Sezóní výprodej na bazaru LP

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Tak jako každý rok i letos uděláme v lednu sezónní výprodej. Bude toho letos více a na bazar to budeme přidávat postupně. Určitě se tak vyplatí tam nyní pár dní v týdnu mrknout, co se objevilo nového. Link na bazar LP

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Co se dnes dalo na bazar je v podstatě pryč. Tak zase zítra :-)

Co takhle sonda na C.scope ?

Dnes budem sondy přidávat, ale na C.Scope tam žádná nebude.

Co CTX3030? :-D

Pouze spodní tyčky, ty tady byly navíc. ;-)

Jsem si to myslel ;-) ;-) ;-)

Toulavej: na CS6, je za dobu co se dělá řada změn. Dvě největší jsme tady i oznamovali. Určitě tam tak nebude žádná akce nebo výprodej. Navíc, jelikož detektory bez LCD doslova mizí před očima, chceme CS6 někdy na jaře pořádně připomenout. Především opravdu stojí kouknout na použití velké cívky, jejiž chování považuji za takřka dokonalé a beru ji i jako příklad toho, jak má vypadadat velká "dopňková" sonda. ;-)

Zdar. Tak číslicové je oboje. Čísy analog je dnes v podstatě jenom Zero. Evo bude asi někdy na jaře, jestli jsem to dobře pochopil tak to celé ještě překopají. ;-)

Ahoj nenašli by jste prosím díly na Tesoro? Jde mi o vodící tyč detektoru,utahovací matice,kryt baterie,atd .Bohužel Tesoro firma skončila a sehnat náhradní díly je takřka nemožné.dekuji za odpověď?

Taky to teď řeším. Jak to bude s díly na Tesoro? o:-)

No já si myslím že náhradní díly nebudou.

To Kosa: už toho moc nemáme a na to co je se ozívají lidi s celé evropy. Každopádně nic dalšího už nikdy nebude. Továrna je definitivně v pánu :(

A co tedy máte,plasty,loketní opěrka... :-(

Máme zámky, tři boxy elektroniky a pár starších tyčí. To je v podstatě vše :,-(

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru