Profesionální žlaby LH Hunter v nabídce Lovce pokladu

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Profesionální rýžovací splav LT Hunter I.

Žlaby LT Hunter se vyrábějí v České republice. Jejich vývoj trval několik let a v jejich konstrukci se promítla především dlouholetá praxe v terénu. LT Hunter I. je vhodný pro rýžování zlata. Vnitřní rošt je vyrobený s tahokovu a je výměnný. Můžete si tak klidně časem dokoupit druhou variantu roštu, která je určená jak pro rýžovní přírodního zlata, tak pro rýžovní polodrahokamů.

Žlab je vyrobený z hliníku a je i přes své rozměry 162x32x10 cm velice lehký 9 kg. Rošt je udělaný tak aby se dal provléknout rýč a na něm pak žlab relativně pohodlně přenášet.

Technická data LT Hunter I.

 • Určeno pro profesionály
 • Materiál hliník
 • Délka 162 cm!
 • Profesionální zpracování, bez ostrých hran!
 • Určeno pro rýžování zlata
 • Váha 9 kg
 • Součástí splavu je i rouno!

 


Profesionální rýžovací splav LT Hunter II.

Žlaby LT Hunter se vyrábějí v České republice. Jejich vývoj trval několik let. V jejich konstrukci se promítla především dlouholetá praxe v terénu. LT Hunter II je vhodný pro rýžování zlata a polodrahokamů. Vnitřní rošt je vyrobený z hliníku a je výměnný. Můžete si tak klidně časem dokoupit druhou variantu roštu, která je určená pouze pro rýžování zlata.

Žlab je vyrobený z hliník a je i přes své rozměry 162x32x10 cm velice lehký 9 kg. Rošt je udělaný tak aby se dal provléknout rýč a na něm pak žlab relativně pohodlně přenášet.

Technická data LH Hunter II.

 • Určeno pro profesionály
 • Materiál hliník
 • Délka 162 cm!
 • Profesionální zpracování, bez ostrých hran!
 • Určeno pro rýžování zlata
 • Váha 9 kg
 • Součástí žlabu je i rouno

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

už se na to těším na léto :-) sice ne Hunter, ale klasickou rýž. pánev... s klukama vybalíme pivíčka, grill a bude to paráda 8-)

ten Hunter vlastně položíš jen do vody a už pracuje za tebe :-) tak, že žádná dřina.. jen ho tam teda dopravit no :-D

Kdysi jsme jezdili s hornickou průmkou na rýžování, to bylo ještě za bolševika. Nějak se mim to dostalo pod kůži a tenhle splav se mi moc líbí

ŽE BY BULHARSKÉ ŠÍLENSTVÍ PŘEŠLO K NÁM :-D

Výrobcem jsou dva kluci co do geoogie dělají řadu roku. Poznal jsem je díky dalším kamarádům v oboru. To že žiju ve zlatonosném revírů mě nakonec dohnalo. Měl jsem možnost porovnat pár podobných výrobků ze zahraničí a taky nějaké české pozinkové... . Samozřejmě každá liška chválí svůj ocas, ale tohle je prostě nejlepší co jsem viděl. Zpracování je dokonalé, žlaby jsou dlouhé a při testech neutekla žádná zlatinka.
Kluci dělají jak zlato tak granáty a umí to. V nabídce ještě přibudou koše, jak je to na fotografii. Ty práci ještě více usnadňují. Ale hlavně je opravdu používají a výsledná konstrukce je výsledkem mnohaleté praxe. ;-)

Já dělal chvíli ve Zlatejch Horách Na Josefce a Novým Haklberku. Tam bylo zlatinek v loužích dostatek. Stačila pánev a bylo o zábavu postaráno. Kousek za barákem mám keltský rýžoviště a zlatonosnej potok. Chci to tu za rok prubnout.

To tibko: cenu tady neurčujeme a v podstatě jsem reagoval stejně. Tedy než jsem to viděl a měl jsem to v ruce. Dá se klidně koupit pozinkový krátký žlab za 1500.... ale otázka je k čemu to je a taky jak dlouho to vydrží. Tyhle žlaby nejsou určené pro někoho kdo si to chce vyzkoušet. Jsou pro kluky, co to myslí vážně. Když budeš někdy poblíž, stav se a podívej se na to sám :-)

mě se líbí ta akce s tím benzínovým strojem , to je mazárna žádní čučkaři :D https://www.youtube.com/watch?v=fUkFDn0DjkY

ta délka se mi zdá moc, já si o prázdninách udělal radost a koupil novej splav dlouhý 83cm a když viděl kamoš jak se mi daří, tak si ho koupil také, Trošku nam to nedalo a udělali jsme i testy, kdy jsme dali dva splavy do sebe, tak že delka byla jeden krat větší, po vic jak hodinovem přesivani a vkladani do splavu štěrkopisku jsme mrknuli na výsledek a ukazalo se, že už prvni splav všechny zlatinky zachytil a v druhem nebylo ani tuk po zlatince, ještě jsem s kolegou ten testik pár krát provaděli na ruznych mistech v okoli zlatych hor a pokažde stejny vysledek, už prvni splav 83cm všechny zlatinky bezbečně zachytil

Pravdou je že tenhle verk v archeoLP ještě nemáme,koupit by se to dalo ale problém je kde sehnat někoho k lopatě,samo se to tam nenahází :-D

To křema: No kluci chtějí aby jsme dali jeden do půjčovny + navíc je možnost se podívat do krkonoš a třeba si dát i nějaký ten granátek. Když se ale podívám na tebe, Meldu, Karla a Pilota... vůbec mi nepřijdete jako vhodný házeči materiálu. Možná s nějakým bagříkem by se dalo? :-)

No mít takhle plnou pánev na každé nabrání,šel bych do toho i já :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru