI? Páč to vypadá jako dvojka. No nic, jdu si někam dát pohlavek... :-)

máš recht Ňůte, už jsem si toho taky všiml, ale nechtěl jsem rejpat o:-) :-D

No a jsou to dvě jedničky, tudíž 11 :)

To Elmara: víš jak , pro někoho je jedna a jedna vedle sebe 2 :-)

No, je v tom jinotaj, druhý a nebo 11 ročník :)

Ok, ok. Jenom mi na první pohled naskočí takhle stylizovaná jednička jako římská, žádný hloubky v tom nehledejte.
Ale na příštím plakátu bych teda pro změnu rád viděl dvanáctku binárně (1100) prosím. Když už se to střídá... :-D

To Newt, bude to tento: 110001 110111 101110 100000 1101101 1101001 1110011 1110100 1110010 100000 1101000 1101100 1100101 1100100 1100001 1100011 1101 1010

Koukej mi vrátit deset minut života! 18 čísel, od 10 do 116, 32 je 2x, součet je 1405, pořád jsem doufal v něco, co odhalí smysl života... že tys to tam nacvakal náhodně?
Musím přestat číst Browna, pak blbnu... :-/
:-D :-D :-D

Newt-Milane já tady čtu ty tvoje komenty a chč..u smíchy :-D :-D

To newt: je tam vše :)

Pro všechny: Uvolnil se jeden stan, kdo bude první je jeho :)

Marku, koukej napovědět, protože v roce 1405 se narodil jen Pius II. To nebude to pravý, umřel šest let po nástupu do funkce šéfa církve, žádnej šoumen to asi nebyl. Řada čísel mi taky nic neříká. Já si tě v Brandlíně najdu, hodím po tobě občanku a nechám se zbavit svéprávnosti. Co mi uniká? o:-) :-D :-P

to newt: hele tak to necháme na ten Brandlín, tam to mužeme u pivka rozlousknout. Ale složité to opravdu není :). Držel bych se slova binární a informace by měla vést k tomu, kdy se asi dostaneme do moderního období našich dějin. Když teď děláme kelty, příště bude řím.... ;-)

jeeeeee to budou casem i ,,zlaty devadesatky,,...to jsem ztratil veskere iluze,treba se zase najdou..skoda ze se toho nedoziju...letos kelti...pristi rok rim....hmm,devadesatky,tak to bude tak 123 rocnik 8-) 8-) 8-)

Tak jsou jasné i ceny do týmové soutěže. Plus se nám plní tombola, zatím to vypadá, že bude minimálně 5 detektorů, plus hodně dalšch dárků :-)

Taky můžeme prozradit, že letošní čtverce i týmová soutěž bude natolik výjímečná, že nám je s Peťou líto, že nemůžeme jít taky. Máte se kluci na co těšit :-)

také že těšíme :-) když to tu čtu , ta se z toho v noci odkopávám :-)

a já počůrávám... 8-) :-D

To Peters1 ...nebude to spíš poluce?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Doby, to asi né. Natálka je na blízku :-D :-D :-D

Dobrá .....no může děkovat pánu Bohu,že nejni netopejr ... páč by měl nachcáno v hubě ... :-D :-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D

tvl..to je material 8-) 8-) 8-)..usatej mezi mas zapadne jedna basen...

jo a ten stan uz volnej neniiiiiiii....nas oslepeny vojevudce podlehl kvilivemu zadoneni a potvrdil mne najemni smlouvu plachtove nemovitosti na mistru ..centrum volnocasovych aktivit v Brandline ma č.26... 8-) 8-) 8-)

:-D :-D :-D

no takže chatka č.19 a 21 bude bydlet ve stanu č.26 ??? :-) :-)

Krucinál, pište s diakritikou. Po ránu vidím rozmazaně a Kurtovo "volnocasových" čtu jako "vocasových". Ne, že by mě to překvapilo... :-)

No ona by mu Kurtofka dala vocasových :-) by mu ho utrhla a ubila by ho ním:-)

To newt: zrovna jsem dostal svoje první brejle na čtení, setsakra tak vým o čem mluvíš. Ale tohle "domýšlení" napůl přečtených slov, mě neustále dostává do malérů :)

no to presne to proc nepisu hacky carky,protoze ty prtavy pismenka v te horni rade klavesnice proste nevidim.... :-/ :-/ :-/

...tak si rozsviť :-D :-D :-D :-D

Vitorio..jak psal Joe..ty to schytala... 8-) 8-) 8-)

:-D :-D :-D :-D

no Velky nacelnik musi mit radost...se mu tady krasne krystalizuje utvar rychleho nasazeni Lovce pokladu... 8-) 8-) 8-)

Přesně tak, 4. prapor rychlého nasazení ..... forever ;-)

Hele, Pyrda! Doufám, že letos nevyklidíš prostor jako vloni!
Já si tě odchytnu a dáme frťana. A už mi nebudeš říkat, že je na mně vidět, že bych jel okamžitě domů. Protože v tu chvíli bych fakt nejraději jel :-D. Ale to byla jen hysterická reakce z neznámýho prostředí, lidí, chlastu. Ale potom bych tam zůstal nafurt :-).
Omlouvám se Zátkovi, protože to jeho "rád tě poznávám" jsem bral jako provokaci, protože kdo normální by mě rád poznával, že jo... ;-).
Omlouvám se Gattovi, protože jsem ho chtěl poznat a asi jsem ho vykolejil, že jsem se na něj vrhnul, že jo Pyrdo... o:-)
Omlouvám se Joeblackovi, takovej týpek a já si ho nechám skoro utýct, kloudný slovo jsme neprohodili, přitom tady jsme toho nakecali... Sorry, napravíme to :-D.
Elmara je velitel, myslím, že jsem neměl ani odvahu se připrsit a představit se, sorry :-).
Pilot - s Modráskem jsme se k němu vetřeli, seznámili, Pilot měl z Modrýho radost, ze mě asi depku, nebo nevím o:-). Pardon.
Kurt, Vitorio, Jelda, Modrey, Nadlačan - žádnej problém kucí, vám se omlouvat nebudu :-D:-D:-D.

Tak, myslím, že se na Brandlín těším s čistým štítem, už aby to bylo!!! 8-)

..no tak to je hodně upřimný..klobouk dolu...ale Milánku..nebuj,ono to bude ted uz jen a jen lepší jsme na sebe čučeli všichni jako na zjevení..démonické osobnosti Lovce pokladu v reálu...a taky..bylo málo času..ted už se poznáme po ksichtu tak je to OK..a jak tady sleduju tu diskuzi a ty nápady tak jsem přesvědčenej že to bude neskutečnej víkend...a neboj všichni Ti cos jmenoval,a nejen oni jsou,,Člověci,,se srdíčkem na dlani...sice jsme každej tak trošku střelenej,každej jinak,ale cestu si k sobě najdem..nebuj..když to nikomu nepráskneš tak přiznám že se taky těším jako malej ,,Kurťák,, :-P
p.s.ty hačky a čárky jsem dělal jen kvůli Newtovi...dal zase pisu bez hacku a carek 8-) 8-) 8-)

No, začínám se bát o:-) o:-) :-D :-D :-D

ne ne ne ty se nebala...ty to schytala.. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

No dyk to říkám, že se začínám bát :,-( :,-( :-D :-D

no jak rikas...trosku mne taky zacina brneni...ta sestava je neskutecna...a co nick,to pojem...
:-P :-P :-P

Bože můj...mám výhodu .....mě ještě nepoznáte .... :-P :-P :-P ale až mě poznáte , budete chtít mě nepoznat.... :-D :-D :-D :-D

Kurte, nikoliv pojem, ale Poem - vhodná hudba k pohřbům - Fibich by mohl vyprávět... o:-).
Se máme na co těšit :-).
Doby, ty jsi pro mě pí. Columbová, ale ploutvičkou ti potřesu hrozně rád :-).

Doby bude chutnat rajčátka :-D :-D :-D

no pekne to tady frci.... 8-) 8-) 8-)

Doby po ochutnání rajčátek bude kvičet :-D :-D :-D

To bude zase v álejích nablito ...počítám že přivezu taky něco dobrýho ..... ;-) ;-) ;-)

Že jo Kurťáku - "Já se na to vykašlu!" :-)

Mo ještě jsem zvědavý na Modřáka 😁😁

Newte,pokud přijedu tak nikam neodjedu.Nejsem ani ve čtvercích a týmovku zatím nevím jistě,nemám domluveného parťáka.Tentokrát jedu spíš pokecat s lidma které mám rád a těsím se na ně.Bude to na pohodu !!!

Týýý vole, to bude sebranka :-D :-D :-D

To: Pyrda no to je slovo...tak se mne to libi...prijede,neodjede,zustane..paraada
To: Jelda..Modřak ma prst v pi.i nema ho tam strkat,nektery kousou...
To: Newt..jo jo rajcatka uz se tesim....
To: Vitorio..no a svolal to nejakej Vitorio smskama je tahal z hospod a baru...
To: Doby..neboj my te pozname...jak potkame usatyho,tak ho zachvatime a nepustime...

Vitorio....a to ještě budu na konci července v Liberci ...... :-P :-P

Kurte, půlka z vás by v září čumělo, že proběhl MH.
Doby, já naštěstí néé :-D :-D

Dostal jsem sadu panáků,tak vím kde a s kým je pokřtím :-P :-D ;-)

.....a já se na to budu z povzdálí koukat :-D :-D :-D :-D

TADÁÁÁ :-D :-D

Pyrda …. Jestli nemáš nikoho do týmu, tak já taky ne, kdyby si chtěl, můžeme to dát dohromady :)
Kdyby si měl zájem, tak napiš zprávu :)

A klidně můžeš spát semnou v chatce :-) :-)

Jo to doporučuju,spaní s Jeldou v chatce je zážitek na celej život :-D :-D :-D

no tak trošku pochrupkávám :-) ale jen trošku :-)

Modrásku, hlavne abys byl uz zahojeney :-D

Jeldo nefandi si,na ten zvuk co při spaní vydáváš ještě nikdo nevymyslel název :-P :-D :-D :-D Doteď se v noci budím hrůzou a celej spocenej :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Nóóó, jen aby to nebyly poluce :-D :-D :-D :-D :-D :-D

...no tak to bude nekdo po ruce... 8-) 8-) 8-) jak mne to drska hosi hersuje co ???

dneska...versuje..kua fakt uz su ,,slepy cikan,, jak kdyz Bolek svaroval pres flasku 8-) 8-) 8-)

Hele hoši .....jestli je Jelda hlučnější tak ste ještě neslyšeli mě :-D :-D :-D žena na noc přelepuje okenní tabulky aby neruply... :-D :-D

Doby, počkej, až ti jednou zalepí dejchadla :-)

Vona to nejni žádná prdel, když se v noci probudíš tím , že nemáš kyslík a nedejcháš....... :-( :-(

Peťule říká, že se taky dusím, ale mě přijde, že kecá :-P :-P

Až se Doby neprobudíš, protože nemáš kyslík a nedejcháš, bude hůř...
Mně se to stává, když si na mně ustele kocour a když se proberu, čumí mi do ksichtu a vrní :-D.

Vitorio, ženský ze všeho dělaj velblouda, jako by se chlap nemoh chvíli jen tak z bujnosti dusit, no ne?

Viď :-D :-D

jo taková spánková apnoe není žádná prdel :-D :-D

...Chrapani??? co to je??neznam... 8-) 8-) 8-)..ja jsem vas varoval...jsem dokazal vychrapat celej kemp..meli jste rano videt ty otekly ksichty kolem....a ja...pekne doruzova vyhajanej 8-) 8-) 8-)

Kluci já brečím smíchy, těším se na všechy a doufám že v Kiltu. I když tedy má objednávka někde vázne, asi vČině hledají pořádný padák s kterýho to spíchnou ;-)

no tak na tebe aspoň mají , ale na mě jsem nesehnal šapitó :-)

Jeldo, už lóni si říkal něco o tom, že pan Berósek zajistí kilt velikosti 25L. :-D :-D :-D :-D :-D :-D

S ním nechci nic mít :-) tek kšeftuje s větvema :-)

Nójo, proto na tebe nezbylo :-P

Hosi bacha...KDE JE JOE ???....to neni jen tak...s tim chlapcem se neco deje...to neni normalni aby se tady tato ,,živoucí legenda LP,, tak dlouho neobjevila.. :-/ :-/ :-/...zavolejte mu nekdo kdo ma cislo,at si treba nemysli ze nam nechybi...CHYBI A MOC....jeho nekolikaslabicne komentare mne vzdycky dostaly ze vsech trapeni a bolu....treba ten NAHRDELNIK... ten mne sestrelil na hodne dlouho...inu..nic zvlastniho... 8-) 8-) 8-)

Tak bacha, píšu 209. příspěvek! Kdo bude dvěstědesítka, kupuje mi tam pívo. Si vás ohlídám, škrti!
Joe mi taky chybí :-(

Jóóó a žádný pívo :-D :-D :-D :-D

No je to zvláštní, snad to není žádný malér, myslím tedy hlavně zdraví. Zbytek jde většinou nějak uhrát.

No nic bando, jdu domů. Dnes je slunovrat, původní plán byl, že ho strávíme na jednom mýtickém místě, ale nakonec budem doma péct buřty :)

Joe je v klidu a pohodě :-D :-D :-D, včera dal granát, tak asi vyspava opici :-D a nemá čas, litá s detektorem nebo krovinakem ;-) ;-)

Tak od Vitoria se piva v Brandlíně nedočkám, to je jasný... Ale to ti poudám, zítra tě přepadnu! Navigace je nastartovaná, jen tak pro zajímavost - z okna čučím na silnici 13, hádej, kam mě dovede :-D.
Kluci čau, jdu na pivo ;-)

Kluci cau..ted jsem dosel..ze piva.. 8-) 8-) 8-)

Jééé klucí, teď jsem došel z píva jáááááá :-D :-D
TADÁÁÁ :-D :-D :-D :-D :-D

A já měl jen 2piva a k tomu vichr z hor (tatra tea) :-D :-D

A já měl jen 2piva a k tomu vichr z hor (tatra tea) :-D :-D

Za 9 sekund další dvě piva, to bude nějakej rekord, ne? :-)

Musím se držet ve formě :-D

Přátelé nebojte žiju, ve čtvrtek sem si kopl jeden odjistenej utocnej vz.34 a nadherne zakonzervovanej v bahne na dne lomu . Jinak nestiham , rozebral sem strechu , toz ju musim zase slozit , nez mi voda vyplavi vsechny spary na baraku ;-)

no Tys nam dal...jeden se tady o neho strachuje a von si hraje s granatama...inu..nic zvlastniho 8-) 8-) 8-)...Martas hlavne vopatrne...essen? to bude neco k jidlu.ne??...Krupp..aha asi kroupy... 8-) 8-) 8-)

Joe! To je dost :-). Zdravím kamaráde ;-)

Taky zdravim kamarádi . ;-)

Tak borci, je potřeba přibalit kilty. Vitório to fakt trefil! :)

Tordovanej nákrčník je hodně dobrej.

Si asi spíchnu kilt z krepáku,nebo nevím :-O o:-) :-D

kilt už máme aj ušankou o:-) :-D

Manželka už dostala zakázku na ušití kiltu... jelikož je dámská- pánská krejčová tak ušit sukni pro chlapa nemůže být problém...řešíme vzor ....jsem pro tradiční kostku , žena vymejšlí kreativní vzory .... kačenky, myšičky , motýlky a jiné , podle ní vtipné provedení kiltu, bych vypadal jak debil , nebo buzna ... :-/ :-/ :-/ :-D :-D :-D :-D

To je jedno, Doby. Zapadneš tak jako tak :-D :-D

Ušatej to přežije, ale co ty? Už je ti líp kolego? ;-)

Milanku, máš to v mailu :,-( :,-( :,-( :,-(

Kua co se deje??... neni jen tak ze Vitorio roni slzy :-/ :-/ :-/

hmm,tak uz asi vim..... :,-(

Kurťáčku, příteli, je mi zle. Ale už nemám horečky. Noha jako z růže květ :,-(

Konečně mi přišel, dnes bude doma modní událost ;-)

To.Vitirio...no ona to neni zadna sranda..tak zadny hrdinstvi a pekne vylecit..
To Mara....co takhle video LP?? at z toho taky neco mame.. 8-) 8-) 8-)

Vitorio,brzké uzdravení !!!!

Díky kluci ;-)

Vopovaž se marodit..! ! ! A koukej se uzdravit !! ;-) ;-) ;-)

Dej mi rozkaz a udělám třeba tmu. :-D :-D :-D :-D

Kde se dá koupit taková sukňa? Nějaká dobrá cena, abych za to nedal jak za ctx :-D :-D :-D

Jelda:
https://www.levneptakoviny.cz/hledani.php?q=Skotsk%C3%BD+kostym&n_q=

:-D

Myslím, že do velikosti 54. Kup tři :-D :-P

Jojojo :-D :-D :-D :-D :-D

Dám kolem sebe gumu, sukně na to navleknu a zavřu jako závěs :-D :-D

Ty jo, ještě nemám ani cestovní horečku a už mě to stálo čtyři a půl litru. Mikiny, tisk (to abyste nás poznali na první pohled), kostýmek... nopotěšprdel :-D :-D

Milane na cest.horečku je ješte brzo :-Dale neboj,týden před MH budu mít taky cukáni v noze :-D :-)

Zadal jsem miry na,, chlaposuknu,, tak jsu zvedavej jak mne to bude sluset.. 8-) 8-) 8-)

Ty jsi klecel a měřil si délku?? Já budu mít nejvíc tradiční kilt 😁 :-D :-D

Náčelníku, u mě bude módní přehlídka zítra, se těší celá rodina :-D.
Doufám, že neposlali minisukni. Abych nepřečuhoval, víme? o:-) :-D :-D

Látka je objednaná a když topujde dobře, tak byvh mohl vypadat jako obézní William Wallace :-D :-D

Bacha na modrou hlinku na ksichtě, mluvil jsem rukama nohama s jedním Skotem Ianem a prej to byl jen Hollywoodskej výmysl :-D.
Já budu klasika červená a bílá kostka :-P. Len ty dudy budú chýbať...
Neboj Jeldo, budeš štramák! :-P

No malovat se nebudu :-D :-D a dudy ti někdo půjčí :-D :-D

Zeptám se Čolkový :-D.

No a máš to vyřešené, kdyby jsi ještě něco nevěděl, tak se stačí zeptat 😁 jo a letos by jsi měl zálohovat, ať nevznikne zase nějaká polizanice ;-)

Přelepil jsem si klávesu Delete, neboj :-D

Kujva, to bude nářez :-D :-D

Do pytle, ta sukně je průsvitná! Ale zase na druhou stranu, vypadám v tom jak kretén, tak ten další poloviditelnej kousek už takovej průser neudělá. o:-) o:-) :-D :-D

Buď v poho. Zapadneš :-D :-D :-D :-D

Tak doufám že pánové na ostro ;-) ;-) se Newte můžeš modlit ať je zima :-D :-D a myslím že nebudeš jediný kdo si koupil záclonu :-D

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Newte ....že ty si to koupil z e-shopu za 4 kila , karnevalovej kilt .... :-D :-D :-D :-D :-D
Jo záclonu místo kiltu .... seš borec takovou odvahu bych neměl .. :-D :-D :-D :-D

Doby, to vůbec není pravda a ta částka taky nesouhlasí :-D :-D.
Volové, vy si to nechte ušít u Adama, já to mám jako jednorázovku. Stejně mě v tom Čolková asi na ostro běhat nenechá. Ale já ji přesvědčím (ty brďo, kdyby aspoň bylo čím
o:-)).

Já budu mít kilt co se nesije :-D

Tak kluci, já už jsem z nemocnice doma a nejen to.
Včera poslední tuplovanej peňák do prdýlky, dnes ještě nějaká třešinka na dortu, která bolí jako sviňa.
Teď mám CRP 9.Když jsem nastupoval, bylo nad 350.
Takže za chvilku JUPÍÍÍ do terénu a už se na vás moc těším :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Opatrně panáčku :-D

...velmi opatrně ;-)

Newte a nejni to kilt do rakve ? :-D :-D :-D :-D
Ty bejvaj z takovýho krepáku ... :-D :-D :-D :-D
Vitorio drž se a koukej už mávat ;-)

Opravdu to chce velmi opatrně, ale už se moc těším ;-) ;-)
Jinak moc děkuji :-D

To je dost Víťo, furt tě před sebou vidím, tobě ale muselo bejt blbě, měl jsi nás vyhnat člověče. Ale to né, pán je drsňák o:-) :-D.
Doby, tak bude podšívka, pani má o mě strach, nebo co. Je to teda pořádnej šunt, ale co... :-D

Milánku, ty vole, když já se na vás tak těšil :,-(
Bylo mi fakt blbě. Neznám to 🥺🥺
Teď už je to paráda. Pozdravuj paní. Jste úžasní 👻👻
Už se moc těšíme :-D :-D

no zaplatpanbuh snad uz ted bude vsechno v klidu a pohode... ;-)

Díky Kurťáčku ;-) ;-)
Též doufám v klídek a pohodu. Pozdravuj Soňu i od Peťuli ;-) ;-)

Vitorio, zase by ti ta noha mohla ladit k sukni :-D :-D

Ona nebyla kostkovaná :-D :-D :-D

No to jediné ji chybělo :-D, ale je faj že je už fajn ;-)

Jooooo, užívám si to :-D

no on ,,dobrak,,Jelda myslel,ze budes mit kilt s motivem erbovniho znameni Rozmberku.... 8-) 8-) 8-)

..stejne at si rika kdo chce co chce...toto dobre nedopadne....jsem mel dneska zivej sen..jak po okoli Klepacova mlyna pobiha 200 az 300 individui s dvojkou v krvi..spinavech..zarostlejch..prevlecenejch za ,,buzny,, v suknich...a jedinou omluvou je jim tvrzeni ze se jedna o mistrovstvi republiky...to organi nepochopi ani v prosinci 8-) 8-) 8-)
Ale jako konspirativni kryci legenda...genialni.....to nevymyslis 8-) 8-) 8-)

No já mám strach z tiho, aby se z množstvím vypiteho alkoholu neodhazovaly pouze zábrany ;-) :-D :-D

Žádná pětilistá růže nebude :-D :-D :-D :-D
...a pokud se bude něco odhazovat, doufám, že to nebude můj případ. Nerad bych, aby měla část ženského osazenstva potrhané bránice :-D :-D :-D :-D

Aby si netrhaly něco jinýho...
"...včera přijdu domu a stará mi povídá: "Třeba mi ji utrhni". A že nekecám, kurva chlapi, tady je!"
:-)

Pane Newt...pani Kurtofka Vam fskazuje ze for sice dobrej ale ze jste ji zklamal a ze si o tom popovida s Pani Newtovou...a mas to jesterko :-P :-P :-P

Já to klidně těm vaším holkám vysvětlím ...po cca sedmým pivu mám ZPP ( ztráta přirozené plachosti ) ...sundám kilt ......no radši neeeee :-D :-D :-D :-D :-D ale vysvětlit jim to můžu ... :-D

Tak to bude teda jízda :-O :-P :-D

jeeeeeeee Modrey...zije...slavista jeden sesivanej 8-) 8-) 8-)

Modrey, spím u tebe, třeba na zemi, někdo tě bude muset večer pohlídat, holky se o nás postaraj ráno, až nám bude blbě a budeme chtít bloudit po čtverci naostro a bez detíku :-D.
Teď tady byla Verča, mám vás všechny pozdravovat a že prej se Modrásek do auta vejde ;-).

Teda pokud nebude mít zasádrovaný roztažený ruce... :-D

Jů Verunka jede také :-D :-D

Verunka se na tebe ty pacholku těší :-D :-D :-P

Pajáda 😁😁😁

OBI, kamaráde, víš jak jsi říkal, když jsem dával Modráskovi HJ přezku, že tebe by potěšil příště stříbrňák? Bylo to ze srandy, ale já jsem to vzal vážně a měl jsem pro tebe připravenou 2 marku 1938. Já blbec se nametu a vzal jsem to do putyky se pochlubit. Ty vole, já už ji nemám! Prej jsem ji někomu dal, ať ji prodá! Já, kterej nikdy nic neprodal a prodávat nehodlá! Já ani nevím, kdo to byl. Alkohol je metla... :,-( :,-( o:-) :-/

A já mu ji prej dal, ne prodal, ještě ke všemu :-O :,-(

...nad alkoholem se nedá vyhrát. Jen moraváci remizovali :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Já to teda projel Víťo :,-( :-D :-D :-D

To je vůl ;-) :-D :-D my moravaci na to máme geny, u vás je to jako u indiánů, špatně zpracováváte alkohol :-D :-D

My ho zpracocáváme dobže. Pro jiný dobře. :,-(

Ježiš. Tak zpět. To je blábol :-D. Nezpracováváme ho rozhodně tak dobře, jak jsem si myslel o:-).

Teď je to OK :-D :-D :-D

No celkem to je vidět ;-) :-D

:-D :-D :-D :-D :-D :-D..moravák od Hradce :-D :-D :-D

Kristušák to je sebranka tady...ještě že se s chlastem umím vyrovnat....stačí se podívat na můj nick :-D :-D :-D :-D :-D

Tam su náplava :-D

Místo v autě?tak to se dohodnem :-Ddíky za info ;-)uvidím,jestli pojede ten Béda :-)

Tak jsem tu šílenou sukni z webu vzdal. Paní Newtová dnes sedí u stroje a šije mi boží kilt :-D. Teda skotskej, ale boží...

Úž tě úplně vidím :-D :-D :-D

No já mám doma už látku a na kiltu se bude prcovat :-D

Tak jsem se viděl. Mám šikovnou manželku. Moc. Zamiloval jsem se. Do sebe, ji už miluju. Vy se do mě taky zamilujete.
Otázka pro Elmaru, kolik váží ta kláda? Doufám, že ne 80 kilo jako ta oficiální, to bych si pod to musel vzít plíny, aby po mně na louce nezůstaly šrapnely. o:-)

Jeldo, co budeš provádět na tom kiltu je tvoje soukromá věc, ale píše se to bez toho "ov". :-D

Je to jen kousek látky, to by nešlo, já se roztahuju 😄😄

Jelda Elastička 😂😂😂😂😂

No něco takového :-D :-D já budu mít mini ;-)

Týýý vole, mini :-D :-D :-D :-D
To bude sqadra, jako sviňa. Už vidím Kurta v sukni.
A vůbec- to bude mazec :-D :-D :-D

Aby ti něco nečouhalo :-)

Tak 3cm hovado to schová :-D :-D

no to jsem si mohla myslet...chvilku tady nejsem a uz to tady frci...jsem hledala natacky,abych pekne ladila..sukynecka..hlavicka..tak tady nate Kurtecka 8-) 8-) 8-) 8-)

Ještě dotaz pro Dobyho. Bude nějaká možnost tě tam poznat? Mám pro tebe takovou drobnost a ne, ponožka to opravdu není. :-)

Kurtinko, co tak brzy, snad nejdete hledat?

Na první pohled ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Vysokej štíhlej vlasatej blonďák :-D :-D :-D
Nápověda .....koukej na tričko :-D :-D

Dolph Lundgren, ale s hárem, je mi to jasný :-D.

Jojo něco jako Jelda :-D :-D :-D :-D :-D

Jo zorganizoval jsem hromadnou hledacku...akorat..nekdo nekam zasantrocil klice,takze....jsem se za klukama dojel jenom podivat..bez hromove hole..ta je za zamcenyma dverima od kterejch nema nikdo doma,, udajne,, klice....asi bude BoRo jenom jak budou vsichni doma... :-( :-( :-(

Kurtinko, ty se už i vymlouváš jako ženská :-D :-D :-D
Nesmíš to tak prožívat. Všechno je jenom jako, víš? ;-) ;-)
No a kdyby tě to přeci jenom lízlo, tak za další rok do čtverců za holky, no. :-D :-D :-D :-D :-D

Nebo do trojky jako holka, pěkně doprostřed :-D :-D

Nebo do trojky jako holka, pěkně doprostřed :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D.....jojo, prej to jenom štípne :-D :-D :-D :-D :-D

Vitorio ty to schytala..uz ti to rekl Joe ....a Kurt vas myslim taky jenom štipne.. fiskasem pekne primo do kouli..voba dva i s Jeldem 8-) 8-) 8-)

Ufff, eště že žadný nemám :-D :-D :-D :-D :-D

Hosi,Kurtak dneska nema naladu..sorry... :-/ :-/ :-/

...to je jasnýýý. Každy den není posvícení ;-) ;-) ;-)

no ono kdyz ti kokot skrtne premie a mas o 16 tisic min na vyplate,tak to nasere...ale,na kazdou svini se vari voda...poslu na neho ,,Fialovy kouzlo stare Jeremiasky,,..a bandu Vontu k tomu.. 8-) 8-) 8-)

....šmejdovi jednomu. Ať mu uhnije předkůže...

hmm,misto dovolenkovyho cundru na motorkach jedem na chatu....budu makat jako barevnej Kurtofka uz to planuje co vsechno je potreba udelat a opravit.... :-/ :-/ :-/

Na mistra na číňanech?? :-D

Jelda ty ses asi zblaznil...jak by Kurtofka odridila zpatky dve motorky...a jeste na jedne okošvihama prikurtovanyho mne??? :-P :-P :-P

no rávě na to jsem byl zvědavej :-)

...11. ročník otevřeného mistrovství ČR a SR.... no zatial co vidim ,tak zatial nik zo slovenska.

Toho se neboj, je jich tam každý rok plno 😁😁

Roman,neboj sa,sak ked prijdes uvidis...dame zo dve tri poldeci..a mas pocut ako vseci ,,spechtia,, po slovensky....no,vseci nie...Joeblack je lingvista,ten zna tolko reci,ze nik nevie aku prave hovori... 8-) 8-) 8-)

stejně k ránu všichni mluví maďarsky :-)

Moja stará mama pochádza z Moravského Lieskového....a ako povedal Jelda .....raňajkujem aj vo fínskom jazyke.... :-D :-D :-D

Hej nad Tatrou sa stále blýska a na nás hromy bijú, vydržme bratia však sa oni stratia a lovci ožijú :-)

No a moja mama pochází ze Záhorí :-) takže tam se nemluví ani slovensky a ani česky :-)

jo jo tam sa... riká 8-) 8-) 8-)

Romane mrkni se líp. Team Jánošíci. Dva kamarádi ze Slovenska. Tohle setkání je poučný. Chlapci vyprávěji tatračaj pomalu teče. :-D

Kurte ! Ty vole ! :-D :-D :-D :-D
Já šprechtím, jak mi zobák narost o:-) ;-) :-D :-D :-D

no prave Martas..jsme nerozumeli reci tveho kmene..ale dobry,loni to byl Modrey...a letos..kdo vi..??? 8-) 8-) 8-)

no snad budu zase hodnej 8-) o:-) ;-) :-D

...prej hodnej :-D :-D :-D

Jinak- ahóóój, Marťas :-P :-P

zdar jak sviňa ;-) :-D

Taky zdravím :-D ;-)

che che che...zlaty jadro se seslo... 8-) 8-) 8-)

Haló?

ano prosím,.....u aparátu 8-) 8-) 8-)

Já tu su taky :-)

Já taky :-D :-D

Já už taky. Včera jsem mlsal plechovkový. Nějak mi to nepsalo o:-) :-)

Paní Newtová chytla Newta jak mlsá rum a dostal zaracha na lovce :-)

Mdloby na vás .... :-D :-D :-D

...ale Doby, nenech prchlivost cloumat svým majestátem :-D :-D :-D :-D :-D

Nějak sem musel odpadnout o:-) 8-) :-D

Martas to bylo urco z radosti ze jsem Ti zatelefoooooonoval 8-) 8-) 8-)

Čolková jede taky Jeldo. Prej mě musí někdo hlídat. Jako bych to potřeboval 8-).

to jsou jen pomluvy :-) na hlídání tam budu já a Vitorio :-) :-) , no ale rád poznám paní čolkovou :-)

Jeldo, ta ti je úúúúžasná

No tak to v té rodině jsou jen super ženské :-)

Jooooooooooo :-D :-D

:-O

:-D :-D :-D :-D :-D
....já nelžu

Vždycky jsem si myslel, že nejúžasnější jsem já. No co už... :-/

No já se smířil s tím, že jsem nejůžasnější člověk vždycky , když zrovna nejsem tam, kde to říkají .
,,ten ti je tak úžasnej , když nepřišel ..." o:-) ;-) :-D :-D

prave jsem se vratil z hradu...Kurtofka uy davno haja..no podle toho co ctu...vy jste teda museli dneska vypadat..mam do 5tzho srpna dovolenou...snad to preziju 8-) 8-) 8-)

a u 7myho piva jsem dostal genitalni napad...takovej kilt nikdo mit nebude :-P

se omlouvam,nekdo mne prehazel pismenka na klavesnici...taky vas mam rad.. 8-) 8-) 8-)

Jeldo-odkád je mama?

Ze Sološnice, 17km od Malacek :-D :-D

Já su ze Gbeú-Gbely :-D

:-D též kúsek :-D

:-D též kúsek :-D

Pánové v příštím příspěvku nejedno srdce válkařovo zaplesá :-Dještě před měsícem jsem říkal Zelenýmu,mě se ty ..... snad vyhejbaj a min.pondělí se mi povedla taková(aspoň pro mě)pecka :-O
no hulákal jsem tam jak hejkal,co vám budu vyprávět :-D :-Dtak buď to stihnu nafotit a vyčistit zítra,nebo to vložím až za týden(po dofče) :-P

no jestli je to zasluzak,tak tos mel rict...jsem po vzoru Milanka ctyri rozdal u nas v hospode..a prej taky zadara... 8-) 8-) 8-)

Zdravím obec hledačskou je tam aspoň místo pro dva ve stanu když už chaty jsou plné děkuji za odpověď

No mam obavu ze posledni stan jsem zabral ja,ale kdyz si dovezes svuj,tak se urco vlezes,mista je tam habakuk... 8-) 8-) 8-)nebo spani v aute..i kdyz..ono se tam toho moc nenaspi... :-P :-P :-Pta noc je tam jakasi kratsi ci co...a tech pokladu co se najde a vykope..i nejaky zpivanky budou...takze bych to az tak neresil..zavolej Elmarovi jestli se neco neuvolnilo

Týýý vole, Kurťáčku, ÁMEN :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Jo chlapci, už se nám to krátí :-D :-D

Jo chlapci, už se nám to krátí :-D :-D

Jeldo, neříkej to nahlas.Musíš říkat,že se nám to prodlužuje :-D :-D :-D Už se na vás taky těším společně s maminou ;-)

no to je dost Ladiku,ze jsi sem taky neco napsal 8-) 8-) 8-)

Ahoj Mari,nevěděl jsem,že se tady nacházíte 8-) ;-)

no schazime,ted hlavne cekame kdy nam Jelda oznami,ze uz na tom kiltu ,,prcoval,, 8-) 8-) 8-)

To bude překvápko 😁

Blíží se to,jen 29 dní. :-)

to gatto: to mi povýdej, včera jsem to bly v Rudolci s Liborem ladit... už začínám špatně spát :-)

:-D :-D

No jo , bude to zas velký a jak píše Mára ,,nervozita i cestovní horečka stoupá " ;-) :-D

Rok nám utekl a MH pomalu klepe na dveře :-D taky už se na vás všechny téším,bando jedna hledačská :-D ;-)

Tak na Nokta - Makro Simplex jsem hodně zvědavej ;-)

Vy volové jak to tady čtu začínám se bát. Tohle nemůže dobře dopadnout.

...neboj Pepíno :-D o:-) o:-)

Bojím tady se každej chystá do boje a když čtu ty zkapalnělý smakulady tak mám husinu až na patě.

No třeba já se vůbec netěším :-D :-D :-D, ještě že na vás budeme dávat s Vitoriem pozor :-D :-D :-D, a běda tomu kdo mi bude sahat pod sukňu :-D

Jo a rajčátka jsou naložena, bude i nějaká šmakuláda k masu, jak pro chlapy, tak pro Modrého :-D

No tak ty a Vitorio jako strážci morálky. Tos me moc neuklidnil :-D

No Pepčo. :-O :-O :-O :-O
My máme ty veselé borůvky už měsíc naložené.
Mñamýýý :-D :-D

Bože na nebesích :-O :-O :-O :-O
Normálně se ničeho nebojím, ale tohle bude asi o život..... :-D :-D

Borůvky rajčata kalvádos slivovice tatranskej caj. Navrch kýbl piva no nevím nevím. To bude veselý asi úplně všechno. :-D :-D

Já mám ještě litr 2roky staré bezovky 😁😁

To bude v álejích zase nablito .....😬😬
A to ráno.........🤕🤕🤕🤕🤕😶🤕

prave jsem telefonoval s Jeldem..noooo ceka nas pekna polizanice...jsem zaslechl neco o moralni policii...a co cert nechtel,tak to zaslechla i Kurtofka...vyraz.. tak nebudes chlastat taky..byl jeden z tech velice jemnych :,-( :,-( :,-(

:-D :-D

Ty vole, Kurte. Ty jsi mě úplně rozsekal :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

no,to mate z tech vasich experimentu..kdo to kdy slysel ,,moralni policie Brandlin,, ted abych se uchylil k obcanske neposlusnosti 8-) 8-) 8-)

..musim letet,mam to dneska docela nabity..jeden vecer a hraju na dvou kseftech,na dvou mistech...jeden zaskok a druhej s ACMC..AlcoholiC MelodiC..moje domovska smecka..tak to bude mazec... :-P :-P :-P

A já jen hlásím že mám druhé místo v chatce již obsazené, budeme se tuliti spolu s Kurtem :-D

Zvrhlíci😂😂😂

Ladiku,stepkovac je tichounce predouci stroj oproti tomu,jak si s Jeldem budem pochrupkavat.. 8-) 8-) 8-)
My jsme vas varovali.... :-P

za 28 dní

Marec,dostanete dusítka z jazz trubky😂

:,-(Takže pre chorobu sa odhlasujem stan č.11,štvorec 127,team kelti SK 55.Vela štastia náhradníci :-) :-) :-)

Jeldo ty seš dobrák prej,pro Modrýho :-Pjá to vloni ochutnal jen ze slušnosti :-D

Slušňák :-D :-D

Pro Kurta a Jeldu-Pssst forte a je po problému :-Dpro sichr to snad koupím,ať se obyvatele Brandlína na konci srpna v klidu vyspí :-O :-D :-P

Já jen trošku chrupkam 😁😁

no a ja jeldovi prichrupnu druhej hlas... 8-) 8-) 8-)

:-D :-D

To Modrey...Psst forte nefunguje , taky trochu pochrupkávám , asi teda trochu víc :-D :-D :-D tak mi to žena koupila ...prej už se skoro rok nevyspala ....no a nespí dal .... o:-) o:-) :-D :-D :-D

Tak to se aspoň vyspí poslední víkend v srpnu :-D

Už len 22 dní a tak nezabudni že sa blíži :-D :-D :-D

https://m.youtube.com/watch?v=ZVoNgOyHWgg

:-D :-D :-D :-D

Doobraaaa tombola letos by mohlo neco udělat radost jinak dojedem v kiltech, a doufám že budem házet kládou a tyčku o:-)

21
dní
:-)

Tombola by byla fajn 😁😁, kilt bude a kláda asi ne, nemožu se tahst s těžkým materiálem. Mohl by být i vrh kamenou kouli 😁😁 to bych šel. Tyčku nikdo nezaručí, hlavně když se známe 😀 kuwa ja se těším :-D

Tombola by byla fajn 😁😁, kilt bude a kláda asi ne, nemožu se tahst s těžkým materiálem. Mohl by být i vrh kamenou kouli 😁😁 to bych šel. Tyčku nikdo nezaručí, hlavně když se známe 😀 kuwa ja se těším :-D

Jelda,nehaze se tycko,ale telegrafnim slopem a tak jsme my,invalidni duchodci predem vylouceni,asi nejaky novy nastaveni...diskriminace se to jmenuje?? 8-) 8-) 8-) 8-)

to su chytre ze?? zrovna jsem dosel... :-P

No viděl jsem ten slópek, do teho nejdu ;-)

Tak prej už jen 2o dní :-)