Návody Nokta Fors Gold a Nokta Pinpointer v Čj + pár postřehů.

Kategorie: Nokta - recenze a testy

Během posledních 14 dní si naše testovací Nokta Fors Gold udělala kolečko a detektor si tak mohlo otestovat 5 hledačů. Počínaje kluky z naší moravské pobočky, Oldou a Pavlem, a Sumcem konče. Nyní detektor putuje k Liborovi a ten po tom, co si ho nachodí, by jej měl v příštím týdnu předvést na setkání hledačů v Český Budějovicích.

Všechny ohlasy, které zatím máme a také vše, co jsem si mohl otestovat sám ukazují, jak výjimečné oba nové detektory od Nokty budou. Po testech, kdy na cíle s váhou okolo 0,3 g dosahoval Fors Gold takřka dvojnásobné hloubky než většina špičkových detektorů ostatních značek, lze dobře odhadnout co se dá od detektoru očekávat.

Díky tomu, že mi Moon poslal slíbené vzorky zlata, natočíme video i s nimi. Myslím, že tady je opravdu co ukázat. Od středy pak začnou testy nového Fors CoRe a věřím, že to bude taky “jízda”.:-)

Návody jsou ve formátu PDF a otevřete je poklepáním na obrázek

 

Návod otevřete poklepáním na obrázek

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Jak to vypadá s tou slíbenou recenzí z Moravia Detectu? bude nějaká konkrétnější recenze?Dosahy na běžné mince, jak to zvládá mineralizaci, jaký je spolech na vyhodnocení ID, separace atd?

Ahoj bradleyS...odpovím za Hábu. On teď nedávno nastoupil do nové práce. A většinou tam kromě pracovních dní tráví i část víkendu. Takže na napsání pořádné recenze, mu prostě nezbývá reálně čas.
Chtěl napsat velice podrobnou recenzi i s reálnými zkušenostmi v terénu, ale vzhledem k jeho pracovnímu vytížení se mu nepodařilo stroj dostatečně nachodit.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru