Přednášky a další doprovodný program na letošním Mistru Hledači

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Polygony

Tak jako každý rok si budete moci na Mistru hledači otestovat svůj detektor na připravených polygonech. Na nich se postupně budou střídat všichni známí hledači / organizátoři z LP (Libor, PilotK, Habán, Zipsy, Litrfree, Olda atd.). Novinkou pak bude letošní účast jednoho z celosvětově nejznámějších hledačů, Gordona Heritage. Ten by chtěl minimálně celý pátek strávit na polygonu testováním. Pokud nevládnete angličtinou, tak všechny případné dotazy bude překládat IronMask. Dalšími hosty pak budou Mike Scott, ředitel společnosti Fisher a obchodní ředitel Minelabu, Ciaran Duffy. Oba pánové jsou taktéž hledači a stejně jako v případě Gordona, se budete moci na cokoli zeptat.


Stany u polygonů

Svoje vlastní okénko u polygonů bude mít také náš šéf technik Petr Zuklín. Budete mít možnost probrat chování Vašich detektorů a případné servisní zásahy. Bohužel, zrovna na pátek vychází Petrovi poslední zkouška (dodělává si bakaláře, fakulta elektrotechnická) a tak není možné přesně říci v kolik hodin v pátek dorazí. V sobotu bude ale v Brandlíně celý den.

Gordon Haritage
Gordon Heritage


Gordon Heritage

Mike Scott
Mike Scott

ciaran-duffy
Ciaran Duffy

Přednášky

PhDr. Jindřich Šteffl – přednáška se bude věnovat předběžný výsledkům výzkumu Hrádeckého hradiště, na němž se podílí řada amatérských hledačů, včetně některých členů Archeo LP 2010. Možná dojde i na ukázku dalších severočeských bronzových depotů.


Jindřich Šteffl

Mgr. Jan Vízner – přednáška se bude věnovat středověkým vojenským konfliktům v oblasti jižních Čech. Bude názorně ukázán vývoj fortifikací, stejně tak i militarií na nálezových rekonstrukcích několika místních bojišť (války růží).

Mgr. Jan Vízner
Jan Vízner

Pyrotechnici – stejně jako každý rok se i letos zúčastní pyrotechnici s přednáškou, která je určena především všem válkařům mezi hledači.


Přednáška pyrotechniků

Tombola atd.

Večer proběhne tradiční tombola, cen je už nyní opravdu hodně, včetně několika detektorů a myslím, že ještě leccos přibude. Jako již tradičně budeme celý večer opékat dva zasponzorované pašíky.

Tombola na Mistru hledači
Tombola na Mistru hledači

Prasata

Program závodů
Program Mistr Hledač 2016

Hlavní ceny letošního Mistra Hledače

Ceny Mistr hledač

Teamová soutěž hlídek v novém

Již počtvrté se na Mistrovi objevuje tato soutěž a je tak možné ji označit za již tradiční. Soutěž bude probíhat na ploše cca 3 ha a hledat se budou speciální cíle. Hlídky budou dvoučlenné a podmínkou účasti je společný dres, popřípadě i vlajka, která ale není povinná.

Dresem může být takřka cokoli, ale nějaké společné tričko bude asi nejjednodušším řešením, pokud se chcete především zúčastnit a výhra v soutěži dresů Vás nezajímá. Nápadům se ale meze nekladou, zvláště, když nejlepší dresy získají odměnu ve formě dvou pinpointerů Nokta. Vítězem bude hlídka, která v časovém limitu 45 minut najde nejvíce cílů. V případě shodného počtu cílů by rozhodovala náhlá smrt, v podobě společného hledání do chvíle, než padne rozhodující cíl. Vítězná hlídka se může těšit na detektor kovů Fisher F75 V2, který do soutěže věnuje společnost First Texas (výrobce detektorů kovů Fisher, Bounty Hunter a Teknetics). Cenu bude předávat ředitel společnosti Fisher Michael Scott.

Tentokrát ale ceny nebude brát pouze ten nejlepší tým a nejlepší dres. Mezi cíle, které se budou hledat je namícháno 40 minelab žetonů. Každý nalezený žeton má své číslo a to znamená jednu konkrétní cenu. Můžete se tak těšit na Minelab košile, trička, termoláhve atd. Ceny z této soutěže se budou rozdávat těsně před vyhlášením vítězů v týmech.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ty jo já už se tak těším... :-) ;-)

Jo začíná to pumpovat a natěšenost stoupá ;-) Snad nepřijedu pozdě a nalitej ,abych nejedl z pašíka kosti s chlebem jak loni O:-) :-D

Už se taky moc těším. Hlavně na tu bandu lidí a pokec. ;-) :-)

Rád bych se zůčastnil,ale nevím jestli dostanu v práci volno :-O :-(

Krutopřísná fotka s tou automatickou puškou :-O

Joo bude to jako vždy SUPER ;-)

Tak GM se letos pláclo přes kapsu!!! V soutěži dresů tak bude místo dohledávaček, dvojice speciálů Zero 30. Na to ale ještě budeme muset udělat článek .)

Uz se nemohu dockat :-P

herdek cobra-eště že si to napsal :-O Já pro samý pašíky a hezký ženský sem žádnou flintu neviděl o:-) :-D :-D

V jedne ruce detik a v druhe samopal... A nalezy kope cim? :)) Drzim palce, at se akce povede a mate super pocasi!

ty nekope , ale vystřeluje kolem nich díru :-P :-D :-D ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru