Nový katalog sond pro detektory kovů Nel

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Pokud se právě rozhodujete, zda ke svému detektoru nechcete pořídit doplňkovou cívku, která by Vám přidala na dosahu a nebo separačních vlastnostech, určitě si nový katalog sond Nel stáhněte.

Charkovskou společnost Nel už asi není potřeba nijak zvlášť žádnému hledači představovat. To co před deseti lety byla malá firma, je dnes plně respektovaný výrobce prodávající sondy doslova do celého světa. Nel vyrábí ucelenou řadu sond pro všechny typy použití. V našem katalogu najdete všechny vyráběné sondy a zároveň také značky a typy detektorů pro které držíme sondy skladem. Individuálně lze ale samozřejmě objednat cívky i pro další modely, pouze se na ně pak musí chvíli počkat. Katalog je v Čj.

Katalog si můžete stáhnout poklepáním na obrázek nebo na odkaz Katalog sond NEL. Popřípadě se můžete podívat do sekce Sondy Nel v eshopu lovce pokladu.

Katalog sond Nel

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

a C.scope zase nic :-/

C s4mx nic zatím 8-) 8-) 8-)

Problém u C.scope je stejný jako u několika dalších detektorů na trhu. Prostě v sondě je příliš elektroniky, velká část detektoru samotného. U takových detektorů je pak pro výrobce velký problém sondu vyrobit. To je případ detektorů C.Scope řady"i", ale také třeba CTX 3030 nebo Deusu. Pro tyto detektory tak druhovýrobci nic nedělají. Letos na jaře zkoušeli udělat sondu pro C.Scope v Marsu. Bohužel ve vývoji nepokračovali, prostě to nedali během cca. několika měsíců a další práce na takovém projektu se jim ekonomicky nevyplatila :-)

škoda :,-( na c.Scope jsou 2 sondy a to je málo :-/

Auuu 8-)

V katalogou se píše Nel Big i pro Cotese.Dá se objednat?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru