Potápění s detektorem kovů

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Potápění s detektory kovů

Ahoj všem, v návaznosti na připravený článek o potápění s detektory Vám chci nabídnout možnost vyzkoušení ponoru na bazénu. Chcete si vyzkoušet potápění s přístrojem tak, jak ho vídáte v televizi? Chcete na dnešní nebo jiný večer potěšit partnera a něco exkluzivní ho mu věnovat?

Tak potom mu dejte hodinu potápění na bazénu s instruktorem za 500,-Kč. Stačí se ozvat na email xdivecz@gmail.com, tel Olda 777949420 nebo Milan 774740666.

Stačí Vám plavky, ručník,vstup na bazén, dobrá nálada a chuť zažít něco úžasného...

Dostanete všechno potřebné, od vybavení a výstroje až po cca 45minut teorie a povídání o tom, jak si to užít bezpečně. Poté 1 hodina potápění v bazénu.Vhodné pro všechny. I pro děti​ od 10 let. ​Pokud se Vám to bude líbit a budete chtít pokračovat v kurzu, peníze Vám budou odečteny... A pro lovce pokladů máme jednu perličku, případného úspěšného absolventa kurzu potápění naučíme pracovat pod vodou s detektorem a hledat s ním poklady. ​Jako jediní v republice..
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Safra, mam brouka v hlave 8-)

Tak tyhle stránky Xdive.cz jsou již víc než měsíc odpojené, zřejmě zkrachovaly, a pán nerad vrací peníze za zaplacené zboží které nedodal...Všem ostatním těchto stránek jen pro výstrahu před podobnými rádoby podnikateli..

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru