Novinka v nabídce LP – detektor kovů LP 0401-2015

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Rok 2015 předznamenává řadu změn a vylepšení, kterých jste se na LP již zčásti dočkali. Některé se však dále chystají. Absolutním hitem se ke dnešku stává novinka v limitované sérii - náš vlastní detektor LP 0401-2015, který absolutně boří zažité trendy a nastoluje nové, dosud nevídané standardy.

Detektor disponuje novou ultralehkou konstrukcí a cívkou, jejichž materiál byl vyvinut ve spolupráci se švýcarským CERNem. Vědci tohoto institutu v několikakilometrovém urychlovači částic tak dlouho střetávali atomy karbonu, až z nich extrahovali tu nejjemnější substanci antihmoty, která svým vlastním záporným gravitačním polem umožňuje eliminovat zemskou přitažlivost.

Výsledkem je geniálně propracovaná konstrukce, která má tendenci se vznášet. Na rozdíl od běžného detektoru kovů, který jinak zatěžuje celou pažní soustavu příliš jednostranně (a při dlouhodobém užívání způsobuje některým subtilnějším jedincům tzv. vyosený styl) je LP 0401-2015 třeba jemným tlakem stahovat k zemi. Je to velmi povzbudivá zpráva pro neúnavné hledače. A o poznání horší zpráva pro nechápavé manželky...

Díky této technologii si můžeme dovolit i poněkud větší rozměry nové DDDD sondy, která  doznala značných parametrových změn. S rozměry 3 x 3 metry by běžně vážila 5 – 8 kilogramů, nyní však neváží prakticky nic, stačí ji jen lehkým tlakem přidržovat v patřičné výšce a jemným kýváním za pomoci horního článku palce rozpohybovat. Samozřejmě celá konstrukce se s novými rozměry sondy musela poněkud prodloužit, důsledkem čehož je mnohonásobně širší pokrytí. Na jedno mávnutí tak pokryjete cca 10 – 12 m2. Například pole o rozměrech fotbalového hřiště hravě a dokonale proluxujete za slabou půlhodinku...

Kromě širšího pokrytí je sonda nyní neuvěřitelně hluboká. Díky subatomární technologii vysílá na zcela nových a vysoce účinných frekvencích (patentovaná a tedy námi chráněná a tajená technologie). Prakticky dosáhne na minci velikosti RU dvouhalíře s jistotou do 2 metrové hloubky, tolarové mince hlásí až ze 2, 5 metrů, vojenskou přezku ze 3 metrů, helmu z 5 a v bahně utopený tank až z 20 metrů.

Detektor nepotřebuje žádné ovládací prvky, ovládán je hlasovými příkazy. Detektor pracuje zcela automaticky a intuitivně dle situace, nálady a energie uživatele. Když je něco hluboko a uživatel unavený, detektor to vyhodnotí tak, že raději mlčí. Naopak, při plné síle uživatele detektor hlásí klidně minci ze dvou metrů.

Změnila se také zvuková prezentace signálu. Namísto klasického pípání nyní detektor díky speciálnímu čipu mluví. Odpadá tak jakákoli nutnost nosit sluchátka, šponovat sluch, číst z displeje. Náš detektor LP 0401-2015 vám prostě a jednoduše řekne, co a v jaké hloubce se pod cívkou nachází. Např.: „Mince, stříbrná, 80 centimetrů hluboko, Rudolf II., maley gross 1578, s lehkým kazem na hraně...“. Nebo také: Trhací víčko, nekopat,“ apod. Detektor prostě rozhoduje za vás, jakékoli předchozí zkušenosti nejsou třeba.

Samozřejmostí je internetové propojení s katalogem LP, takže cokoli najdete, detektor vám ihned určí a pokud budete chtít, provede rovnou přednášku. Detektor si načte informace z databáze a náležitě vás o situaci poučí.  Při nálezu munice na pozadí sám a bez upozornění přivolá nejbližší policejní pyrotechniky, při nálezu depotu pak archeology. S LP  0401-2015 se vám proto nikdy nestane, že byste nepoznali a nehlásili munici či archeologický nález. Náš detektor tak rozhodně přispěje i k pozitivnějšímu vnímání detektoristů laickou i odbornou veřejností...

Hlasový výstup je k dispozici ve všech světových jazycích a samozřejmě v češtině. Ale nejen to, my jsme šli ještě dál: K dipozici jsou dokonce různá nářečí, od slezského, přes východo a středomoravské nářečí až po málokdy a pro málokoho srozumitelnou pražštinu. I pro samostatné, zcela autonomní slovenské bratry kolegy jsme vybavili detektor vynikajícím hlasovým výstupem s variantami v maďarském či romském dialektu dle libosti. Náš detektor díky těmto technologiím samozřejmě nemá (nepotřebuje) žádnou diskriminaci...

Detektor je k mání pouze v limitované sérii, lze objednat pouze dnes. K dispozici je omezené množství 30 kusů, objednávejte pomocí emailu 04012015@email.cz Objednávky budeme vyřizovat v pořadím, v jakém do emailu budou přicházet, proto raději neváhejte a objednávejte dříve, než zásoby vyprodáme!

Nový detektor
 
Obrázek: Na obrázku kolega při testování – nález olověné kulky o průměru 12 mm z hloubky 1,8 m

Zdraví GMPRO - Roman
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Důležitá věc - cena? Nerad bych kupoval zajíce v pytli ;-)

No na aprila vcelku dobre!

Váha a skladnost, to jsou ty podstatný hledací vlastnosti, to se mi líbí, a konkurence to nemá :-) :-) :-) Jenom mě znepokojuje to adaptabilní učící se určování nálezů, ono to za chvíli začne mluvit někdy nářečím, a někdy sprostě. Toho se trochu bojim. :-) :-) :-) zdá se, že tady je konečně dlouho očekávaný několikrát mylně marketovaný technologický průlom, na jednotlivou malou zlatou minci v metru do pěti tisíc, tedy v té nejžádanější kategorii, a s rozlišením kovů :-)

Součástí dodávky je minibagger zdarma i s obsluhou...!

Dobrej Apríl :-P

Součástí dodávky je minibagger zdarma i s obsluhou...!

A jak odladíte železo a měď, tak automaticky zlaťáky a stříbrňáky skáčou ven, v otvoru co je uprostřed cívky. ;-)

:-D :-D :-D

Ano, nekolik upresneni: Cena dohodou, to je jasny. Kdo co da, to se bere...
Blacksheep: Velmi dobre, pro bratia lze naprogramovat specialni variantu: Co nalez, to ohlaseni... Ovsem, za priplatek :-)
Air testy nejsou treba, fotka staci jako jasne neoddiskutovatelnej dukaz. Co se cediuce tyka, tam je dosah hluboko pod uroven skaly, takze vlastne vubec cedic neresi...
Litrfree: Jasne, skladnyost byla cilem. 3x3 metry civka se jednoduse vlozi pod auto, cimz vznika vedlejsi efekt vznasedla... Fantomas by cumel
:-)

no na aprila dobry :-).by jse hledalo jedna radost :-D

Jake se chysta prislusenstvi? ;-)

a v telnici na prodejně máme i pár kousků který komunikujou v hantecu. takže přestaňte prohledávat ten vypuštěnej prýgl, skočte na šalinu, ta vás doveze na rolu a pak šupem vlakem pro něj... 8-) :-D :-P

Chlapy nevim teda mě nepřesvědčíte já už mam nachodíno hodně s Aero3000. Chodím tak s 2-5 detíkama najednou, kopou sami stačí je mít na vodítku... Většinou zapínám jen zlato kdo má furt zbírat ty ostatni klumpy. Tady jedno foto mě a detíku co nás na hledačce blejsknul druhej detík:
http://i.imgur.com/8fdvLkL.jpg

Kupují toho trola :-D

ve ve třech setech a to samostatnej,s Ukrajincem a s minibagrem. 8-)

Ahoj všem ! Konečně jste vymysleli detík pro začínající lovce. Sice to trošku trvalo, ale úspěch se dostavil. :-D :-D :-D Fakt dobrý. ;-)

Tak zase nic pro mě. Cívka 3x3m se do Fábie nevejde. :-D

:-) ;-) :-)

Koukám, že je sice horší, než stroj co aktuálně mám, ale jako záložní bych ho vzal. No dám vám neodolatelnou nabídku: zlámanou grešli - vím, že na tom tratím, ale co, občas si člověk musí vyhodit z kopejtka... :-D :-D :-D

Prošel nám kolem baráku chlap s dvoumetrovou rourou na rameni,je mi už jasné že to byla dohledávačka k limitované edici LP2015 ;-)

Hele Máro, že ty zase potřebuješ na zahrádce vykopat studni a nechce se ti do toho? :-D

:-) ;-)

:-) :-) :-) :-) :-) :-)Dost dobrý,bouchnu prasátko s měd'áka a jdu do něj ;-)

No vypadá to, že tu olověnou kuli co kope ten maník, má nějakej klokan zaraženou v kožuchu.

Také jsem něco zaslechl že to má dobrou Navigaci na sehnání dobrého a laciného Piva v okolí 10 km. Tak to beru.

Studna by se tady kopala opravdu drsně, stojíme na skále. Základy se tady sekali zbíječkami :-)

A nebudou se dva LP0401 rušit? Chodím s kámošem.

:)

Dobrýý.. :-D

Zlámal jsem svůj detektor že si koupím tento a on je to apríl. No neva budu zbírat známky ;-) :-D

:-D :-D dobra kravinka ;-)

luxus,zapřahnu za sve kostitřasy a jedem na vandr cestou necestou 8-) moc hezky :-D

Vím, že je to tajný, ale než se prokope k těm protinožcům pro tímto detíkem nalezený poklad starýho Flynta, tak se chlapec zapotí.

beru jich 500 ks :-D

Další zdařilá Aprílovka :-D :-D :-D

To brnza001: bohužel jich bylo pouze 30 kusů. Byla to jedinečná neopakovatelná limitovaná edice ;-)

Těch 30 kusů si samozřejmě rozebrala úzká skupina nejaktivnějších členů LP, ovšem jedna objednávka skutečně dorazila. Bohužel, s křížkem po funuse. V čase 00:21 se již nedalo nic dělat :-) http://www.imgup.cz/images/2015/04/02/email.jpg

Teď jde jen o to, kdo z vás je K.B., kdo se k tomu přizná? Teď jde jenom o to, kdo z nás první vstane a uleví svému svědomí. Tak kdo to bude, chlapci? Kdo si uleví?

to je škoda tak příště zamlouvám do budoucna :-D

Ta objednávka je nářez :-D :-D :-D

Jo, já to dotáhl do finále - email skutečně existuje a čekal jsem, kdo objedná první. Žel Bohu, K.B. sice byl první, ale pozdě :-) Blacksheep, jestlis to byl ty, vlož sem jako komentář to, cos mi v emailu (pokud jsi to ty) dnes odpověděl :-)

Už podle anotace mi něco říkalo, že tohle bude asi pěkná bžunda. Při čtení jsem se celou dobu náramně bavil a vůbec mi přitom nedošlo, že je vlastně apríl... Super!

Blacksheep:
Na přání slovenských archeologů, jakožto i všech uvědomělých, zodpovědných, neúplatných a svědomitých ochránců kulturní historie, nekompromisních potíračů dobrodružně založeného, nikdy nestárnoucího, volnomyšlenkářského ducha, budou mít přístroje dodávané na slovenský trh lehce pozměněnou funkcionalitu: detektor "při nálezu munice na pozadí sám a bez upozornění" munici odpálí... Všichni slovenští do problematiky zainteresovaní odborníci se unisono shodují: 30 kusů je zatraceně málo!

Ahoj všichni,výborný žertík :-).Ale dobrý nápad pro konstruktéry a technology všech kategorií,třebas je to průlomová myšlenka pro zcela nový typ detektorů kovů.Ještě by tento strojek chtělo nějak propojit s nějakým vznášítkem typu létající koberec s velmi pohodlným křeslem,stolkem,popelníkem,výčepem a minibarem,to proto,abychom nenachodili toliko kilometrů a amortizace našich bot se stala minimální....
Díky za příspěvek :-D :-D :-D
MIKI1

Ano, verze pro joeblacka s vycepem a lihovarem se planuje uz na pristi rok... :)
Eduard: pekne jsi to rozvedl, parada :)

Bude na splátky?.musím k tomu koupit i auto,mám ford puma :-D

Hustej sen 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru