Profesionální dohledávačka pod 2000 Kč s DPH. Je to možné!

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Mars před několika dny přišel z opravdu neskutečnou cenou na svojí v podstatě docela slušně prodávanou dohledávačku Mars Pinpointer. Ta až do včerejška stála 2 990 kč s DPH. Byla to i tak vzhledem ke kvalitě (ještě jsem si to ověřil, ale za rok 2017 máme na tento typ 2 reklamace!) cena výborná, prostě pod 3000 kč ... super. Musím ale říci, že nová cena mě tedy mírně řečeno šokovala. Za 1 990 Kč s DPH je to neskutečný výrobek. Ostatně, vše za 2 tisíce co se doposud prodávalo, byly tak trochu hračky. Dohledávačka od Marsu má velice jednoduché ovládání, velice slušný dosah a citlivost a odolnou konstrukci. Cena byla skvělá, ale nyní je vynikající.

Mars Pinpointer

Pinponter zkracuje čas pro lokalizaci předmětu pod sondou detektoru a to i v případě těch nejmenších předmětů. V praxi je pak často čas věnovaný hledání přímo úměrný počtu nalezených předmětu a proto je škoda ztrácet čas nekonečným dohledáváním.

Mars MD Pinpoiter je vyrobený s ohledem na co největší trvanlivost výrobku a snese i hrubé zacházení. Detektor netrpí na prozvuky a to ani když je tlačeno na hrot detektoru což je zcela výjimečné.

Funkce

Všechny funkce jsou ovládané jedním tlačítkem, které zároveň složí k zapnutí a vypnuté detektoru.

  • Krátké stlačení tlačítka – zapnutí/vypnutí (běží zvuk i vybrace)
  • Dlouhé stlačení tlačítka -  přepnutí do anonymního módu (běží pouze vibrace)
  • Zapomenutá dohledávačka – v případě že si zapomenete dohledávačku u díry, sama se Vám po minutě připomene pískáním

Parametry

  • Hmotnost: 210 g
  • Délka: 27 cm
  • Napájení: 1x 9V baterie
  • Výdrž: 10 hodin trvalého provozu
  • Příslušenství: pouzdro na opasek

Barevné provedení pinpointeru

Mars MD Pinpointer

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

super cena,manželka jí vlastní a musím se přiznat občas si ji pujčuji sám na hledání(pokuď tedy jdu sám hledat) jinak je dosti odolná a nemá prozvuky za mě spokojenost!!! ;-) :-) 8-)

Nó, to je sakra lákavá cena ;-)

Popravdě.... musel jsem si ověřovat u výrobce, zda se někdo nedopustil překlepu. Mars jde zařadit v pohodně mezi ty nejlepší dohledávačky na trhu. Pravda, některé funkce nemá, ale na druhou stranu, velká část hledačů chce pouze zapnout a hledat. Za nás pak opravdu oceňuji, že se za celý minulý rok dělali pouze dva servisy a to přesto, že dohledávačka se prodávala velice slušně.
Jediné co nevíme, zda tu cenu nechají napořád, nebo zda to je třeba jenom akce od nich na letošní jaro. Na to odpověď nemáme :)

Moc hezká ale ne pro mne, ne kvůli ceně ale kvůli tomu že bych ji určitě hned první den někde zapomněl ,zapomněl jsem na poli i Fiskars rýč no když jsem tam dojel již tam nebyl .

Tak to je moc pěkná cena.Už jednou jsem o jejím nákupu uvažoval.Jak píše Marek jednoduchá,spolehlivá.A teď ješte ta cena. ;-)

Cena dobrá,ale asi není voděvzdorná.Já mám počíháno na Fisher F-Pulse.

To krokohot ....To nejde ... :-D :-D :-D rýč ? Leda tak se čtyřkou v žíle :-D :-D

Jen maly dotaz , pise se ze ,,Trvale snizena cena" a pak zde v komentarich pisete ze nevite jak to s cenou vlastne je , tak je cena snizena trvale anebo se jedna pouze o nejakou docasnou akci ? o:-) zacinam pokoukavat asi uz i jinde kdyz ty pro-find 35 stale ne a ne dorazit

Skvělá informace.

Doby budeš se divit, ale rýč zapomenout jde. Já jsem ho nechal opřený o auto a pak jsem odjel. Za hodinu jsem se vrátil a byl tam. Na parkovišti na asfaltu... 8-)

Cena je super, nevěstí to náhodou nějaký lepší model, který má přijít? Jak to obvykle bývá....

Doby jde - já taky už nechal v lese rýč o:-) 8-) ;-)

Jinak vypadá dobře , ale už mám noktu , táta má noktu a ještě prubnu mineho laba o:-) ;-) :-D

Milý joe ...u tebe mě nepřekvapí naprosto nic :-D :-D :-D :-D

tak to mě překvapuje :-P :-D :-D ;-)

Pro Find 35 přijdou v posledním březnovém týdnu. Naštěstí to tam není stejné jako u Equinoxů a měli bychom tak během 14 dní pokrýt všechny objednávky.

Výrobce snížil cenu a není to v rámci nějaké akce. Přesto nevěřím, že to vydrží trvale. ;-)

Tu 35 už mám v objednávce u noxe ;-) v jednom balíčku to stačí ;-)

Pro Doby.Konec hledání detík do auta a Fiskars zůstal opřen o nárazník . Odejel jsem , až doma jsem na to přišel . Po navrácení již tam rýč nebyl.

zapomenout jde vše , na Fb byl jeden a ten zapoměl svoje zero u auta a odjel , detektor už nenašel.

Ja som išiel hľadať a zabudol som doma detektor...zistil som to asi po 5km. 8-)

Tak detektor jsem doma ještě nezapomněl, ale lopatku už dvakrát a zjistil jsem to až na lokalitě, že nemám čím kopat. Jindy jsem jí zapomněl pro změnu na lokalitě u auta, naštěstí tam druhý den byla :-D

nejhorší je kombinovat hledání a sběr hub. Nevím jak vy ale já mám zafixované že v jedné ruce detektor a v druhé krumpáček a už se mi dvakrát stalo že jdu po lese vidím houbu, seberu jí a pak druhou a pak mám tón, chci kopat a v jedné ruce hledačku a v druhé houbu a krumpáček v hajzlu. Jednou jsem ho dohledal a podruhé už ne...:)

Asi půjdu to žluté, sladím je s Garrettem ;-)

Tak jo pánové .....taky jsem něco zapomněl, nebo teda spíš ztratil....štěstí na ag .. :,-( :,-( pět dní běhání po polích, loukách i lesích a nic ....něco je špatně.... :-( :-(

Po 85 Km jsem zastavil auto, šel do kufru pro detektor a on tam nebyl.
Taková mototuristika... :-)

zrovna ve stredu jsem ji kaufnul =) jsem zvedav

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru