Skotské hry 2018

Kategorie: Pozvánky

Letos jsme bohužel mohli na Sychrov pouze v sobotu, tudíž jsem přišel o tradiční ochutnávky „single maltek“… no zipsy, angličan a spol. to vzali za nás.:-)

V tradiční kvalifikaci se Zipsák docela blejsknul a skončil na celkovém 9 místě.. skělý výkon! :-) Já jsem házel pouze kámen a závaží, s rozbolavěnými zády jsem si na trojkovou kládu prostě netroufal. (to by mohl být Mistr hledač taky na vozejku. I tak jsem ale v kamenu hodil 5,5 m což by ve finále stačilo na 8 místo. Alespoň Tačudek tak držel rodiný prapor a odházel všechno :)).

Vedro bylo letos tedy opravdu pekelné. Každé místo ve stínu pod stromy tak bylo plné, přesto nálada super a skvělý den. Pokud tak patříte mezi nás, co ctíme boha Taranise, nenechte si akci příště ujít. Na hrách jsme byly už pokud počítám pětkrát, vždy je to skvělé.:-)


Připomínka našich kluků v R.A.F


Klasické britské sportovní vozy a nějaké ty motorky


Naši kluci si ale vybrali auto Mr. Beanse, včetně médi :). Minimálně dva sportovní kousky jsme pak potkali odstavené na kraji dálnice cestou do Prahy.....Jak řekl Jeremi Clarkson: "Jaký je rozdíl mezi Mercedesem a Jaguárem? Pokud do Mercedesu zavřete na 48 hodin kočku, udusí se, v Jaguáru jsou rádi, když neuteče :)


Na trávnících to byla trochu výheň.


Zipsy a Angličan, oba v tradičních kiltech


Kláda


Tačudek se připravuje k odhozu


a letí... :)


Finále pro ty nejlepší. Vítěz, Láďa Tuláček je už pár let předem známí, tudíž je to takový boj o druhé místo :)

 

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Je to super akce ,ale bylo by dobré napsat kolik je vstupné.

To Kim: vstupné je 450 kč s DPH. Je to ale na celý víkend.

Tedy, alespoň myslím, že to tak je :)

njn 4 člená rodina a pes :,-(

Dají se koupit lístky v předprodeji už od 300,- , za psa se neplatí (košík a vodítko je povinnost). Akce je od pátku od 20:00 až do neděle. Děti do 15 let zdarma !!! Auto a stan 100,-

Ještě musím upravit mé umístění. Nakonec jsem skončil na 11 místě.

Zajimava akcicka :-) Pobavil jsem se u fotek s Tacudem, jak haze tu kladu. Nejdriv priprava a na dalsi fotce...nevidim tu kladu! Rikam si, safra ta ma paru, kam to az vystrelila??? :-O Az potom jsem si ji teprve vsiml :-)

To NOL22: ano, letěla až na měsíc a ještě dále.. :) bohužel ani tento rok se mi ji nepodařilo přetočit. Z pohledu diváka to vypadá docela snadné, dokud se ale to "párátko" nedrží v rukou.. ta páka je neuvěřitelná a to jsem měla jen tu cvičnou. Přede mnou byla silnější žena, ta měla nějakou 3 a přehodila to.. holt musím více posilovat :) Hezký den. Jana

Tacud: jj :-D Touhle dobou by uz mohla byt na dohled od vesmirne stanice ISS ;-) Posilovani - pravy lytko v pohode, to konkretne bych treba z treninkovyho planu uplne vynechal :-D No proste pobavilo ;-) Rovnez preji hezky a pohodovy den!

:) děkuji za cenné rady a jsem ráda, že jsem Ti zlepšila náladu :) Krásný a pohodový den. Jana

Dekuju Jani ;-)

Hezká akce :-) :-) za špatný tréning může Mára.... jelikož u Jany vynechává cvičení ve stylu , skládání 40 metráků uhlí do sklepa, řezání dřeva motorovkou v lese, kopání drenáže kolem baráku atd :-D :-D :-D :-D

Neboj Doby, už to mám v tréninkovém plánu :) ještě mi tam přibylo nošení Máry na zádech do patra do postele, ale to už je jen taková třešnička na dortu :)

:-D :-D :-D :-D doporučuji hod Márou do patra , bude to stylové ;-) ;-) ;-)

Ano, i to je možnost :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru