SMUTNÝ PŘÍBĚH - krádež detektorů

Kategorie: Co se jinam nevešlo

O víkendu mi nějaká k.r.a ukradla dva detektory..

⦁    Tesoro SILVER výrobní číslo 192314
(S tím chodil můj sedmiletý Pepíno).

⦁    Minelab X-TERRA 705 výrobní číslo 40427554088 s cívkou NEL STORM⦁    sluchátka Original Gray GhostKdyby někdo z vás viděl nabídku těchto detektorů, dejte mi prosím vědět (608 478 575), nebo to oznamte POLICII na tel.číslo 158. Krádež jsem nahlásil na PČR, tak uvidím jak se pochlapí (třeba, když uvidí někoho hledat tak se dojdou podívat jakým hledá detektorem a zkontrolují výrobní čísla), kdyby někoho z vás tímto způsobem policisté „obtěžovali“ tak se omlouvám (i když tomu moc nevěřím).

Na celém příběhu je nejsmutnější to, že detektory sebral někdo koho znám a kdo to u mě dobře zná a šel si „jenom“ pro detektory, nic jiného ho nezajímalo. Na očích byl křovinořez, vrtačka, rozbruska… a detektory nebyly přímo na očích.

Ano svůj majetek si máme chránit, ale vše je na úkor pohodlí, teď si připadám doma jako někde ve vězení, všude jsem nandal zámky a petlice a neustále se musím vracet pro klíč ať jdu kamkoliv, pozitivní na tom je, že mám více pohybu a třeba shodím nějaké to kilo které mám navíc .

Děkuji za pomoc při hledání
Pepa Kulhánek – Čáryfuk
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

mě vykradli auto s dvouma detýkama uvnitř... už jsou to 4 roky a nic takže přeju hodně štěstí

Je to smutný příběh, věřím, že to nebude tak vychytralý člověk a někde to hodí na web a najdou se :)
jako obranu domoviny můžu doporučit hafana/ny, vše oplotit a jakmile uslyšíš štěkot stačí vstát a kouknout :) samozřejmě, že někdy ani to nepomuze, když psa zná, pak nezbývá jak píšeš pořádné zámky a zamykat a zamykat.
Ať se daří

pokud to nemá pro sebe musíš teď sjíždět bazoš ,aukro,bazar,Fb a podobně.Doufám že se to najde.

Je to sprosté je to hnusné,domov je můj domov kde cítím,že jsem v bezpečí....tohle je smutné
Hodně štěstí k nalezení detektorů a ještě více štěstí k dobrým sousedům a kamarádům :-) ;-)

No to je hnus velebnosti. :,-(

Jen pro upřesnění, jedná se o okres Strakonice.

Ten pocit znám .Taky jsem měl v garáži návštěvu a musel to být někdo známý,pááč šel jen po určité věci. :,-(
Je to už nějaký rok a pachatel stále neznámý. Tobě přeji brzké dopadení lapky.

Je to hnus znám to :,-(

Jardo, neboj hledat budu, zbyl mi ještě jeden o tom ten hajzl nevěděl.

Useknout ruce...nebo aspoň zlámat...ještě hůř že jak píšeš věděl :-( tak držím palce ať se brzo najdou a ať to můžeš dotyčnému vysvětlit

Promiňte mi ten výraz ale pokud zřejmě víš kdo to mohl být - napadá mne jen jedno slovo "ZMRD" ! :-(

a co vylučovací metodou? zapřemýšlet kolika lidem jsi ukázal místo nebo řekl kde detíky máš, pak třeba přes nějakého kámoše toho zmrda otestovat?

Měl jsem takhle zamlada v dílně na vesnici věci které bych dnes označil za "nedovolené ozbrojování". Dílna nikdy nezamčená v ní spoustu věcí co by někdo vzal a v bazoši prodal. Ty krámy hozené v dřevěné bedně vedle ponku.Nějak mě nikdy nenapadlo že by to někdo vzal neb kolem toho bylo k nalezení spousty. A stejně mi to chmaták z tý dílny ukradl. A vím i kdo, dneska už nežije, moc chlastal a pak když jednou vystřízlivěl tak si to hodil...

Myslím,že hodně by k tomu mohl říci Marek-Elmara.Prodejna u Zipsyho před léty! Aspoň psychologický profil těchto lidí,jakákoliv rada je k nezaplacení! Na co si dát pozor,jak postupovat a podobně.Vím že na tento web může chodit kde-kdo ale nějaký rámec ochrany a varování by nebyl k zahození.Díky předem B.

sekal bych ruce. zlodějum zasraným!!!!!!!

Už je sice pozdě, ale šikovně umístěná kamerka by ukázala, kdo je ta straka. ;-)

Je mi z toho na b..tí,je to hnus :-O o:-)

To je v riti...se rozluc :-/ Dej si tam kamerku i ted (a nikomu ale nikomu o tom nerikej)...vsak ta svine se urco vrati...kup si dalsiho detika a vrati se. Btw, taky znam ze zivota. Chodil jsem s holkou, ktera mela za brachu spravce ubytovny, kde ja tenkrat bydlel. Kradlo se tam porad...ztraceny veci a penize do statisicu. Ja byl okraden 2x. Tak jsem koupil kameru a jelikoz jsem nesika, tak mi ji instaloval ten bracha od pritelkyne (schovany v repraku od veze). Na stul jsem hodil 5 litru a pojd mi. No nestalo se nic. Po cca 10 letech jsem se dozvedel, ze tam kradl prave ten bracha od bejvalky. Clovek, kterymu jsem daval prvni, posledni. Tenkrat jsem si koupil masinu Hondu CBR600F. A on, zarytej motorkar, na ni odjezdil vic nez ja, prtze ja nemel cas. Svine jsou a budou, bohuzel.

Šmejdi... ruce jim urazit !

přeji ti at to dodře dopadne a zmetka chytí.

Je to smutný. Sám asi hledat nebude pokud bydlí poblíž. Nahaž to na všechny hledačský veby, ať se z detiků stane neprodejný zboží. Jestli dovolíš, tak na FB - DG to hodím. Já mohu jen držet palce ať to dobře dopadne.

Mates_21 ok hod to tam a dekuji.

Už je to tam a nemáš zač.

Znám to, také mi ukradli šmejdi detík. Minelab Explorer SE prof., výrobní číslo : 33876/5007145. Do dnešního dne ani náhodou. Poldové se ani nenamáhali napsat, že případ byl odložen. Bohužel, jsou i zmetci mezi námi. Vždy, když s tím něco najde, měl by ho ten detík nakopnout do prdky a to tak, že vyreje druhou díru držkou a rozbije si ji o zaoranou radlici z pluhu. :,-( Alespoň tobě přeji větší úspěch v hledání. Snad ti to vyjde lépe, moc držím palce ! ;-)

Každý detík přeci jenom něco stojí a kdo na to nemá, tak využije příležitosti. Toto vypadá na krádež pro osobní potřebu. Jinak IR kamerový systém bude za krátký čas pro každého majitele baráku asi nepostradatelný. Nástrahový systém při splnění překonání dvojí překážky /plot, dveře/, upozornění výstražnou tabulkou, s účinností pouze do vnitřních prostor, je pro potřeby nutné obrany / i majetku/ na základě usnesení vrchního soudu také možný.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru