Novinky od Golden Masku pro přelom roku 2022/2023

Kategorie: Golden Mask - recenze a testy , Akční nabídky, novinky

V pátek by měli být odeslané tři novinky od Golden Masku k nám. Bude se jednat o nové detektory Golden Mask GM7 a Golden Mask GM4 WCL WS a nové One 15 Black 15kHz. A v závěsu je ještě jedna specialitka, Golden Mask HF 1000. Jakmile budou novinky tady, začneme s jejich testováním. Ale pro všechny tady máme první ochutnávku informací.

Detektor kovů Golden Mask GM7

Nová sedmička poběží na pracovních frekvencích 4 kHz, 14 kHz, 24 kHz a 44 kHz. Cena by měla být stejná jako v případě GM6. Zlepšení by mělo být především u hluboce uložených cílů na konci dosahu. S detektorem natočíme ukázku menu a ovládání a co nejdříve přidáme. Díky příchodu nové GM7 budou na všechny zbývající skladové zásoby GM6 za výrazně zvýhodněnou cenu. Bohužel, nemáme ještě fotografii jednotky, pouze cívky :).

Detektor kovů Golden Mask GM4 WCL WS

Tohle je detektor, který tady udělá asi trochu brmboračku. V Bulharsku ho už překřtili na .... pro chudé :). Nová GM4 WCL WS poběží na 15 kHz. Dosahem a citlivostí je lehce nad úrovní klasické GM4. Stejně jako u GM7 je hlavní bonusem zlepšená identifikace hluboce uložených cílů a klidnější chování celého detektoru.

No a pak je tam ta drobnůstka, které si možná z fotografie všimnete. No jsme zvědavý, jáke to bude… :)

Detektor kovů Golden Mask One Black15 kHz

One je kompletně přepracované a Golden Mask zde uvádí poměrně pekelný nárůst dosahu o 15%! Což je opravdu hodně. Navíc by detektor měl být podstatně stabilnější u cílů na hraně dosahu. Stejně jako u sedmičky, natočíme video kde představíme menu a celý detektor.

Detektor kovů Golden Mask HF 1000

S ukončením prodeje Whites TM 808 se pro podobný detektor evidentně našel prostor. Oproti TM bude HF ale citlivější, a to i díky tomu, že detektor nepoužívá stejný patent ze začátku 90 tých let. HF ale dorazí až po novém roce a datum je to zatím trochu nejisté. Tudíž i když už jsme na něho měli dotazy, zatím nejsme schopní říci nic konkrétnějšího.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Dobrý, už jsem chtěl objednat Gausse a ted si ještě počkám, nějaká představa kdy budou uvedeny do prodeje? :-)

Přelom roku. Přesn datum raději psát nebudu, ale spíše bych vše viděl na začátek ledna.

Zdravím, že jsem tak smělý když píšete: Nová sedmička poběží na pracovních frekvencích 4 kHz, 14 kHz, 24 kHz a 44 kHz...jedná se o multifrekvenci nebo o výběr vždy jedné frekvence? Děkuji.

Ahoj. Ne, je to jednofrekvenčák :) Pouze se přepíná. :-)

Teda zatím se nikdo nechytil té fotky GM4 :-D

Škoda že už nedělají staré konstrukce, které byly u prvích modelech.

Už jsem to viděl na youtube, měla by to být bezdrátová cívka ala Deus pokud jsme dobře pochopil ? :-D

Je to tak kolemjdoucí a máš bod :)

No, palec nahoru, že někdo v dnešní době upgraduje ,,analogovej´´ detektor :-)

To kolemjdoucí: Amen! :) Uvídíme jaké to bude, ale je to přesně jak píšeš :)

Můžu jeden dotaz k tý gm4ce, k čemu je tam ta páčka, na který je normálně u GM4pro přepínání frekvence z 8/18. Na fotce je to rozostřený.

Párování s bezdrátovou cívkou.

Jelikož jsme dostal ještě pár otázek do obálek. Klasická GM4 ka se bude vyrábět dál. Tohle je GM4 WCL WS ;-)

GM7 bude mít také bezdrátové sondy ?

nebude, na foto má cívka pro GM7 kabel :-D

bc.javor: asi ani, ale zatím je pouze drátová verze. Kdy bude i ta bezdrátová zatím nevíme. ;-)

Ještě jsem si všiml na fotce u GM4 WCL WS ze o proti GM4pro ma prohozene knofliky power levelu a diskriminačniho knofliku. Je to už jen takova drobnustka.

GM4 s bezdrátovou cívkou, zajímavé.

Schonauer: Ještě ji tady nemáme. 7čka a One už přišli. Na WCL čekáme. Blbý je, že od zítřka má pršet, chtěli jsme udělat pár videí.

To Elmara, má GM7 vícetonovku? Nebo klasika GM 2 tóny

Na tu GM7 jsem strašně zvědavej, jako že úplně moc. Těším se na videa, snad počasí dovolí alespoň nějaký udělat. A nebo aspoň takovou malou předváděčku - co je v krabici, představení menu, nastavení a programů. Už začínám dávat peníze bokem, počkám si na nějaké recenze a jako další mašinku plánuju právě tohle GMko (když nevyhraju ve Sportce, abych si mohl koupit tu bestii Manticore) :-D

Skusáme s tm vyběhnout a něco natočit ještě dnes. Uvidím, něco musím dodělat a Petr taky :) Zítra má pršet ;-)

P.S: je to dvoutónka. Stihli jsme ale jenom tu 15, už je špatný světlo. Tak uvidíme jak zítra.

Elmara tak alespoń nahodtě tu 15tku :) Golden masky mají srdce kdo měl něco z vyšší řady ten ví, i když One 24 mě zklamal ale 5/5+ supr, škoda že se nedají cestou multi a vodotěsnosti.

Teď to dělám, dnes je to na webu :) Cesta multi není pro každého. Já oceňuji to, že stále dělají na analogu. :)

Tak první video: https://www.youtube.com/watch?v=fSLeCIgg1es

Díky za video na YT, už jsem na to koukal, jsem opravdu moc zvědavej, jak si GM7 povede ve srovnání s nějakými dalšími detektory ;-)

Všechny zdravím a lovu zdar,
chtěl bych se zeptat jak to zhruba vypadá s testováním GM7? Už roky chodím GM4 a nový detektor mě hodně zaujal. Zajímalo by mě i srovnání např. s Nokta legend či jinými detektory v podobné cenové hladině.

Díky moc :-)

Ahoj. Testování snad v březnu. ale srovnávání mezi značkami nikdy neděláme. To si pak asi budeš muset názor udělat sám :)

Ahoj, díky moc za odpověď. Srovnávání mezi značkami mě taky mohlo napadnout :-). Předpokládám že oproti GM4 by se mělo jednat o výrazný posun jelikož GM7 je o jiné, novější technologii, nebo se pletu? Rád si počkám na testování, nerad bych tuto značku opouštěl, když cenová relace je velice příznivá.

Ještě jednou díky za informace :-)

Každopádně by na LP měl vyjít tento týden testík na GM7 už od jednoho našeho GM testera :) Tudíž si budeš moci udělat představu i z textu někoho jiného :)

Děkuji, budu se těšit 8-)

Ještě to píše, tak snad se to do neděle stihne :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru