Podzimní sraz Archeo Moravia – Army Park Ořechov

Kategorie: Pozvánky

Lovci, lovkyně a lovčata

Občanské sdružení Archeo Moravia ve spolupráci s Army Parkem Ořechov si Vás dovoluje pozvat na první ročník Podzimního srazu Archeo Moravia. Vše bude probíhat od pátku 28.9 do neděle 30.9. v ořechovském Army Parku a jeho blízkém i vzdálenějším okolí.

Program:

Pátek – od 16 hod možný příjezd, ubytování, poté volná zábava v Army baru (otevřeno dle potřeby a chuti hostů)

Sobota – od 9 hod otevřen Army bar, možnost zakoupení snídaně, příjezdy opozdilců, volné hledání v okolí.
Od cca 16 hod program v Army baru : prezentace Warcentra Český Rudolec v čele s Liborem Musilem, prohlídka podzemních objektů Army Parku Ořechov (bývalá posádka PVOS) a jako zlatý hřeb a vyvrcholení celého srazu od cca 18 hod beseda s pyrotechnikem z Letecké základny Náměť nad Oslavou s praktickými ukázkami. Posléze opět volná zábava s otevírací dobou dle potřeby.

Akce s detektory kovů

Neděle – od 9 hod otevřen Army bar, možnost zakoupení snídaně, probírání se z mdlob, odjezd.
Stravování: Možnost celodenního i celonočního stravování v Army baru. Klasický sortiment nápojů, teplá i studená jídla, polévky, atd. Pozor, neprodáváme cigarety !
Ubytování: K dispozici 16 patrových lůžek v kasárenském duchu. Nutný vlastní spacák ! Jedná se o dva pokoje po osmi lůžkách. Sprcha i WC k dispozici na chodbě. Cena každého takového lůžka 50,- Kč/osoba/noc. Další možnost spaní ve vlastních autech, případně stanech. Přístup k sociálnímu zařízení zajištěn.
Finanční náročnost: Strava a nápoje ve standartních cenách, nocleh na posteli (nutno objednat) 50,- Kč/osoba/noc, nocleh v autech a stanech zdarma, prezentace Warcentra zdarma, prohlídka zdarma, beseda zdarma.

Těší se na Vás Archeo Moravia a Army Park.
Případné dotazy, objednávky ubytování a podněty na fóru zde na webu, nebo na davidkincl@seznam.cz, případně na tel: 773 737 857.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Pozor, pozor. na poslední chvíli se nečekaně rozšířil program. Spolu s vojenským pyrotechnikem se večerní besedy zúčastní i pyrotechnik policejní. Takže vy všichni, kteří jste ještě neměli tu čest přímo v terénu, tak v sobotu večer v Army Parku budete mít příležitost se zblízka setkat s prací těchto odborníků.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru