Testování Mars MD Link - universálního bezdrátového setu

Kategorie: Detektory kovů - Recenze a Testy

Mám rád věci, které dělají přesně to co mají. Očekáváte, že se budou nějak chovat a ono to je přesně tak, jak jste si představovali. A to je přesně MD Link. Bezdrátový set používá stejnou technologii, kterou jsme chtěli využít sami. Ostatně, když jsme to po komunikaci s Marsem zjistili, přestali jsme na vlastní řešení pracovat, jelikož si opravdu nejsem jistý, zda bychom se na cenu 2.490 Kč s DPH dostali… tedy takřka na 100% bychom byli tak o 1.000 Kč dražší.

Přitom zpracování je skvělé a krabičky rozhodně působí dojmem solidní odolnosti. Co lze ale ocenit ještě více, je naprostá jednoduchost ovládání. Prostě zapnete, zvolíte jeden ze 4 kanálů a ono to pracuje. Tohle nešlo udělat lépe.

Video

Intenzivně jsme testovali MD link se všemi detektory, které máme v nabídce. Tak nějak namátkou jsme vybrali do videa několik zástupců Minelabu, C.Scope, Nokty a First Texas (Fisher, Bounty Hunter, Teknetics). Na všech detektorech MD Link pracuje skvělé. Stejně tak na Garretech. Tady je pouze potřeba připomenout, že k řadě AT je nutné dokoupit speciální kabel pro připojení. K řadě Ace ale není potřeba nic.

Návod volně ke stažení ve formátu pdf

Návod stáhnete poklepáním na obrázek níže.

První zvýhodněné sety s MD Linkem v naší nabídce

Je řada skvělých detektorů, u kterých chybějící "bezdrát" byl často důvodem k tomu, proč se nakonec hledač rozhodnul pro jiný přístroj. Realita je ale taková, že bezdrátová sluchátka jsou sice příjemná a nic Vás pak neomezuje v pohybu, na druhou stranu s výkonem detektoru nemají nic společného. A to přesto, že jsou tady firmy, co o bezdrátovém spojení psali jako o revolučním průlomu.

Bezdrátový set MD Link Vám umožňuje používat svoje vlastní, často velice lehká sluchátka a přesto nebýt svázaný s detektorem. Za nás jednoznačně nejlepší řešení.

Minelab E-Trac v setu s MD Link

K detektoru E-Trac je nyní bezdrátový set MD Link a to ZDARMA. Cena detektoru je 29.990 Kč s DPH

Minelab Safari v setu MD Link

K detektoru Safari je nyní bezdrátový set MD Link a to ZDARMA. Cena detektoru je 17.990 Kč s DPH.

Minelab X-Terra 705 v setu s MD Link

K detektoru X-Terra 705 je nyní bezdrátový set a to pouze s doplatkem 1.000 Kč s DPH. Při nákupu setu tak ušetříte 1.490 Kč s DPH. Cena detektoru v akčním setu je 14.990 Kč s DPH.

Bounty Hunter ES Platinum v setu s MD Link

K detektoru Bounty Hunter ES Platinum je nyní bezdrátový set a to pouze s doplatkem 1.000 Kč s DPH. Při nákupu setu tak ušetříte 1.490 Kč s DPH. Cena detektoru v akčním setu je 13. 950 Kč s DPH.

C.Scope CS6MXi v setu s MD Link

K detektoru C.Scope CS6MXi je nyní bezdrátový set a to pouze s doplatkem 1.000 Kč s DPH. Při nákupu setu tak ušetříte 1.490 Kč s DPH. Cena detektoru v akčním setu je 15.990 Kč s DPH.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ahoj. Pracuje prijimac z Mars MD Link s vysilacem na equinoxu? Dík

To BartRen: Ne nebude a popravdě to ani není potřeba. U 800 stovky máš jak krabičku WM 08 tak sluchátka. Přičemž WM 08 je technologicky ještě o chlup dále ;-)

Sluchátka mám circa měsíc, jsem s nimi spokojen, jednoduchá a rychlá obsluha,mohu doporučit. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru