Teleskopická vodící tyč pro detektor kovů Minelab Equinox

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Už od začátku prodeje Equinoxu, jsme počítali s tím, že podobnou tyč bychom chtěli nabízet, ale nakonec se vše ukázalo trochu složitější než jsme čekali. Nyní je ale tyč hotová a otestována a tak se Vám můžeme pochlubit finálním výrobkem.

Celý projekt si vzal za vlastní Petr Zuklín, náš vedoucí servisu. Jako výchozí tyč jsme zvolil teleskop, který používá také GM, jedná se o korejského výrobce konstrukcí pro stativy a naše zkušenosti s ním jsou velice dobré. Problém byl ale s upevněním samotné jednotky. Petr navrhnul několik řešení, které jsme postupně tiskly a testovali, než se dospělo k ideálnímu výrobku. Celé uchycení vyrábíme sami na naší 3D tiskarně, vzhledem k tomu že se jedná o malou seriovou výrobu je to ideální řešení. Navíc máme plnou kontrolu nad materiály a kvalitou tisku.

Odkaz na tyč v eshopu LP: Teleskopická vodící tyč pro detektory kovů Minelab Equinox

Video

Na videu, najdete instruktáž pro montáž jednotky na tyč, ukázku nastavení a také malý bonus z výroby.:-)Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Super tyč GM mám doma jako pozůstatek po Xterre 705 tak už jen ten kouzelný sáček.:-)

Pokud půjde koupit jen ten sáček tak to rád otestuju šaft jsem celkem za dva roky na Terrce otestoval bez závad ke spokojenosti. ;-)

Servuz-napis me PM,zitra ti odpovim ;-)

Tiskárna je originál Průša :-D

Za mě dobrý, ovšem zajímá mě rozdíl váhy....

Přesně tak.Výhoda origo šaftu je hnotnost.Golden mask má zadní opěrku z plechu +šroubení.Chtělo by to zvážit origo kus a poté Eqvika po upravě.Jak je to se zárukou.Po tuningu samo domo pomocí nabízené sady bude záruka zachovaná? :-/

K zadnemu vyraznemu vahovemu rozdilu urcite nedojde,operka je z hliniku a tyce jsou z karbonu-coz jsou dost lehke materialy,muzu zitra zvazit,zaruka normalne trva,vtip je v tom ze upravou vubec nezasahujes do detektoru,vse jde zase rozebrat zpatky a vratit do puvodniho stavu bez jakekoli zmeny

Pocitove me prijde vaga stejna rozdil bude typuji max +- 100g

Pujde kopit i samostatně. Cena bude 400 kč s DPH. ;-)

Šikulové!!!! Krása, tak asi vím za co zase malinko utratím ;-)

no tak to je parádní :-)

Hodně slušná práce , klobouk dolů :-D :-D

Zvážil jsem obě konstrukce, váha je stejná jak u teleskopu tak original ,váha shodně ukazovala 1.3kg

Jo tak zas abych začal šetřit :-/
Nekoupi někdo mojeho velemana ? Téměř nechozeny , brnění najde v metru a tank ve třech o:-) o:-)

To Mysak.Zámky jsou pevné,zřejmě dural nebo nějaká slitina hliníku.I po častém používání nedochází k opotřebení.Materiál je kompozit uhlíku.Vysouvání do 3/4 u celé konstrukce podle mne není zas tak nutné.Horní díl je bez zadního pouzdra(zajištění)a při větším vysunutí dochazí k nepříjemným vanglum.Tudíž horní vysunout max 2/3 a ostatní mužete na max a po dotažení zámku je vše pevné a tuhé.Občas dojde k pocitu vule,která bývá zpusobena povolením zadních šroubku a matiček na zadní kovové uchytce.Stačí dotáhnout.Musím však upozornit,že některé zámky nejsou dostatečně přilepeny a muže dojít k uvolnění z uhlíkové tyče.Stačí očistit a nanést dvousložkové lepidlo a je to stoprocentní.Doporučuji pečlivě čistit uhlíkové tyče a občas i zámky,jinak dochází k poškrábání povrchu tyčí. ;-)

To Joeblack: brnění najde v metru....a to někde v tunelu, nebo jen ve stanici? :-)

Většinou v rukách , když narazí kopatkem na šutr a nebo beton z toho tunelu :-P ;-)

Jen malej, skromnej dotaz. S-shaft neplánujete?

Zdravím, nevíte někdo prosím, jak je tyč dlouhá po roztažení?
Mám Etrac s prodlouženou spodní tyčí a mám to tak tak.
Nebo alespoň info, jestli není kratší než naplno vysunutá ta origo s dírkama.
Díky moc.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru