Nový detektor kovů Bounty Hunter Time Ranger Pro

Kategorie: Akční nabídky, novinky , Detektor kovů Bounty Hunter Time Ranger Pro

Detektor

Detektor kovů Bounty Hunter Time Ranger Pro je novou vlajkovou lodí řady detektorů BH ES. Jak si asi každý ihned všimne, detektor vychází z detektoru kovů Fisher F19, často označovaného za nejlepší „relik“ detektor od First Texas (výrobce detektorů Fisher, Bounty Hunter). V základu je detektor osazený osvědčenou 28 cm 2D cívkou vylepšené konstrukce (spodní strana sondy používá nový odolný plast).

Detektor pracuje na frekvenci 19 kHz a díky výjimečné konstrukci, má zcela jedinečné separační vlastnosti. Pohyb v lokalitách plných železa z kterých často hledači utíkají tak pro Vás bude naopak místem, kde budete chtít trávit většinu hledacího času. Naprostou třešničkou na dortu je pak cena detektoru 12 490 kč s DPH, která je vzhledem k tomu, kolik toho detektor nabízí opravdu skvělá.

Ovládací panel

Funkce a technologie

2 pracovní režimy – All Metal a diskriminační 2tónový – All Metal je jednotonový bez diskriminace. Velice zajímavý je 2 tónový režim, díky dokonale propracovanému VCO máte vždy velice jasnou představu o hloubce a velikosti cíle pod sondou z měnící se síly audio odpovědi.

V Break – Pomocí funkce V Break si můžete nastavit rozhraní ID, kde se má ozvat železo a kde barevné kovy. Za normálních podmínek je přednastavená hodnota v pořádku, funkci však velice dobře můžete použít například v případech extrémně provlhčených lokalit, nebo v místech z velkým množstvím koksu atd.

FeTone – Zjednodušeně, jste schopní si nastavit hlasitost železa tak, aby cíle z barevných kovů byly výrazně hlasitější, a přesto jste velice dobře vnímali železné signály.

Odladění vlivu půdy – Detektor má jak poloautomatický systém odladění půdy (zmáčknete tlačítko a pumpujete) a nebo lze půdu odladit ručně.

Bezpohybová dohledávací funkce – Detektor je vybavený klasickou bezpohybovým režimem Pinpoint s automatickým vyvážením při zapnutí.

Podsvícení – podsvícení je řešené červenou LED diodou. Který při hledání neoslňuje.

Vyhodnocení na LCD – vyhodnocení na LCD je řešeno pomocí ID čísel, Velice unikátní je pak velký rozsah ID pro železné kovy díky němuž jste schopní lépe rozeznávat větší a menší železné předměty

Technická specifikace

 • Dva pracovní režimy All Metal a 2 tónový s VCO
 • Jednoduché a intuitivní ovládání detektoru pomoc otočných potenciometrů a tlačítek
 • Nastavitelná hlasitost a hlasitost železa (Fe Tone)
 • Poloautomatický a manuální režim odladění vlivu půdy
 • Osvětlení LCD v pěti úrovních
 • Funkce V Break pro nastavení rozhraní mezi železnými a neželeznými kovy
 • Funkce NOTCH – zářezová diskriminace
 • Bezpohybový dohledávací režim Pinpoint s měřením hloubky
 • Nastavitelná úroveň citlivosti a prahového tónu
 • Graf indikace množství oxidu železa Fe3O4
 • Vylepšená osvědčená 2D cívka 11“  (28 cm)
 • Napájení baterií 9V – provozní doba cca. 20 hodin v závislosti na počtu signálů
 • Pracovní frekvence 19 kHz
 • Nízká váha 1,1kg
 • Záruka 2 roky
 • Odkaz na stránku detektoru v eshopu:  Detektor kovů Bounty Hunter Time Ranger Pro

Řada doplňkových cívek ihned k dispozici (všechny cívky určené ro detektory kovů Fisher Gold Bug a F19)

detektor

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Hmmmm.Já si nemužu pomoct ale nějak mi to připomíná Fisher F19-DD11 .Nebo,že by se mi to zdálo ;-)

sison-kdyby sis to pořádně přečetl tak je tam vyloženě psáno že z něho vychází ;-)

Jasná kopie čínského originálu Goldfinder FS2,že jim není hanba.

Chodíval jsem s BHáčkem rangerem ....detík to byl fajn , váha je příjemná a teď je tam těch 19 kHz to je o hodně lepší.....pro někoho kdo začíná hledat si myslím super mašinka ....

To ludwas: pokud to měla být ironie, tak chyběl snajlík.

jiva-Přiznám se,nečetl.Pouze jsem na to mrknul a hned mě napadla určitá podobnost. ;-)

Zajímalo by mě jaký je mezi nimy rozdíl f19 je za 18000 a BH 12000. F19 vlastním tak se ptám.? Výkon? Název? Stejná firma a dvě ceny u stejného stroje!

Lacoka- No, mě by spíš zajímalo, respektive ano, to co tebe. Ale podám to jinak. Všude a nejen tady se píše u pomalu každého detektoru, že je to novinka a je super. Konkrétně u F19 "Zcela nový relic detektor"... No, pokud vím tak F19 je tady od roku 2014? Je to sice vysavač a fajn mašina, ale pohledem technologie typu NOX a pod. je to vlastně vykopávka z pohledu technologie byť dobré. Viz F75 z doby dinosaurů a pořád jeden z nejlepších. :-)
Takže mě by zajímalo, jak je na tom z pohledu technologie ( elektronika/software) tento nový BH vůči F19??? Je to to samé, jen ořezaný výkon a schopnosti. Anebo byť trochu ořezaný, ale technologicky novější jak F19??? Toť otázka...

LACIKA - Pardooon, překlep v nicku. :-P

Jsem rád že nejsem sám..... F19 nebo BH Toť otázka.

Pro všechny:

Když se na konci podzimu objevila první informace o Time Rangeru, řada hledačů jak pod článkem tak ve zprávách mi v podstatě okamžitě psala, že je to F19. Informace jsem si prošel a pak čistě uživatelsky.. shoda tady je. Není to tak nějaká oficiální informace. Nejsem schopný potvrdit ani vyvrátit, zda je zde nějaký rozdíl ve výkonu. To co ale mohu napsat, že pod značkou Bounty Hunter se nikdy takový detektor neprodával a že za těch 12 490 kč je to opravdu velice dobrý kup ;-)

Jo, minulý rok Teknetik Patriot, což je F70, teď Time Ranger, což rusáci píšou, že je to F19 v modré barvě. Ty Minelabácké multifrekvence se všemi asi dost cvičí a cena musí dolů, pokud chtějí alespoň trochu něco předvádět. Ono to není jenom u Fíši, stačí se podívat na ORX, což je 11 let starý Deus obraný o jednu anténu, deska je úplně stejná. Mimochodem o tom vyšel před časem super článek na MD Arena včetěn fotek obou desek. A to znám lidi co prodali Deuse a koupili ORX jako nový detektor.
F19 ale měl kamarád a i když to tedy není moje srdcová značka, detektor se mi vždy líbil. Odpověď byla tak trochu lobácká a kachna je kachna to vý každý, kdo už něco nahledal. Za cenu dvanác tisíc se určitě prodávat budou. Ono kdyby 75 stála 15, tak by tady měla rychle znovu fanklub i když už je to taky vousatý klacek. Každopádně ale zůstávám u EQ a smutně vyhlížím V440 a objednanou cívku navíc. Doufám že to synátor dostane dříve než začne kvést. :,-(

Já bych nemíchal jabka s hruškama. Porovnávat dva odlišný detektory je zavádějící. 75tka je hodně dobrej detektor s universální frekvencí. . Nox je dobrej na droboť na poli. Nechci je srovnávat i když srovnání mám. Tenhle Bounty je skvělej posunem tónu a separací. Je to mazák do bordelu. A za ty prachy. Co dodat. Mladej uz odrůstá hračkovejm detektorům. Tohle bude letos jasná volba.

Pořád stejný detektor, jen s jiným obalem, a žádný posun někam dopředu, jediné plus je asi jen vyšší frekvence..

Jako u aut, stejná platforma, jen jiné plechy, nějaké vylepšení, v jiné ne tak prestižní značce. Obchodní politika, facelift s vylepšením stávajíciho osvědčeného. :-) Zákazníci žádají novinky.

No ono to tak neni jak pisete. Auruman a maxipes. Jeho velky plus je to, ze pod civku hodim to co hledam treba dratkovy stribro na halde. A posunu si brucivej ton presne na hranu aby to stribro davalo vyssi ton do sluchatek. A je to. V podstate vsechno ostatni mi zustane v hlubokym tonu. To je obrovska vyhoda tyhle masinky. Konkretne na fisher 19 me nenapada nic co by se melo vylepsovat. To co je o nem napsano je v terenu dano.

Mám f75 mám f19 oba dobrý stroje, jen mě mrzí ta cena když je to stejná firma. Ale co už tak snad to štěstí pod cívku! ;-)

Cena by musela být do desítky, spíš min,něco jak simolex s tím že by byl celý vodetosny aby byla prodejnost, toto si koupí jen někdo kdo neví...takovou cenu za to nikdo z nás co už hledá nikdy nedá.. 8-)

:-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru