Oznámení společnosti Nokta

Kategorie: Co se jinam nevešlo

Drazí zákazníci,

Jsme rádi, že Vám dnes můžeme oznámit potěšující a důležitou zprávu, která jistě velmi ovlivní uživatele detektorů kovů a celý trh s detektory kovů.

Společnost Nokta Detectors působí na tureckém  trhu coby vývojový výrobce již od roku 2001. Díky velké podpoře našich zákazníků se nám za tu dobu podařilo rozšířit a vyvážet naše produkty do více než 100 zemí na 6 kontinentech na zemi. Rok 2011 je pro naši společnost milníkem, kdy se nám podařilo rozšířit náš tým vývojářů a také byly provedeny velké investice do nových technologií. Jistě většina z vás tento růst naší značky zaznamenala. Za tímto skvělým úspěchem stojí náš silný tým vývojářů a také naše filozofie, kdy při vývoji nových modelů nasloucháme přáním a zkušenostem našich zákazníků, koncových uživatelů našich produktů.

Všichni asi víte, že na tureckém trhu jsou dvě profesionální společnosti, které se zabývají vývojem a prodejem detektorů kovů: Nokta Detectors a Makro Detectors. V minulosti tyto společnosti, jejichž majitelé jsou bratři, fungovali jako dva nezávislí a samostatní výrobci na celosvětovém trhu.

Zhruba v polovině našeho růstu v r. 2011 jsme podnikli první strategický krok v získání společnosti Makro Detectors, která rostla souběžně se společností Nokta. Výsledkem našich jednání a několika smluv bylo, že jsme zakoupili část akcií společnosti Makro Detectors ve stejném roce. Díky kombinaci naší technologie a odborným znalostem společnosti Makro se nám podařilo na trh uvést několik velmi úspěšných produktů. V tomto období byly uvedeny na trh úspěšné detektory jako Golden Sense, Velox One, RS Pinpointer, bezpečnostní ruční detektor Ultra Scanner   a nejnovější modely FORS Gold a CoRe a to pod značkou společnosti Nokta a také Deephunter, CF77 a nakonec i Makro Pinpointer, jediný voděodolný poinpointer na světě tentokrát pod značkou Makro.

Věříme, že tímto spojením kvalita našich produktů bude i nadále růst a díky vám, našim zákazníkům, budeme schopni dosáhnout společného úspěchu v oboru detekce kovů.

Za společnosti Nokta a Makro Detectors vám všem přejeme šťastný Nový rok a věříme, že rok 2015 bude úspěšným rokem pro nás všechny!

S pozdravem

Nokta

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Jo už to někdo dával včera na net.

A jako prémii dostanou všichni majitelé Nokty láhev šampaňského.Ale bude se vydávat pouze v 'Ustí osobně předá Zypsi s autogramem. :-D Ne aby to bral někdo vážně !

pozdě jsme na cestě :-D :-D :-P

Děkuji za důvěru, ale nevím, nevím. V ČR frčíííí koblihy :-D

:-D :-P

Kecá......už jsem vyndal skleničky !

:-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru