Potápění má mnoho podob a jednou z nejatraktivnějších je hledání pokladů pod vodou

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

X-DIVE

Proto se zkušený potápěč Milan Ais ze specializované pobočky XDIVELovce pokladů.cz,  zaměřil právě na tuto činnost jak na souši, tak pod hladinou. Na přednášce vás populární formou seznámí s historií hledání pokladů pod vodou, používanou technikou, metodami vyhledávání i s internetovou komunitou hledačů pokladů. Uvidíte detektory a další pomůcky, některé nálezy a jejich historii, včetně mnoha historek kolem tohoto specifického oboru. Přednáška na téma „ Podvodní lovci pokladů“ se  uskuteční ve středu 14. 1. 2015 v 19 hod v klubu Barakuda na plaveckém  stadionu SLAVIA v Praze - Vršovicích, stanice Kubánské náměstí, tram 4, 7, 22, 24 od metra Strašnická nebo I. P. Pavlova. Vstupné 50 Kč. Vezměte sebou svoje známé potápěče a zamluvte si místo!

Těšíme se na vaši účast a Milan Ais na vaše všetečné dotazy. Akce se také zůčastní Jindřich Krejčí (Pilotk) a Marek Mlejnský (Elmara)

Počet míst je kapacitně omezený, rezervujte si prosím místo!!

rezervační email:  marcela@barakuda-diving.cz

xdive

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Dobrej pane, já bych to chtěl pod vodou také vyzkoušet, myslíte, že by mi to šlo? Mám pěkné plavky, vytuněného žluťáka 250 a trubičku do huby mi tady udělají kluci z rákosu ;-) Hodně zdaru a neutop se, čau Olin :-)

:-D :-D

No Oline, ty a plavky, to jsou mi novinky, vždycky chodíš naholo :-D ...a trubičku do huby dáváme až po ponoru, to nevíš ? :-P ;-)

Tak já bych se i potápěl,jenže mojich 130kg nejde pořádně ponořit a když hledám na mělčině,tak mám odřenej pupek ;-)

VELMI DŮLEŽITÉ INFO - PRAVDA - NA http://albafos.blog.cz

Albafos:opláchni si vlažnou vodou ohambí.

To albafos: to je web hledání, tohle tmářství sem netahej ;-)

UFF,dal jsem to po to že bůh existuje :-D

To je vůl :-) o:-)

Ahoj všem

Doufám, že jste si přednášku užili. Bohužel díky dnešnímu doslova šílenému pracovnímu nasazení jsme se tam s Pilotem nedostali. O hledání pokladů pod vodou toho ale vííme oba natolik málo že jsme si to chtěli také spíše poslechnout :) Tak snad někdy příště :)

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s tímto kurzem potápění? Je to někde na Moravě a dost mě to láká. Popřípadě za doporučení jiných kurzů budu velice rád! Předem díky :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru