Prostor pro všechny spolky

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Článek je určen pro všechny členy hledačských spolků a to i pro ta volná sdružení, která zatím jen uvažují o tom, že se posunou trochu dále.

Jak alespoň někteří vědí, na LP v části Lovců historie najdete vlevo stránky hledačských spolků. Poměrně dlouho jsme s touto sekcí nic nedělali, ale to se nyní změní. Pro všechny, kteří se chystají nějaké takové sdružení založit, LP nabízí prostor pro vlastní prezentaci v sekci Lovců Historie.

Stránky nabízí vlastní editaci, kde můžete jak vytvořit stránky o vás, tak přidávat články z klubových akcí. Plus je zde jsou dva chaty a to jak soukromý mezi členy vašeho sdružení, tak druhý “veřejný”, který funguje mezi všemi členy spolků, kteří jsou na LP. Editace, přidávání článků a členů sdružení je velice jednoduchá a zvládne ji každý. Pro založení stránky pak stačí pouze napsat na klub@lovecpokladu.cz . Žádost obratem vyřídíme a určený admin si pak již může stránky editovat sám.

Doufáme, že hledačské spolky budou přibývat jako houby po dešti a že těch 50 funkčních klubů do konce roku vznikne. Je to potřeba a je na to doba.:-)

Spolky najdete na stránce Lovců Historie - box v levém sloupci

Rozcestník stránky Archeo LP 2010 - jsme tak trochu lenoši a tak tam je pouze zlomek akcí, které děláme. V letošním roce se ale polepšíme a budeme toho zveřejňovat více.

Pridávání stránek, stejně tak jako článků je velice jednoduché.

Stejně jako můžete přidávat stránky a články. Také lze snadno editovat své členy.

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Zdravim, bylo by mozne i pouzit tuto sekci napriklad k vytvoreni hledacu v nejakem okoli? Kde by se nechali svolavat akce apod? Protoze sem nekolikrat zkousel forum, ale to je jaksi mirne mrtve, a zde by to bylo prehlednejsi a kazdy by ihned mel vse na ocich.
Diky, Lukáš Icyclaw

Super nápad už jsem o něčem podobném přemýšlel. :-D

To Icylaw: Ano, to je možné :-)

TO Elmara: Tak to je super, jakmile bude cas napisu ti se zalozenim na uvedeny email :). Uz se tesim.

Já se ráda někam přidám :-)

Tak doufám ze do třetice mi soud v ústeckém kraji schválí prvozapis spolku 😀 furt se jim něco nelíbí, pak se určitě ozvu 😉

Logi: teď už to musí klapnout ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru