Nová 13x11 2D sonda od Golden Mask do extrémních půdních podmínek

Kategorie: Akční nabídky, novinky

S koncem roku přišla ještě jedna zajímavá novinka od Golden Masku, vhodná pro všechny, kteří se pohybují v oblastech s feromagnetickými horninami (čediče).

Sonda je vyráběna novou technologií a dá se napsat, že zpracování je špičkové. Rovnou je ale potřeba říci, na co by se měla tato cívka používat. Sonda je určena pro hledání v místech s výskytem feromagnetických hornin. Její použití pro hledání na standardních lokalitách s mírnou a střední mineralizací nedává smysl. Měli jsme možnost otestovat cívku v místech, kde se drobné železné předměty na kameny sami přichycovaly a sonda i tak byla schopná detekovat i drobné barevné cíle. Musím říci, že zlepšení v takových lokalitách bylo opravdu působivé.

V lokalitách se standardní mineralizací, ale sonda nic nepřidá, naopak v nízkých mineralizacích je dokonce lehce horší než klasická 12“, která je standardně dodávána jak k LP ZERO 30, tak k GM4PRO. Sondu tak můžeme vřele doporučit všem, kteří se pohybují v čedičových lokalitách,  třeba na severu Čech. Zlepšení chování u detektorů kovů LP ZERO a GM4PRO je opravdu citelné a cívka se jednoznačně do takových míst vyplatí.

Sonda je určena pro frekvence 13 až 18 kHz a  pro detektory LP ZERO, LP ZERO II a GM4PRO. Velikost cívky je 13x11“ (33x28 cm), technologie 2D a plná vodotěsnost. Díky nové technologii výroby je cívka i hezky odlehčená a váha je tak pouze 451g. Sonda je standardně dodávána včetně ochranného krytu a cena je 4.000 Kč s DPH. Odkaz na stránky cívky na LP: Sonda Golden Mask 33x28 cm 2D 18kHz

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru