Testování Mars MD Link - universálního bezdrátového setu

Kategorie: Detektory kovů - Recenze a Testy

Mám rád věci, které dělají přesně to co mají. Očekáváte, že se budou nějak chovat a ono to je přesně tak, jak jste si představovali. A to je přesně MD Link. Bezdrátový set používá stejnou technologii, kterou jsme chtěli využít sami. Ostatně, když jsme to po komunikaci s Marsem zjistili, přestali jsme na vlastní řešení pracovat, jelikož si opravdu nejsem jistý, zda bychom se na cenu 2.490 Kč s DPH dostali… tedy takřka na 100% bychom byli tak o 1.000 Kč dražší.

Přitom zpracování je skvělé a krabičky rozhodně působí dojmem solidní odolnosti. Co lze ale ocenit ještě více, je naprostá jednoduchost ovládání. Prostě zapnete, zvolíte jeden ze 4 kanálů a ono to pracuje. Tohle nešlo udělat lépe.

Video

Intenzivně jsme testovali MD link se všemi detektory, které máme v nabídce. Tak nějak namátkou jsme vybrali do videa několik zástupců Minelabu, C.Scope, Nokty a First Texas (Fisher, Bounty Hunter, Teknetics). Na všech detektorech MD Link pracuje skvělé. Stejně tak na Garretech. Tady je pouze potřeba připomenout, že k řadě AT je nutné dokoupit speciální kabel pro připojení. K řadě Ace ale není potřeba nic.

Návod volně ke stažení ve formátu pdf

Návod stáhnete poklepáním na obrázek níže.

Zvýhodněné sety s MD Linkem v naší nabídce

Bounty Hunter ES Platinum MD Link

C.Scope CS6MXi MD Link

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ahoj. Pracuje prijimac z Mars MD Link s vysilacem na equinoxu? Dík

To BartRen: Ne nebude a popravdě to ani není potřeba. U 800 stovky máš jak krabičku WM 08 tak sluchátka. Přičemž WM 08 je technologicky ještě o chlup dále ;-)

Sluchátka mám circa měsíc, jsem s nimi spokojen, jednoduchá a rychlá obsluha,mohu doporučit. :-)

A co XP :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru