Nové lepší ceny detektoru Minelab řady FBS

Kategorie: Nové ceny, výprodeje

Akce s detektory kovů Minelab


Detektor kovů Minelab SafariMinelab Safari

Nástupce legendárního Quattra MP, detektor kovů Minelab Safari. Detektor je vybaven novou 11" sondou a má zlepšenou funkci dohledávání.
Je to detektor kovu snadný na obsluhu, který patří do špičkové skupiny detektorů Minelab užívajících FBS multifrekvenční technologii stejně jako Minelab Minelab E-Trac

Nová cena 27.490 Kč s DPH
Stará cena 29.950 Kč s DPH


Detektor kovů Minelab Safari setMinelab Safari Power Set

Nástupce legendárního Quattra MP, detektor kovů Minelab Safari. Detektor je vybaven novou 11" sondou a má zlepšenou funkci dohledávání.

Extra výhodný set detektoru kovů Minelab Safari s bateriovým blokem, sluchátky a spoustou příslušenství. Akumulátorový blok má kapacitu 1600 mAh a součástí balení je také nabíječka Minelab. Na plně nabitý blok bezproblému nachodíte minimálně 15 hodin.

Sluchátka v setu jsou Koss UR 30. Tyto sluchátka si společnost Minelab nechává u Kossu vyrábět. Mají skvělý zvuk a dlouhou kroucenou šňůru pro snadné používání v terénu.

 

Nová cena 30.990 Kč s DPH
Stará cena 34.450 Kč s DPH

 


Minelab E-Trac Plus

Detektor kovů Minelab E-Trac je nejpokročilejší detektor od Minelabu, který používá širokopásmovou technologii FBS. Detektor se vyznačuje tuhou, ale odlehčenou konstrukcí. Při jeho stavbě byly použity nejmodernější materiály jako jsou karbonová vlákna. Ovládací box má intuitivně rozmístěné ovládací prvky a velké LCD s vysokým rozlišením pro práci za všech světelných podmínek. Samozřejmostí je možnost podsvícení.

Nová cena 42.490 Kč s DPH
Stará cena 47.500 Kč s DPH

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

ono i tohle je dost

To Delta: bohužel za to opravdu nemůžeme. Co se týče kurzu, tam se bohužel pleteš. Jsou tady totiž dva přepočty dolar - euro a následně euro- kč. Minelab udělal chybu v tom, že rok a půl držel ceny zatím co ostatní velké značky Garrett, Whites atd. zdražovali průběžně. On třeba EuroAce taky stával Necelých osum... . Tyto ceny jsou zatím na dva měsíce. Opravdu by pomohlo kdyby národní banka přestala držet korunu na 27 kč za jedno euro. Pokud by se dostala kam má, to jest na 24,5 kč za Euro... bylo by to krásných 10% z nákupu dolu což na celkové ceně je ještě více. Zatím to ale lepší opravdu nebude. ;-)

Když se podívám na ceny detektorů před dvěma lety a teď, tak ne všechny značky zdražily a třeba Nokta dokonce zlevnila. Každopádně Minelab zdražil zdaleka nejvíc. Teď už je to detektor pouze pro opravdové fanoušky značky jinak je spousta jiných kvalitních detektorů a daleko levnějších.
Pokud se nepletu, tak Minelab je australská firma a australský dolar se za poslední 3 roky k euru propadl o 20 procent, takže kurzem to nebude. Minelab to zkrátka zkouší a když ho nikdo nebude kupovat, tak půjde s cenou zase dolů.

No jestli mam dat 30 koliku za tu bezdratovou plecku nemo vzit FBSko tak par penez navic za kvalitni stroj neresim :-D

To joska26: Naprostý souhlas. Mám (sice necelý měsíc) CTX, ale ten rozdíl je opravdu markantní. Měl jsem Garretta a Noktu a ty CTX nesahají ani po kotníky..

Moje řeč jendo23, ty jsi ten správnej kolík 8-) jsi evidentně odborník na slovo vzatej ;-)

Mirdo kdyz nebudes neco vedet zeptej se,rad ti poradim ;-) :-D

nejaka akcia na cievky pre starsie typy minelab sa nechysta? :-)

Jenda23: S tou bezdratovou pleckou Ti naklepu kdy si vzpomenu. 8-) 8-)
Nehlede k tomu že se budeš muset objednat na novy ramenní kloub + tenisovej loket... :-D :-D

Jenda23: S tou bezdratovou pleckou Ti naklepu kdy si vzpomenu. 8-) 8-)
Nehlede k tomu že se budeš muset objednat na novy ramenní kloub + tenisovej loket... :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru