Nová cívka Detech Ultimate pro detektory kovů Garrett Apex

Kategorie: Detech - recenze a testy , Akční nabídky, novinky

Ultimate pro Apex

Nová řada detektorů Apex, se ještě letos dočká první doplňkové cívky a hned jedné z nejlépe hodnocených vůbec. Sondy Detech Ultimate není potřeba nijak zvlášť představovat, zná je opravdu hodně hledačů. Je to alespoň podle nás, nejlepší cívka, kterou kdy Detech vyrobil. Sami jsme je používali hned na několika detektorech (E-Trac, Safari, Tejon, Lobo ST atd).

Hlavním kladem cívek Ultimate je zvýšení dosahu a to v podstatě na všechny cíle od velikosti 1 cm. Nárůst je navíc více než slušný, a to je věc, kterou na těchto cívkách oceňují všichni hledači.

Technický popis

Konstrukce – sonda je vyrobená vysoce kvalitního polymeru, vyztuženého skleněnými vlákny (konstrukce je to opravdu osvědčená a velice odolná při nízké váze cívky). Tělo cívky má tak vysokou odolnost jak vůči teplotním šokům tak pro UV.

Odolnost vůči elektromagnetickému rušení – konstrukce cívky má zvýšenou odolnost vůči rušení v okolí (vysílače, ohradníky, GSM atd.)

  • Ještě stabilnější provoz
  • Přesnější identifikaci cíle
  • Větší přesnost
  • Stabilnější vyrovnání vlivu půdy a i díky tomu větší průnik půdou
  • Cívka je skvěle teplotně vyvážená a svoje hodnoty si dokáže udržet v širokém tepelném spektru
  • Sonda je vodotěsná
  • Kryt sondy součástí balení

Váha sondy je 480g.
Cena 4 900 kč s DPH
Odkaz na stránku cívky na LP: Sonda Ultimate pro Garrett Apex

Tabulka dosahů udávaná výrobcem, společností Detech ltd.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Dobrá cívka kdysi jsem používal na Teknetics T2, jinak NEL mají již celou řadu pro Garrett Apex. Krásně je vidět že Garrett Apex je primárně určený pro americký trh speciální program pro US mince a malá separační cívka přesně podle požadavku zákazníka

54 mm Tolar?To už je nějakej násobek?Já myslel že i když je to pořádnej koláč tak má tak 45 mm.

A co něco na noxe ? doplňkového? krom coilteku..ten se mi neosvědčil ani na etraku ani na ctx..na trakaři bylo hodně lepších sond od jiných výrobců...a na ctx byli horší jak origo..

Bjorson: už tady měli být první cívky od Coilteku. Bohuže tam covid doslova vytloukl fabriku. Počítám že prvn tady budou na začátku ledna... myslím testovací a výroba tak od začátku února.

Tak jsem zvědav jak budou makat oproti továrním..také bývají coilteky tezzsi...

No, minimálně část tam bude úplně jiných konstrukcí ne od Coilteku znáš. Ale víc opravdu napsat nesmím :)

Se Žluťákem jsem se něco nachodil,Detech přidá na hloubce ale je méně přesný zato klidnější.Počkám na test od Feriho a možná do něj půjdu.Není to nostalgie ale zkušenost,že i jiné detektory už po něm nic nedaly ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru