One od GM

Kategorie: Golden Mask - recenze a testy

Fandové značky Golden Mask se do konce měsíce dočkají nového stroje, který nese označení One. Jedná se o nový digitál, určený začátečníkům  a mírně pokročilým hledačům. Detektor se bude vyrábět ve dvou verzích, které se od sebe liší použitou pracovní frekvencí 15 kHz a 24 kHz. Dále zde bude také rozdíl v "příslušenství". Dražší verze obou detektorů budou oproti levnější variantě rovnou z výroby osazeny bateriovým blokem s nabíječkou a především bezdrátovým vysílačem a sluchátky WS 106.

Oba detektory ale již používají nový typ vodící tyče. Stejně jako každé jiné GMko, i One se soustředí především na hloubku a ta by měla být znovu mimořádně dobrá. Navíc, díky použité analogo-digitální technologii je detektor i extrémně rychlý. Začátečníci určitě ocení velice jednoduché menu a také automatickou funkci odladění vlivu půdy. Rozhodně je tak na co se těšit.
Detektory by měly být skladem do konce měsíce. Levnější varianta One by měla stát pod deset tisíc a ta dražší včetně bezdrátů lehce nad a to včetně krytu cívky. Oproti standardní verzi GM bude navíc verze dodávaná v ČR a SR rovnou osazená větší 12" cívkou (30cm).

Technická data

Pracovní frekvence: 15 nebo 24 kHz
Odladění půdy: automatické
Funkce: frekvenční posun, iron volume, hlasitost, diskriminace, podsvícení
Režimy vyhledávání: pohybový, All Metal, dvou tónový, jedno tónový diskriminační
Základní cívka: vodotěsná 30 cm 2D
Baterie: volitelné (nabíjecí blok s výdrží min 10 hodin)
Bezdrátová sluchátka: volitelná (WS 106)
Hmotnost: 1,4 kgNávod

Návod volně k stažení ve formátu pdf. Návod otevřete poklepáním na obrázek

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Vsetky fora v Polsku, Ukrajine, Taliansku...riesia tuto masinu Simplex, poliaci hovoria, ze to bude revolucia :-O

Konecne uz aj nejake informacie su v cestine :-)

http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=forum&s1=prihl&logout=1&vd=1

Revoluce pod 10tis kc.. To asi bude jen v tom ze je to vodotesne.. Za ty prachy asi super, zalezi jak bude makat, necekal bych ale zazraky.. To gm one 24khz by mohlo byt lepsi.. Gmka na drobot slapali vzdycky dobre.. Toto by mohlo byt jeste lepsi

no pockame a uvidime

Bulhaři a design, to nikdy nešlo do sebe. Opět žádný posun a přitom je od koho opisovat.

Ak to bude len v tom, ze to bude vodotesne, tak to nech si nechaju...uz vidim, ako budeme hladat pod vodou :-P

Tak nějak jsou v módě detíky s vyšší frekvenci (zlato je všude). No a co se vrátit na 7khz s lepší diskriminací a dost možná i s obrazem tvaru, co je pod cívkou? Já vím, chtěl bych toho moc. Tak pardon

Myslím že už ho tu někdo má asi rebel a ag mu padají tak to zas asi tak špatný nebude.

Jo Rebel82

Pro začínající a víkendové lovce, dvoutón, jednoduchý, diskriminace taky, určitě to hledat bude a ještě k tomu bezdráty, za ty prachy asi pohoda. Všechny nálezy nejsou v půl metrové hloubce. ;-)

No, k tomu půlmetru (a svatejm nastavenim): Když máš malý péro, neznámená to, že nejsou hluboký kundy.

Jiřík zabil :-D :-D :-D , uvidíme jak se vyjádří GM4Pro na GM a na Simplex si poslechnu Cobru :-D :-D

Keby ten golden mal este 5 khz, to by uz bola zaujimava masina ;-)

Jelda80: Neměl jsem to v ruce, ale působí to na mě, že je to takové jakoby vylepšené Zero. On totiž ten graf VDI (pokud funguje stejně dobře jako u GM5 - pravděpodobně to bude stejný) je něco, co v té cenové třídě nemá konkurenci. Je to funkce, kterou jsem u GM5 miloval. Rozpoznání druhu cíle s tímhle grafem se po nějaký době praxe skoro blíží jistotě.

To GM4PRO : myslel jsem že si počkám na tvou recenzi 😁😁

Pro všechny: One opravdu nechodí špatně, jak podle testů tak třeba podle Rebela. Určitě za ty peníze stát bude.

Co se týče Nokty, detektor jsem měl v ruce jenom na výstavišti, Dülek nás poprosila, aby jsme to ještě nezveřejňovali, jelikož je to prototyp a do výroby to půjde až na začátku prázdnin. Detektor je to určený úplným začátečníkům a bude prát s detektory jakou jsou Ace, BH, atd. Rozhodně vypadal tak, že by to v třídě pro ty co s hldáním začínají měl být velký hit.

Škoda, že detektory jenom pípají, a ne mluví třeba hlasem Pavla Lišky ( jako ta navigace v autě ). Aspoň by jsme se ne cítili celoživotně tolik osamělé. :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru