Předváděcí akce detektoru kovů War Centra Český Rudolec

Kategorie: Pozvánky

Předváděcí akce detektorů kovů na Jižní Moravě a v Jižních Čechách

Předváděcí akce na Jižní Moravě proběhne v obci Sedlec mezi Břeclaví a Mikulovem na soukromém pozemku. Pro snadnější nalezení místa bude sraz všech, kteří se budou chtít na detektory podívat, před pálenicí na kraji obce. Sraz je v 10:00 dne 1.10.2010.

Předvádět  budeme určitě detektory Garrett EuroAce, Fisher F75Ltd Black, Nexus Coronado Black  a také detektory od společnosti Tesoro a C.Scope (Tejon, EuroSabre II, DeLeon, Cortes, CS3MX, CS1MX). Není problém vzít další detektory z naší nabídky, vše záleží na domluvě. Na místě budeme mít samozřejmě také průmyslové lokátory C.Scope MXL a C.A.T pro všechny případné zájemce z řad detektorářů.

Sedlec

 


 

Předváděcí akce v Jižních Čechách proběhne kousek od Českého Krumlova v obci Dolní Dobrkovice v sobotu 16.10.2010. Sraz je před motorestem Krumlov v 10:00.

Předvádět  budeme určitě detektory Garrett EuroAce, Fisher F75Ltd Black, Nexus Coronado Black a také detektory od společnosti Tesoro a C.Scope (Tejon, EuroSabre II, DeLeon, Cortes, CS3MX, CS1MX). Není problém vzít další detektory z naší nabídky, vše záleží na domluvě. Na místě budeme mít samozřejmě také průmyslové lokátory C.Scope MXL a C.A.T pro všechny případné zájemce z řad detektorářů.

 

Pokud budete mít chuť se přijet podívat, písněte nám na libmus1@seznam.cz nebo info@lovecpokladu.cz . Popřípadě volejte na telefoní čísla Libor Musil 724 577 225, Marek Mlejnský 731 10 27 13.

Mapa dobrkovice

Na všechny se těšíme Libor a Elmara

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Je to asi moje blbost, ale na tomto portálu jsem nový a až asi pět hodin po tom,co jste zkoušely nové detektory v Sedleci jsem se o tom dozvěděl. Jsem sice úplný začátečník, ale do historie a do hledání jsem se zamiloval už před nějakým časem a podle příspěvků od všech hledačů mě to inspirovalo nještě víc. Doposud jsem sbíral staré bankovky, ale to, co jsem se dočetl na těchto stránkách mě přimělo k hledání dalších věcí. Proto mě mrzí, že jsem propásl předváděčku nových typů detektorů. Sám teprve rozmýšlým, který typ si pořídit do začátku. Pokud byste měly nějaké doporučení, tak mi dejte vědět.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru