Poslední společná akce roku 2019 v neděli 15.12.

Kategorie: Pozvánky

Rádi bychom všechny na LP pozvali na poslední letošní hledání s archeology. Bude se jednat o povrchové sběry na severu Čech.

Poslední letošní akce se bude konat na severu Čech, kousek od Bíliny. Akci organizuje Tomáš Prejza (Detektory Zipsy) ve spolupráci se sdružením Seveřan, Jindrou Šteflem a Lovcem Pokladů. Myslím, že by to mohlo být krásné zakončení letošní hledačské sezóny. A když vyjde počasí, tak se určitě také leccos najde, vegetace je takřka pryč a tak se jako vždy projdou i místa, která jsou v létě neprostupná.

Všichni, kteří budou mít zájem se zúčastnit, se musí nahlásit Tomáši Prejzovi a to buď na emailu  nebo na telefonu ( +420 774 877 333, zipsy@zipsy.cz). Tomáš Prejza vám pak v odpovědi odešle čas a místo srazu.  Počítejte s tím, že všechny nálezy se zaměřují, vše se odevzdává a akce by se tak měli zúčastnit především všichni,kteří mají rádi archeologii stejně jako my.

Jako malý bonus pak mohu napsat, že na 90% budeme mít ssebou první testovací kus Minelab Vanquish 540 a jelikož dotazů na tyto nové multifrekvenční detektory je opravdu neuvěřitelné množství, určitě si najdeme chvilku, kdy Vám detektor budeme moci předvést.
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Bohužel to nedám v Sobotu oslava narozenin - takže bych spíš ráno v Neděli hledal volant :,-( Škoda....

Užijte si to a přeji hezké počasí

Také přeji ať se daří ! :-D

Já se omlouvám, protože opravdu nemohu. Budu pomáhat sousedovi, který mě minulý týden požádal o pomoc. Budu na Vás vzpomínat plantážníci.

Akce bohužel byla pro nepřízeň počasí zrušena a bude přeložena na jaro 2020. O konání akce budete informováni na stránkách Lovcepokladu.cz. Děkujeme za pochopení. Team LP

Ajaj to je škoda..Tak na jaře navidenou.. ;-)

Prd nepřízeň, zítra má být hezky 🤟

O jaké město se jedná?

Přesné informace dával Zipsy. Akce byla zrušena ze strany archeologů, protože na místě celý den střídavě padá sníh a prší.

No já mám zítra dohledávku svlékačky

Je to škoda, klacky a proviant naložený. Tady bylo dnes ale taky pekelně hnusně. :,-(

Tak to jsou archáčové pěkný bábovky🥶 😂 Taky jsme se těšili, no nedá se svítit musíme vydržet do jara 🐾

Bábovky? U mě v sobotu chumelilo, že nebylo vidět na krok. V neděli bylo hezky, ale proto bylo hned po sněhu a čvachtanda. :-D

Já bych šel i když drobně chumelí. Ale pak tedy u nás bylo tak hnusně, že jsem nešli nikam ani sami :)

To kurt: tak v Jílvovém bylo sluníčko, skoro jaro .)

Tak to pošli, přidám to na web :)

Proč ne? :)

Co je to morálně bezuhoná? :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru