One od GM

Kategorie: Golden Mask - recenze a testy , Golden Mask GM 5 , GM 6 a ONE

Fandové značky Golden Mask se do konce měsíce dočkají nového stroje, který nese označení One. Jedná se o nový digitál, určený začátečníkům  a mírně pokročilým hledačům. Detektor se bude vyrábět ve dvou verzích, které se od sebe liší použitou pracovní frekvencí 15 kHz a 24 kHz. Dále zde bude také rozdíl v "příslušenství". Dražší verze obou detektorů budou oproti levnější variantě rovnou z výroby osazeny bateriovým blokem s nabíječkou a především bezdrátovým vysílačem a sluchátky WS 106.

Oba detektory ale již používají nový typ vodící tyče. Stejně jako každé jiné GMko, i One se soustředí především na hloubku a ta by měla být znovu mimořádně dobrá. Navíc, díky použité analogo-digitální technologii je detektor i extrémně rychlý. Začátečníci určitě ocení velice jednoduché menu a také automatickou funkci odladění vlivu půdy. Rozhodně je tak na co se těšit.
Detektory by měly být skladem do konce měsíce. Levnější varianta One by měla stát pod deset tisíc a ta dražší včetně bezdrátů lehce nad a to včetně krytu cívky. Oproti standardní verzi GM bude navíc verze dodávaná v ČR a SR rovnou osazená větší 12" cívkou (30cm).

Technická data

Pracovní frekvence: 15 nebo 24 kHz
Odladění půdy: automatické
Funkce: frekvenční posun, iron volume, hlasitost, diskriminace, podsvícení
Režimy vyhledávání: pohybový, All Metal, dvou tónový, jedno tónový diskriminační
Základní cívka: vodotěsná 30 cm 2D
Baterie: volitelné (nabíjecí blok s výdrží min 10 hodin)
Bezdrátová sluchátka: volitelná (WS 106)
Hmotnost: 1,4 kgNávod

Návod volně k stažení ve formátu pdf. Návod otevřete poklepáním na obrázek

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

no pockame a uvidime

Bulhaři a design, to nikdy nešlo do sebe. Opět žádný posun a přitom je od koho opisovat.

Tak nějak jsou v módě detíky s vyšší frekvenci (zlato je všude). No a co se vrátit na 7khz s lepší diskriminací a dost možná i s obrazem tvaru, co je pod cívkou? Já vím, chtěl bych toho moc. Tak pardon

Myslím že už ho tu někdo má asi rebel a ag mu padají tak to zas asi tak špatný nebude.

Jo Rebel82

Pro začínající a víkendové lovce, dvoutón, jednoduchý, diskriminace taky, určitě to hledat bude a ještě k tomu bezdráty, za ty prachy asi pohoda. Všechny nálezy nejsou v půl metrové hloubce. ;-)

No, k tomu půlmetru (a svatejm nastavenim): Když máš malý péro, neznámená to, že nejsou hluboký kundy.

Jiřík zabil :-D :-D :-D , uvidíme jak se vyjádří GM4Pro na GM a na Simplex si poslechnu Cobru :-D :-D

Jelda80: Neměl jsem to v ruce, ale působí to na mě, že je to takové jakoby vylepšené Zero. On totiž ten graf VDI (pokud funguje stejně dobře jako u GM5 - pravděpodobně to bude stejný) je něco, co v té cenové třídě nemá konkurenci. Je to funkce, kterou jsem u GM5 miloval. Rozpoznání druhu cíle s tímhle grafem se po nějaký době praxe skoro blíží jistotě.

To GM4PRO : myslel jsem že si počkám na tvou recenzi 😁😁

Pro všechny: One opravdu nechodí špatně, jak podle testů tak třeba podle Rebela. Určitě za ty peníze stát bude.

Co se týče Nokty, detektor jsem měl v ruce jenom na výstavišti, Dülek nás poprosila, aby jsme to ještě nezveřejňovali, jelikož je to prototyp a do výroby to půjde až na začátku prázdnin. Detektor je to určený úplným začátečníkům a bude prát s detektory jakou jsou Ace, BH, atd. Rozhodně vypadal tak, že by to v třídě pro ty co s hldáním začínají měl být velký hit.

Škoda, že detektory jenom pípají, a ne mluví třeba hlasem Pavla Lišky ( jako ta navigace v autě ). Aspoň by jsme se ne cítili celoživotně tolik osamělé. :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru