Seminář s detektory kovu Nokta Heat

Kategorie: Pozvánky

 Detektory kovů Nokta

Protože dotazů je moc, a mám za sebou desítky hodin testování detektorů kovů Nokta FORS Core a Gold a pořád velmi silné zážitky spojené s Noktou Velox One, je tady konzultační a výukové setkání Nokta Heat.

 Podnětem byla řada dotazů, v e-mailech, a viděných na sockách i na webech. Šlo v nich o jedno, jak na to. Tak jo. Zkusíme něco. Určitě se budeme společně věnovat nejostřejším režimům BST a DI2 na FORSech. Původně jsem chtěl o nich napsat článek, ale stojí za to to s lidmi, kteří chodí Noktu, probrat na živo, k čemu jsem se dopracoval. A k čemu dospěli oni.

  Budeme se zabývat taky (v pohodě, společně, přátelsky) přeměřováním efektivity Vašich nastavení, co a jak hluboko se uvidí, a co a jak se nám společně podaří ještě svorně vylepšit. Nokty Velox One a jejich uživatele rádi vezmem mezi sebe, jsou to fajn mašinky, takže to není jen pro FORSy. Projdeme i separační čtverec, pokud počasí dovolí.

Kdy: 21.3.2015 od 10.00 a byl bych tam byl raději o chlup dřív, vím co řikám, je to tam echt příroda.
Kde: Stěnový polygon Lovecká chata DETEKTOR CENTRÁLA – Dobrá u Světlé nad Sázavou

Detektory kovů Nokta

  Takže, pojďte na to! Články budou, o nastavení, později taky, ale rychlejší to bude s Vámi namístě probrat. Kdo to máte nedaleko a máte zájem, a máte Nokty, ozvěte se.  Detaily příjezdu zašleme pak e-mailem. :-) Možná bude třeba nechat auta kousek vepředu, ale číslo na traktor máme, pro tvrdohlavce, a cenu si dohodnete. Prostě a po lopatě a jednoduše: napište mi přihlášku na e-mail. detektorcentrala@detektory-vychodni-cechy.cz

 Akce není výjimečně od pátku, neboť je ještě zima. Uvítáme opravdu zdvořile registraci na naše e-maily na webech DETEKTOR CENTRÁLA, stačí přiměřeně dopředu. Nechceme, aby bylo na stěnovém polygonu těsno. Čili raději dřív.

Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA , pobočka LP

P.S. Navigace Vás sice na místo nezávisle dovede, ale na druhou stranu řeky, do Pohledu, a není tam směrem k nám blízko most, akorát středověkej jezdeckej brod. I když to je z Pohledu zhruba 400 metrů, je tam dole docela slušná řeka. Čili, pište registrace na náš DC e-mail.

Detektory kovů Nokta

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ahoj, když to vyjde, pošlu Ti tam manželku, když na ní budete hodní .-)

Tak já pošlu tchýní kdyby se ztratila tak hledat jí nemusíte.

Tchýni Ti pohlídáme, neztratí se. To si nezasloužíš. Přijedeš? :-)

Zdar marousi, psal jsem Ti to teďkonc do e-mailu. Je to Nokta akce, pochopitelně, a na pel mel detektorů jsou konzultační dny, mám je v kalendáři na stránkách, na různejch našich polygonech, a bejvaj i na tomhle stěňáku.Nahlídni, emaily na sebe máme :-)

Nejel by někdo z Ustecka?

Zatim se zaregistrovali slušný Noktaři, začínám se těšit.

Ještě jednou poptávám někoho z Ústecka. Auto bych vzal a benzín na půl.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru